Tomasz Osiak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1974
Przynależność klubowa: LKS „Wisła” Rząska
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-21 11:00
19. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Wisła” Rząska I 12:2
3   C KUC Leszek Y OSIAK Tomasz 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) ⇓
6   B BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
X OSIAK Tomasz
BUŁA Dominik
3:2 (9:11, 11:6, 11:3, 5:11, 12:10) ⇓
9   D BOCHENEK Dariusz Y OSIAK Tomasz 2:3 (4:11, 11:2, 9:11, 11:6, 12:14) ⇑
11   A GŁOWACKI Arkadiusz Y OSIAK Tomasz 3:1 (11:5, 8:11, 11:7, 11:5) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 12:00 ⇨ 2020-11-26 18:30
10. LKS „Wisła” Rząska I - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 11:3
1   A OSIAK Tomasz W BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) ⇑
5   A OSIAK Tomasz
BUŁA Dominik
W BULIŃSKI Sebastian
SALETNIK Jakub
3:0 (11:4, 16:14, 11:4) ⇑
7   A OSIAK Tomasz X PŁAWIŃSKI Natan 3:1 (11:7, 8:11, 11:5, 11:4) ⇑
11   A OSIAK Tomasz Y CHORNYI Yehor 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-28 16:00 ⇨ 2020-12-03 19:30
25. UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Wisła” Rząska I 0:14
3   C KOSTUCH Gabriela Y OSIAK Tomasz 0:3 (3:11, 5:11, 8:11) ⇑
6   B JAKUBCZYK Weronika
MARDOSZ Maciej
X OSIAK Tomasz
BUŁA Dominik
1:3 (11:8, 5:11, 9:11, 4:11) ⇑
9   D STACHEL Artur Y OSIAK Tomasz 0:3 (8:11, 2:11, 6:11) ⇑
11   A MARDOSZ Maciej Y OSIAK Tomasz 0:3 (6:11, 3:11, 6:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 15:00 ⇨ 2020-12-09 19:00
5. KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - LKS „Wisła” Rząska I 0:14
3   C KUCHNIA Andrzej Y OSIAK Tomasz 0:3 (4:11, 7:11, 10:12) ⇑
6   B ŻĄDŁO Damian
KUCHNIA Andrzej
X OSIAK Tomasz
BUŁA Dominik
0:3 (3:11, 2:11, 6:11) ⇑
9   D ŻĄDŁO Damian Y OSIAK Tomasz 0:3 (8:11, 7:11, 2:11) ⇑
11   A STALMACH Zbigniew Y OSIAK Tomasz 0:3 (7:11, 1:11, 13:15) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-20 12:00 ⇨ 2020-12-17 18:30
31. LKS „Wisła” Rząska I - KS „Bronowianka” Kraków IV 11:3
1   A OSIAK Tomasz W HADRYŚ Matylda 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) ⇑
6   B OSIAK Tomasz
BUŁA Dominik
X KOPACKA Anna
WILK Roman
3:0 (11:7, 11:6, 11:9) ⇑
7   A OSIAK Tomasz X CYCHOWSKA Ewa 3:0 (11:8, 11:2, 11:6) ⇑
11   A OSIAK Tomasz Y KOPACKA Anna 3:0 (12:10, 11:6, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
516 ANTOSIAK Jacek 1971
593 BETLEJ Filip 1996
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
534 BISZCZAD Adrianna 1995
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
578 BOCHENEK Krzysztof 1993
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2847 BULIŃSKI Sebastian 2008
447 BZOWY Sławomir 1951
162 CELARY Mateusz 1995
2883 CHORNYI Yehor 2006
2827 CYCHOWSKA Ewa 1994
79 DAŃDA Krzysztof 1969
698 FLAK Stefan 1957
2 FLOREK Arkadiusz 1993
154 FRĄCZEK Adrian 1985
62 GAWLIK Paweł 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
197 GLAZER Rafał 1987
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
651 GONET Maciej 1975
63 GROMADA Arkadiusz 1998
2817 HADRYŚ Matylda 2008
541 JANIK Angelika 2000
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
448 KAŹMIERCZAK Łukasz 1996
82 KISZKA Łukasz 1989
1544 KOPACKA Anna 2006
61 KOSIENIAK Maciej 1994
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
60 KRASNY Michał 1995
2000 KUC Leszek 1970
2862 KUCHNIA Andrzej 1998
639 KUREK Jacek 1968
2395 MARDOSZ Maciej 2010
450 MASIAK Daniel 1995
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
322 NOWACKA Dorota 1966
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
2852 PŁAWIŃSKI Natan 2008
207 PODSIADŁO Dominik 1998
221 PÓŁTORAK Michał 2000
452 PUU Aarne 1948
659 RAŚ Tomasz 1979
586 ROJKOWSKI Jerzy 1981
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
320 SALA Sebastian 1997
84 SŁOMKA Dominik 1997
161 STACH Sebastian 1997
2174 STACHEL Artur 2011
2860 STALMACH Zbigniew 1966
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
121 SZLAMKA Andrzej 1966
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
1196 URBAN Piotr 1976
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
519 WRÓBLEWSKI Marek 1945
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
217 ZGUD Stanisław 1968
2858 ŻĄDŁO Damian 1999