Jarosław Kozioł
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1971
Przynależność klubowa: LUKS „Skrzyszów”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 11:00 ⇨ 2019-10-14 16:30
7. LUKS „Galux” Skrzyszów III - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 12:6
1   A KOZIOŁ Jarosław W TOBIASZ Andrzej 3:0 (11:2, 11:5, 11:2) ⇑
5   A KOZIOŁ Jarosław
PARA Eligiusz
W RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
1:3 (12:10, 5:11, 6:11, 5:11) ⇓
7   A KOZIOŁ Jarosław X RUSEK Andrzej 3:0 (11:4, 11:3, 12:10) ⇑
11   A KOZIOŁ Jarosław Y CZUPRYNA Andrzej 3:1 (11:8, 6:11, 11:3, 11:4) ⇑
15   A KOZIOŁ Jarosław Z KRAWIEC Kamil 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 11:00
13. LUKS „Galux” Skrzyszów II - „Mikulec” Grybów 12:2
2   B KOZIOŁ Jarosław X PĘKALA Andrzej 3:0 (11:6, 15:13, 11:7) ⇑
6   B JASIELSKI Franciszek
KOZIOŁ Jarosław
X KANTOR Jan
PĘKALA Andrzej
2:3 (13:11, 12:10, 7:11, 5:11, 4:11) ⇓
8   B KOZIOŁ Jarosław W DZIEDZIC Marta 3:2 (11:1, 9:11, 5:11, 11:5, 11:8) ⇑
13   B KOZIOŁ Jarosław Z SZAREK Marcin 3:2 (14:12, 5:11, 11:8, 9:11, 11:8) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-27 11:00
20. UKS „Płomień” Limanowa II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 12:2
2   B GOLONKA Albert X KOZIOŁ Jarosław 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) ⇓
6   B SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
X KOZIOŁ Jarosław
BAŃBOR Andrzej
1:3 (11:4, 9:11, 9:11, 6:11) ⇑
7   A SUŁKOWSKI Karol X KOZIOŁ Jarosław 3:1 (6:11, 11:4, 11:4, 14:12) ⇓
14   D GOLONKA Filip X KOZIOŁ Jarosław 3:2 (15:17, 5:11, 11:4, 11:8, 11:2) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 10:00
27. LUKS „Galux” Skrzyszów II - KS „Start” Nowy Sącz 4:10
2   B KOZIOŁ Jarosław X TROJANOWSKI Dawid 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇓
5   A KOZIOŁ Jarosław
DAMIAN Tomasz
W BORKOWSKI Marek
PASEK Adrian
3:2 (14:12, 11:8, 6:11, 11:13, 11:5) ⇑
8   B KOZIOŁ Jarosław W PASEK Kamil 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 9:11) ⇓
13   B KOZIOŁ Jarosław Z BORKOWSKI Marek 2:3 (11:5, 6:11, 11:13, 11:6, 12:14) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-12-01 15:00
42. UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów II 3:11
3   C KUDŁA Paweł Y KOZIOŁ Jarosław 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇑
9   D PROCHAZKA Piotr Y KOZIOŁ Jarosław 0:3 (3:11, 8:11, 4:11) ⇑
11   A PROCHAZKA Tomasz Y KOZIOŁ Jarosław 2:3 (6:11, 11:8, 7:11, 11:9, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 16:00 ⇨ 2019-12-08 11:00
31. LUKS „Galux” Skrzyszów - MKS „Skawa” Wadowice 6:8
4   D KOZIOŁ Jarosław Z JURZAK Łukasz 0:3 (2:11, 6:11, 9:11) ⇓
6   B KOZIOŁ Jarosław
DUDEK Radosław
X GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:2 (11:13, 9:11, 11:6, 11:6, 11:5) ⇑
9   D KOZIOŁ Jarosław Y PALACZ Mirosław 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 6:11) ⇓
14   D KOZIOŁ Jarosław X PIEKARCZYK Michał 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 15:30
54. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 11:3
4   D SOBCZAK Krzysztof Z KOZIOŁ Jarosław 3:1 (12:14, 13:11, 11:6, 11:8) ⇓
10   C PALACZ Grzegorz Z KOZIOŁ Jarosław 3:1 (9:11, 11:3, 11:9, 11:2) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 16:00
60. LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Vocovia” Wokowice 3:11
1   A KOZIOŁ Jarosław W JAWIEŃ Marcin 1:3 (12:14, 11:9, 7:11, 6:11) ⇓
5   A KOZIOŁ Jarosław
DAMIAN Tomasz
W RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
2:3 (8:11, 11:7, 6:11, 11:9, 3:11) ⇓
7   A KOZIOŁ Jarosław X FLĄDRO Piotr 1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 5:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 11:00
65. LUKS „Galux” Skrzyszów II - MKS „Tarnovia” Tarnów 7:7
1   A KOZIOŁ Jarosław W ROBAK Mateusz 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) ⇓
6   B KOZIOŁ Jarosław
BAŃBOR Andrzej
X ROBAK Mateusz
FRANCZAK Szymon
0:3 (7:11, 5:11, 13:15) ⇓
7   A KOZIOŁ Jarosław X JEWUŁA Mateusz 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) ⇓
11   A KOZIOŁ Jarosław Y MROCZEK Adrian 2:3 (11:9, 11:7, 8:11, 6:11, 12:14) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1137 BARDON Piotr 2000
921 BATKO Paweł 1988
107 BERDYSZ Mariusz 1964
899 BIEL Jakub 1987
13 BIENIEK Tomasz 1988
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
351 BOBER Damian 1987
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
336 CEWKA Piotr 1990
642 CHMIELEWSKI Maciej 1995
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
550 CIUREJ Radosław 1999
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
567 DAMIAN Janusz 1972
381 DAMIAN Tomasz 1979
991 DAMIAN Wiktor 2001
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
402 DUDA Tomasz 1981
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1633 DZIEDZIC Marta 1969
756 FILIPOWSKI Michał 1995
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
683 GALUS Krzysztof 1973
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
633 GŁĄB Damian 1989
637 GNIEWEK Andrzej 1957
864 GOLONKA Albert 1976
1372 GOLONKA Filip 2006
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
549 JANIA Mateusz 1997
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
1135 KANIA Jan 1952
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1900 KASPRZYK Adrian 2002
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
1910 KRAWIEC Kamil 2000
511 KRÓL Stanisław 1959
421 KRUCZEK Janusz 1960
1802 KUDŁA Paweł 1985
11 KULEWICZ Radosław 1988
744 KUPIEC Dariusz 1982
352 LEKKI Paweł 1979
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
32 ŁABOWSKI Józef 1973
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
774 MARTA Patrycja 1999
303 MĄKA Karol 1991
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
766 MIKOSZ Michał 1994
707 MIREK Damian 1994
706 MIREK Joanna 1996
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
1281 MYJAK Daniel 2001
1721 NALEPKA Maciej 1977
14 NIEĆ Andrzej 1984
758 NOSEK Artur 1996
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
497 OBRZUT Tomasz 1972
340 ODELGA Jan 1981
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
617 PACH Mateusz 1994
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
946 PARA Eligiusz 1954
1849 PASEK Kamil 2003
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
2933 PĘKALA Andrzej 1985
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
259 PIĘTOŃ Robert 1983
551 PIÓRO Eryk 1999
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
350 PRZEKLASA Marek 1962
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
745 PRZYBYŁO Marek 1955
1138 RAK Dawid 2000
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1111 RUSEK Andrzej 1967
720 RYŚ Daniel 1997
709 SACHA Bartłomiej 1991
743 SALA Wojciech 1983
721 SERAFIN Mateusz 1997
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
355 SURMA Mariusz 1975
346 SWACZYNA Tadeusz 1964
1669 SZAREK Marcin 1986
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
302 SZMYD Maciej 1976
947 SZMYD Zygmunt 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
26 ŚWIĘTEK Krzysztof 1963
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
33 WARIAN Mirosław 1974
470 WILK Paweł 1988
69 WOJNICKI Kamil 1992
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1853 WÓJS Tomasz 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990