IV liga mężczyzn wschód => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2023-12-17
🏓=szczegóły 👤=obsada sędziowska ✔=zweryfikowany
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2023-12-15 19:00 49 UKS Jordan Zakliczyn - UKS Sęp Wilczyska 10:4
1   A NYCZ Zbigniew W TOKARZ Adam 2:3 (11:9, 8:11, 8:11, 11:7, 11:13) 0:1
2   B KRAS Nikodem X JASIŃSKI Piotr 3:2 (3:11, 8:11, 11:8, 11:6, 11:7) 1:1
3   C NAGEL Nikodem Y RYBOWICZ Rafał 3:1 (11:9, 11:4, 8:11, 11:7) 2:1
4   D SIKOŃ Mateusz Z PLICHTA Józef 3:2 (18:16, 7:11, 8:11, 11:9, 11:9) 3:1
5   A NYCZ Zbigniew
SIKOŃ Mateusz
W JASIŃSKI Piotr
PLICHTA Józef
3:0 (11:5, 11:8, 13:11) 4:1
6   B KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
X TOKARZ Adam
RYBOWICZ Rafał
3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 11:8) 5:1
7   A NYCZ Zbigniew X JASIŃSKI Piotr 3:0 (11:3, 11:4, 11:7) 6:1
8   B KRAS Nikodem W TOKARZ Adam 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 7:1
9   D SIKOŃ Mateusz Y RYBOWICZ Rafał 0:3 (10:12, 10:12, 9:11) 7:2
10   C NAGEL Nikodem Z PLICHTA Józef 3:2 (11:9, 9:11, 11:6, 7:11, 11:8) 8:2
11   A NYCZ Zbigniew Y RYBOWICZ Rafał 3:1 (11:3, 5:11, 11:5, 11:7) 9:2
12   C NAGEL Nikodem W TOKARZ Adam 0:3 (8:11, 11:13, 8:11) 9:3
13   B KRAS Nikodem Z PLICHTA Józef 3:2 (12:10, 8:11, 9:11, 11:9, 11:4) 10:3
14   D SIKOŃ Mateusz X JASIŃSKI Piotr 2:3 (3:11, 4:11, 13:11, 11:8, 8:11) 10:4
2023-12-13 18:00 50 UKS Płomień Limanowa II - UKS Fortem Pawęzów 0:14
1   A KOŁODZIEJ Karol W WINKLER Grzegorz 0:3 (4:11, 10:12, 4:11) 0:1
2   B WILCZEK Michał X STOSZKO Artur 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 0:2
3   C DYGAS Dawid Y ROBAK Mateusz 0:3 (4:11, 9:11, 7:11) 0:3
4   D BANACH Jakub Z MUCHA Grzegorz 1:3 (5:11, 7:11, 11:7, 7:11) 0:4
5   A DYGAS Dawid
KOŁODZIEJ Karol
W ROBAK Mateusz
WINKLER Grzegorz
0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 0:5
6   B WILCZEK Michał
BANACH Jakub
X STOSZKO Artur
MUCHA Grzegorz
0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 0:6
7   A KOŁODZIEJ Karol X STOSZKO Artur 0:3 (5:11, 5:11, 2:11) 0:7
8   B WILCZEK Michał W WINKLER Grzegorz 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 0:8
9   D BANACH Jakub Y ROBAK Mateusz 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 0:9
10   C DYGAS Dawid Z MUCHA Grzegorz 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) 0:10
11   A KOŁODZIEJ Karol Y ROBAK Mateusz 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 0:11
12   C DYGAS Dawid W WINKLER Grzegorz 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 0:12
13   B WILCZEK Michał Z MUCHA Grzegorz 0:3 (5:11, 3:11, 5:11) 0:13
14   D BANACH Jakub X STOSZKO Artur 2:3 (11:4, 10:12, 8:11, 11:9, 7:11) 0:14
2023-12-17 11:00 51 LUKS Galux Skrzyszów II - LKS Vocovia Wokowice 12:2
1   A KĄDZIOŁKA Bartłomiej W JAWIEŃ Marcin 3:0 (11:3, 11:8, 11:3) 1:0
2   B BAŃBOR Andrzej X FLĄDRO Piotr 3:2 (11:6, 11:5, 4:11, 2:11, 11:8) 2:0
3   C KOZIOŁ Jarosław Y GAWLIK Adam 3:1 (12:10, 11:9, 8:11, 18:16) 3:0
4   D CHŁOPEK Błażej Z ŻYTNIEWSKI Marcin 3:2 (6:11, 11:6, 6:11, 11:4, 11:6) 4:0
5   A KOZIOŁ Jarosław
BAŃBOR Andrzej
W RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 5:0
6   B KĄDZIOŁKA Bartłomiej
CHŁOPEK Błażej
X GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 13:11) 6:0
7   A KĄDZIOŁKA Bartłomiej X FLĄDRO Piotr 3:1 (11:3, 11:6, 8:11, 11:3) 7:0
8   B BAŃBOR Andrzej W JAWIEŃ Marcin 3:0 (11:5, 11:5, 11:9) 8:0
9   D CHŁOPEK Błażej Y GAWLIK Adam 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 9:0
10   C KOZIOŁ Jarosław Z ŻYTNIEWSKI Marcin 0:3 (5:11, 11:13, 10:12) 9:1
11   A KĄDZIOŁKA Bartłomiej Y GAWLIK Adam 3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:5) 10:1
12   C KOZIOŁ Jarosław W JAWIEŃ Marcin 3:1 (11:8, 5:11, 11:3, 11:9) 11:1
13   B BAŃBOR Andrzej Z ŻYTNIEWSKI Marcin 1:3 (11:5, 1:11, 5:11, 6:11) 11:2
14   D CHŁOPEK Błażej X RĘBACZ Wojciech 3:0 (11:9, 11:5, 13:11) 12:2
2023-12-01 18:00 52 KS Start Nowy Sącz - UKS Sokół Żabno 6:8
1   A BORKOWSKI Marek W SZUMILAS Władysław 2:3 (12:10, 12:10, 7:11, 10:12, 6:11) 0:1
2   B LEŚNIAK Kamil X OSTROWSKI Dawid 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) 0:2
3   C BULZAK Jan Y NAGÓRZAŃSKI Seweryn 0:3 (9:11, 9:11, 2:11) 0:3
4   D PASEK Kamil Z CIERNIAK Konrad 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) 1:3
5   A BORKOWSKI Marek
LEŚNIAK Kamil
W OSTROWSKI Dawid
SZUMILAS Władysław
3:2 (15:13, 8:11, 11:8, 5:11, 12:10) 2:3
6   B PASEK Kamil
BULZAK Jan
X CIERNIAK Konrad
NAGÓRZAŃSKI Seweryn
3:0 (11:9, 11:8, 11:2) 3:3
7   A BORKOWSKI Marek X OSTROWSKI Dawid 0:3 (10:12, 7:11, 9:11) 3:4
8   B LEŚNIAK Kamil W SZUMILAS Władysław 1:3 (11:6, 9:11, 6:11, 8:11) 3:5
9   D PASEK Kamil Y NAGÓRZAŃSKI Seweryn 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) 4:5
10   C BULZAK Jan Z CIERNIAK Konrad 2:3 (9:11, 11:7, 13:11, 7:11, 9:11) 4:6
11   A BORKOWSKI Marek Y NAGÓRZAŃSKI Seweryn 3:2 (10:12, 11:6, 13:11, 3:11, 11:9) 5:6
12   C BULZAK Jan W SZUMILAS Władysław 1:3 (11:7, 6:11, 11:13, 3:11) 5:7
13   B LEŚNIAK Kamil Z CIERNIAK Konrad 3:1 (12:10, 5:11, 11:8, 11:8) 6:7
14   D PASEK Kamil X OSTROWSKI Dawid 2:3 (11:7, 9:11, 11:9, 6:11, 6:11) 6:8
2023-12-17 11:00 53 MKS Radość Gorlice II - PTG Sokół Grybów 10:4
1   A WOŹNIAK Marcin W KRÓL Stanisław 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) 1:0
2   B HONKOWICZ Kacper X TABASZEWSKA Małgorzata 3:2 (11:6, 8:11, 7:11, 11:8, 11:7) 2:0
3   C ŁABOWSKI Józef Y URBAN Mariusz 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 9:11) 2:1
4   D MÓL Jakub Z MACIUSZEK Wiesław 2:3 (8:11, 10:12, 11:9, 11:8, 10:12) 2:2
5   A WOŹNIAK Marcin
HONKOWICZ Kacper
W TABASZEWSKA Małgorzata
DZIEDZIAK Stanisław
3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:8) 3:2
6   B ŁABOWSKI Józef
MÓL Marcin
X KRÓL Stanisław
URBAN Mariusz
3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 4:2
7   A WOŹNIAK Marcin X TABASZEWSKA Małgorzata 2:3 (10:12, 11:2, 11:8, 9:11, 10:12) 4:3
8   B HONKOWICZ Kacper W KRÓL Stanisław 3:0 (11:5, 14:12, 11:6) 5:3
9   D MÓL Jakub Y URBAN Mariusz 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) 5:4
10   C ŁABOWSKI Józef Z MACIUSZEK Wiesław 3:0 (11:7, 13:11, 11:9) 6:4
11   A WOŹNIAK Marcin Y URBAN Mariusz 3:2 (9:11, 11:5, 11:13, 11:5, 11:8) 7:4
12   C ŁABOWSKI Józef W KRÓL Stanisław 3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 11:8) 8:4
13   B HONKOWICZ Kacper Z DZIEDZIAK Stanisław 3:1 (9:11, 11:8, 11:6, 11:2) 9:4
14   D MÓL Marcin X TABASZEWSKA Małgorzata 3:2 (11:6, 11:6, 7:11, 8:11, 11:4) 10:4
2023-12-16 10:00 54 TG Sokół Brzesko - UKS Villa Verde Olesno III 5:9
1   A PIĘKOSZ Jakub W ZACHARA Józef 0:3 (2:11, 7:11, 2:11) 0:1
2   B SKRZYPEK Adrian X DYCHTOŃ Jakub 2:3 (11:7, 1:11, 15:13, 7:11, 9:11) 0:2
3   C NOWAK Dawid Y TATARCZUCH Marek 1:3 (11:9, 6:11, 7:11, 6:11) 0:3
4   D PUT Maciej Z WŁODEK Grzegorz 0:3 (11:13, 9:11, 12:14) 0:4
5   A SKRZYPEK Adrian
NOWAK Dawid
W WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
2:3 (11:9, 8:11, 11:9, 8:11, 6:11) 0:5
6   B PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
X ZACHARA Józef
TATARCZUCH Marek
0:3 (6:11, 4:11, 9:11) 0:6
7   A PIĘKOSZ Jakub X DYCHTOŃ Jakub 1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 9:11) 0:7
8   B SKRZYPEK Adrian W ZACHARA Józef 3:2 (11:5, 5:11, 11:6, 10:12, 11:4) 1:7
9   D PUT Maciej Y TATARCZUCH Marek 3:0 (11:4, 12:10, 11:7) 2:7
10   C NOWAK Dawid Z WŁODEK Grzegorz 0:3 (7:11, 8:11, 3:11) 2:8
11   A PIĘKOSZ Jakub Y TATARCZUCH Marek 3:2 (12:14, 9:11, 11:9, 11:7, 11:3) 3:8
12   C MARTYKA Kamil W ZACHARA Józef 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 4:8
13   B SKRZYPEK Adrian Z WŁODEK Grzegorz 3:0 (11:7, 11:4, 13:11) 5:8
14   D PUT Maciej X DYCHTOŃ Jakub 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) 5:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 4w@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu