UKS Królewski Biecz (M)
Klub: UKS „Królewski Biecz”
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. bpa Marcina Kromera w Bieczu
ul. Grodzka 22
38-340 Biecz
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Oskar Holeczko (e-mail oskar.holeczko@gmail.com, tel. 514 566 350)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CHMAJ Jerzy 1962 M 10481 22.09.2023 4349 23.09.2023
2 CICHOŃ Łukasz 2005 M 9985 18.09.2023 1638 20.09.2023
3 CZELUŚNIAK Angelika 2006 K 9986 18.09.2023 2976 20.09.2023
4 DUDEK Adam 1948 M 9979 18.09.2023 672 20.09.2023
5 DUDEK Radosław 1979 M 9980 18.09.2023 867 20.09.2023
6 FURMANEK Mariusz 1972 M 9981 18.09.2023 4041 20.09.2023
7 HOLECZKO Oskar 1998 M 9982 18.09.2023 1179 20.09.2023
8 KAMIŃSKI Aleksander 1971 M 10480 22.09.2023 4348 23.09.2023
9 LECH Sebastian 1984 M 9983 18.09.2023 3989 20.09.2023
10 PYZIK Stanisław 1952 M 9984 18.09.2023 75 20.09.2023
11 WSZOŁEK Tomasz 1985 M 11242 24.10.2023 4379 28.10.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2023-09-23 11:00 UKS Królewski Biecz - LZS Solidarni Mędrzechów II 2:12 🏓 ⇓
2 5T 1/2 2023-09-28 18:30 MOKSiR Czchów - UKS Królewski Biecz 7:7 🏓 ⇔
3 5T 1/3 2023-10-11 17:00 UKS Królewski Biecz - UKS Fortem Pawęzów II 7:7 🏓 ⇔
4 5T 1/4 2023-10-26 16:30 UKS Villa Verde Olesno V - UKS Królewski Biecz 4:10 🏓 ⇑
5 5T 1/6 2023-10-28 11:00 UKS Królewski Biecz - UKS Villa Verde Olesno VI 6:8 🏓 ⇓
6 5T 1/5 2023-10-28 14:00 UKS Królewski Biecz - UKS Sokół Żabno II 11:3 🏓 ⇑
7 5T 1/7 2023-11-26 11:00 LUKS Galux Skrzyszów III - UKS Królewski Biecz 14:0 🏓 ⇓
8 5T 1/9 2023-12-15 19:00 UKS Jordan Zakliczyn II - UKS Królewski Biecz 9:5 🏓 ⇓
9 5T 1/8 2023-12-16 11:00 UKS Królewski Biecz - TG Sokół Brzesko II 6:8 🏓 ⇓
10 5T 1/10 2024-01-13 11:00 UKS Królewski Biecz - MKS Tarnovia Tarnów 8:6 🏓 ⇑
11 5T 1/11 2024-02-01 18:30 UKS Villa Verde Olesno IV - UKS Królewski Biecz 9:5 🏓 ⇓
12 5T 2/12 2024-03-02 11:00 UKS Królewski Biecz - UKS Villa Verde Olesno V  
13 5T 2/13 2024-03-17 11:00 MKS Tarnovia Tarnów - UKS Królewski Biecz  
14 5T 2/14 2024-04-06 11:00 UKS Fortem Pawęzów II - UKS Królewski Biecz  
15 5T 2/15 2024-04-27 11:00 UKS Królewski Biecz - MOKSiR Czchów  
16 5T 2/16 2024-05-12 11:00 UKS Sokół Żabno II - UKS Królewski Biecz  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CJ
2
3
CA
4
DA
5
DR
6
FM
7
HO
8
LS
9
PS
10
WT
1 (D) LZS Solidarni Mędrzechów II 0,0     0,5   0,0   1,5 0,0   2
2 (W) MOKSiR Czchów 0,5   1,0 2,0   1,5     2,0   7
3 (D) UKS Fortem Pawęzów II       1,5   2,0   2,5 1,0   7
4 (W) UKS Villa Verde Olesno V 1,0     3,5       3,5   2,0 10
5 (D) UKS Villa Verde Olesno VI   2,0   0,5     1,0 2,5   0,0 6
6 (D) UKS Sokół Żabno II   3,5   2,0   0,0 3,5 1,0   1,0 11
7 (W) LUKS Galux Skrzyszów III 0,0     0,0   0,0     0,0 0,0 0
8 (W) UKS Jordan Zakliczyn II 0,0     1,5 3,5 0,0     0,0 0,0 5
9 (D) TG Sokół Brzesko II   2,5   0,0 3,5 0,0       0,0 6
10 (D) MKS Tarnovia Tarnów   2,5     3,5 1,0     1,0 0,0 8
11 (W) UKS Villa Verde Olesno IV 0,0       3,5 0,0   1,5     5
Razem 1,5 10,5 1,0 11,5 14,0 4,5 4,5 12,5 4,0 3,0 67
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHMAJ Jerzy 1962 M 10481 22.09.2023 4349
2 CICHOŃ Łukasz 2005 M 9985 18.09.2023 1638
3 CZELUŚNIAK Angelika 2006 K 9986 18.09.2023 2976
4 DUDEK Adam 1948 M 9979 18.09.2023 672
5 DUDEK Radosław 1979 M 9980 18.09.2023 867
6 FURMANEK Mariusz 1972 M 9981 18.09.2023 4041
7 HOLECZKO Oskar 1998 M 9982 18.09.2023 1179
8 LECH Sebastian 1984 M 9983 18.09.2023 3989
9 PYZIK Stanisław 1952 M 9984 18.09.2023 75
10 WSZOŁEK Tomasz 1985 M 11242 24.10.2023 4379