LUKS Galux Skrzyszów III (M)
Klub: LUKS „Skrzyszów”
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie
33-156 Skrzyszów 629A
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Katarzyna Galus (e-mail kasia_galus@vp.pl, tel. 501 174 933)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BAŃBOR Kamil 2011 M 6104 01.09.2023 4155 23.09.2023
2 CHŁOPEK Błażej 2006 M 6109 01.09.2023 3120 23.09.2023
3 JACHYM Maksymilian 2008 M 6101 01.09.2023 1807 23.09.2023
4 KOSIBA Klaudia 2010 K 6115 01.09.2023 3362 23.09.2023
5 KOZIOŁ Jarosław 1971 M 6126 01.09.2023 370 27.11.2023
6 MAZUREK Paweł 1971 M 6128 01.09.2023 1615 23.09.2023
7 NALEPKA Michał 1978 M 6129 01.09.2023 4089 23.09.2023
8 OBAL Michał 2011 M 6116 01.09.2023 2728 23.09.2023
9 OBAL Nikola 2011 K 6117 01.09.2023 2464 23.09.2023
10 PIS Artur 2010 M 6118 01.09.2023 2729 23.09.2023
11 SARAD Anna 2007 K 6119 01.09.2023 3375 23.09.2023
12 SARAD Kamil 2005 M 6120 01.09.2023 3173 23.09.2023
13 SZMYD Marcin 1984 M 6130 01.09.2023 3886 23.09.2023
14 SZMYD Zygmunt 1954 M 6131 01.09.2023 947 23.09.2023
15 WŁODEK Karol 2013 M 6122 01.09.2023 3694 23.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2023-09-24 11:00 LUKS Galux Skrzyszów III - KS Villa Verde Olesno VI 3:11 🏓 ⇓
2 5T 1/2 2023-10-06 18:00 TG Sokół Brzesko II - LUKS Galux Skrzyszów III 9:5 🏓 ⇓
3 5T 1/3 2023-10-15 11:00 LUKS Galux Skrzyszów III - MKS Tarnovia Tarnów 10:4 🏓 ⇑
4 5T 1/4 2023-10-22 11:00 LZS Solidarni Mędrzechów II - LUKS Galux Skrzyszów III 10:4 🏓 ⇓
5 5T 1/5 2023-10-29 11:00 LUKS Galux Skrzyszów III - UKS Fortem Pawęzów II 7:7 🏓 ⇔
6 5T 1/6 2023-11-05 11:00 UKS Sokół Żabno II - LUKS Galux Skrzyszów III 3:11 🏓 ⇑
7 5T 1/7 2023-11-26 11:00 LUKS Galux Skrzyszów III - UKS Królewski Biecz 14:0 🏓 ⇑
8 5T 1/8 2023-12-03 11:00 LUKS Galux Skrzyszów III - UKS Jordan Zakliczyn II 7:7 🏓 ⇔
9 5T 1/9 2023-12-08 18:00 KS Villa Verde Olesno IV - LUKS Galux Skrzyszów III 9:5 🏓 ⇓
10 5T 1/10 2024-01-14 11:00 LUKS Galux Skrzyszów III - MOKSiR Czchów 11:3 🏓 ⇑
11 5T 1/11 2024-01-18 16:00 KS Villa Verde Olesno V - LUKS Galux Skrzyszów III 1:13 🏓 ⇑
12 5T 2/12 2024-03-03 17:00 LUKS Galux Skrzyszów III - KS Villa Verde Olesno IV 1:13 🏓 ⇓
13 5T 2/13 2024-03-11 16:30 LUKS Galux Skrzyszów III - LZS Solidarni Mędrzechów II 4:10 🏓 ⇓
14 5T 2/14 2024-04-06 17:30 KS Villa Verde Olesno VI - LUKS Galux Skrzyszów III 10:4 🏓 ⇓
15 5T 2/15 2024-04-28 11:00 LUKS Galux Skrzyszów III - TG Sokół Brzesko II 8:6 🏓 ⇑
16 5T 2/16 2024-05-09 18:30 UKS Jordan Zakliczyn II - LUKS Galux Skrzyszów III 11:3 🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BK
2
JM
3
KJ
4
MP
5
NM
6
ON
7
PA
8
SA
9
SK
10
SM
11
SZ
12
WK
1 (D) KS Villa Verde Olesno VI             1,0 0,0 0,0 2,0 0,0 0,0 3
2 (W) TG Sokół Brzesko II       0,0       0,0 0,0 3,0 2,0   5
3 (D) MKS Tarnovia Tarnów       2,5 2,0         2,0 3,5   10
4 (W) LZS Solidarni Mędrzechów II       0,0 1,0         2,0 1,0   4
5 (D) UKS Fortem Pawęzów II       0,0 2,0     0,0   2,0 3,0   7
6 (W) UKS Sokół Żabno II       0,5 3,5   1,0     2,5 3,5   11
7 (D) UKS Królewski Biecz 1,0   2,0   0,5   3,5     3,5 3,5   14
8 (D) UKS Jordan Zakliczyn II             3,5 0,0 0,0 2,5 1,0 0,0 7
9 (W) KS Villa Verde Olesno IV             1,0 0,0   1,0 3,0   5
10 (D) MOKSiR Czchów   0,0     3,5   2,0     3,5 2,0   11
11 (W) KS Villa Verde Olesno V           3,5 3,5       3,5 2,5 13
12 (D) KS Villa Verde Olesno IV       0,0 1,0   0,0   0,0   0,0 0,0 1
13 (D) LZS Solidarni Mędrzechów II       0,0 2,0   0,0   1,0 1,0   0,0 4
14 (W) KS Villa Verde Olesno VI         0,5   2,0 1,0 0,0   0,5   4
15 (D) TG Sokół Brzesko II             2,5   1,5 1,5 2,5   8
16 (W) UKS Jordan Zakliczyn II         0,0   1,0     2,0 0,0   3
Razem 1,0 0,0 2,0 3,0 16,0 3,5 21,0 1,0 2,5 28,5 29,0 2,5 110
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BAŃBOR Kamil 2011 M 6104 01.09.2023 4155
2 JACHYM Maksymilian 2008 M 6101 01.09.2023 1807
3 KOZIOŁ Jarosław 1971 M 6126 01.09.2023 370
4 MAZUREK Paweł 1971 M 6128 01.09.2023 1615
5 NALEPKA Michał 1978 M 6129 01.09.2023 4089
6 OBAL Nikola 2011 K 6117 01.09.2023 2464
7 PIS Artur 2010 M 6118 01.09.2023 2729
8 SARAD Anna 2007 K 6119 01.09.2023 3375
9 SARAD Kamil 2005 M 6120 01.09.2023 3173
10 SZMYD Marcin 1984 M 6130 01.09.2023 3886
11 SZMYD Zygmunt 1954 M 6131 01.09.2023 947
12 WŁODEK Karol 2013 M 6122 01.09.2023 3694