LUKS Galux Skrzyszów II (M)
Klub: LUKS „Skrzyszów”
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie
33-156 Skrzyszów 629A
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Wiesław Kozioł (tel. 504 280 276)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Jasielski Franciszek (tel. 505 122 125)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BAŃBOR Andrzej 1969 M 6123 01.09.2023 373 21.09.2023
2 CHŁOPEK Błażej 2006 M 6109 01.09.2023 3120 21.09.2023
3 JASIELSKI Franciszek 1965 M 6124 01.09.2023 347 21.09.2023
4 JASIELSKI Marek 1968 M 6125 01.09.2023 348 21.09.2023
5 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007 M 6114 01.09.2023 2298 21.09.2023
6 KOZIOŁ Jarosław 1971 M 6126 01.09.2023 370 21.09.2023
7 KOZIOŁ Wiesław 1964 M 6127 01.09.2023 725 21.09.2023
8 NALEPKA Michał 1978 M 6129 01.09.2023 4089 21.09.2023
9 SZMYD Marcin 1984 M 6130 01.09.2023 3886 21.09.2023
10 ŻUROWSKI Dariusz 1976 M 6132 01.09.2023 374 21.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2023-09-22 18:00 KS Start Nowy Sącz - LUKS Galux Skrzyszów II 5:9 🏓 ⇑
2 4W 1/2 2023-10-01 11:00 LUKS Galux Skrzyszów II - PTG Sokół Grybów 10:4 🏓 ⇑
3 4W 1/3 2023-10-16 17:30 LUKS Galux Skrzyszów II - UKS Płomień Limanowa II 12:2 🏓 ⇑
4 4W 1/4 2023-10-20 19:00 UKS Jordan Zakliczyn - LUKS Galux Skrzyszów II 8:6 🏓 ⇓
5 4W 1/5 2023-10-29 11:00 LUKS Galux Skrzyszów II - TG Sokół Brzesko 4:10 🏓 ⇓
6 4W 1/6 2023-11-05 11:00 KS Villa Verde Olesno III - LUKS Galux Skrzyszów II 10:4 🏓 ⇓
7 4W 1/7 2023-11-26 11:00 LUKS Galux Skrzyszów II - UKS Sęp Wilczyska 8:6 🏓 ⇑
8 4W 1/8 2023-12-04 17:00 UKS Fortem Pawęzów - LUKS Galux Skrzyszów II 9:5 🏓 ⇓
9 4W 1/9 2023-12-17 11:00 LUKS Galux Skrzyszów II - LKS Vocovia Wokowice 12:2 🏓 ⇑
10 4W 1/10 2024-01-14 11:00 UKS Sokół Żabno - LUKS Galux Skrzyszów II 3:11 🏓 ⇑
11 4W 1/11 2024-01-28 11:00 LUKS Galux Skrzyszów II - MKS Radość Gorlice II 7:7 🏓 ⇔
12 4W 2/12 2024-03-03 11:00 MKS Radość Gorlice II - LUKS Galux Skrzyszów II 11:3 🏓 ⇓
13 4W 2/13 2024-03-17 16:00 LUKS Galux Skrzyszów II - UKS Fortem Pawęzów 4:10 🏓 ⇓
14 4W 2/14 2024-04-18 17:00 LUKS Galux Skrzyszów II - KS Villa Verde Olesno III 4:10 🏓 ⇓
15 4W 2/15 2024-04-26 19:00 UKS Sęp Wilczyska - LUKS Galux Skrzyszów II  
16 4W 2/16 2024-05-12 11:00 LUKS Galux Skrzyszów II - UKS Jordan Zakliczyn  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BA
2
CB
3
JF
4
JM
5
KB
6
KJ
7
ŻD
1 (W) KS Start Nowy Sącz 1,0 2,5     3,5 2,0   9
2 (D) PTG Sokół Grybów 2,0 2,5 1,5 0,5 3,5     10
3 (D) UKS Płomień Limanowa II 1,0 3,5 3,5 0,5 3,5     12
4 (W) UKS Jordan Zakliczyn   2,5 0,0 0,0 2,5 1,0   6
5 (D) TG Sokół Brzesko 0,0 1,5 0,0   2,5     4
6 (W) KS Villa Verde Olesno III 1,0 2,0 1,0 0,0 0,0     4
7 (D) UKS Sęp Wilczyska 1,0 2,5 1,0 0,0 3,5     8
8 (W) UKS Fortem Pawęzów   2,5 0,0 0,0 2,5     5
9 (D) LKS Vocovia Wokowice 2,5 3,5     3,5 2,5   12
10 (W) UKS Sokół Żabno 2,5 2,5 0,5   3,5 2,0   11
11 (D) MKS Radość Gorlice II 0,0 1,5     3,5 0,0 2,0 7
12 (W) MKS Radość Gorlice II 0,0 0,0 0,0 0,0 3,0     3
13 (D) UKS Fortem Pawęzów 0,0 1,5 0,0 0,0 2,5     4
14 (D) KS Villa Verde Olesno III 1,0 1,5 0,0 0,0 1,5     4
Razem 12,0 30,0 7,5 1,0 39,0 7,5 2,0 99
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BAŃBOR Andrzej 1969 M 6123 01.09.2023 373
2 CHŁOPEK Błażej 2006 M 6109 01.09.2023 3120
3 JASIELSKI Franciszek 1965 M 6124 01.09.2023 347
4 JASIELSKI Marek 1968 M 6125 01.09.2023 348
5 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007 M 6114 01.09.2023 2298
6 KOZIOŁ Jarosław 1971 M 6126 01.09.2023 370
7 ŻUROWSKI Dariusz 1976 M 6132 01.09.2023 374