Kacper Kobylarczyk
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: UKS „Jordan” Zakliczyn
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-19 15:00 ⇨ 2021-09-21 17:00
5. UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Jordan” Zakliczyn II 16:2
1   A WAJDA Kamil W KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) ⇓
5   A WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
W KOBYLARCZYK Kacper
RAMIAN Marcin
3:0 (11:6, 11:1, 11:8) ⇓
8   B LIPOWICZ Kacper W KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:2, 11:5, 11:8) ⇓
12   C WÓJCIK Oliwia W KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) ⇓
16   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian W KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:1, 11:3, 11:2) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-22 19:00
24. UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Fortem” Pawęzów II 14:4
1   A KOBYLARCZYK Kacper W STOSZKO Artur 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) ⇓
5   A NAGEL Kacper
KOBYLARCZYK Kacper
W PRZEKLASA Karol
WINKLER Hubert
3:2 (7:11, 5:11, 11:9, 11:7, 11:7) ⇑
7   A KOBYLARCZYK Kacper X WINKLER Hubert 0:3 (7:11, 9:11, 3:11) ⇓
11   A KOBYLARCZYK Kacper Y PRZEKLASA Anna 3:0 (11:4, 11:8, 11:8) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-30 13:00
29. MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Jordan” Zakliczyn II 6:12
3   C ŚWIĄTEK Maja Y KOBYLARCZYK Kacper 2:3 (12:14, 5:11, 12:10, 14:12, 8:11) ⇑
5   A HABA Klaudia
ŚWIĄTEK Emilia
W KOBYLARCZYK Kacper
RAMIAN Marcin
0:3 (10:12, 8:11, 7:11) ⇑
9   D HABA Klaudia Y KOBYLARCZYK Kacper 3:1 (11:3, 11:4, 9:11, 11:4) ⇓
11   A MILÓWKA Julia Y KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) ⇓
17   B MILÓWKA Emilia Y KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:5, 11:7, 13:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-17 19:00 ⇨ 2021-11-18 18:30
43. UKS „Jordan” Zakliczyn II - MOKSiR Czchów 7:11
3   C KOBYLARCZYK Kacper Y BACZ Andrzej 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) ⇓
5   A KOBYLARCZYK Kacper
KRAS Nikodem
W BACZ Andrzej
SIKOŃ Mateusz
2:3 (11:5, 11:7, 7:11, 7:11, 2:11) ⇓
10   C KOBYLARCZYK Kacper Z SIKOŃ Mateusz 3:1 (8:11, 11:8, 11:6, 11:3) ⇑
12   C KOBYLARCZYK Kacper W NIEĆ Tomasz 0:3 (7:11, 12:14, 5:11) ⇓
18   C KOBYLARCZYK Kacper X KANOWNIK Kajetan 0:3 (3:11, 6:11, 7:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 11:00
37. MKS „Tarnovia” Tarnów I - UKS „Jordan” Zakliczyn II 3:15
4   D ŚLAZYK Karol Z KOBYLARCZYK Kacper 3:2 (11:13, 11:7, 9:11, 11:8, 11:9) ⇓
6   B FRANCZAK Szymon
ŚLAZYK Karol
X KOBYLARCZYK Kacper
NAGEL Nikodem
2:3 (11:9, 9:11, 7:11, 11:5, 12:14) ⇑
10   C TOKARCZYK Szymon Z KOBYLARCZYK Kacper 1:3 (11:5, 9:11, 7:11, 9:11) ⇑
13   B BUZOWSKI Piotr Z KOBYLARCZYK Kacper 1:3 (9:11, 8:11, 11:7, 6:11) ⇑
15   A FRANCZAK Szymon Z KOBYLARCZYK Kacper 3:2 (5:11, 8:11, 11:6, 11:8, 11:1) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-07 19:00
49. LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Jordan” Zakliczyn II 6:12
15   A SARAD Kamil Z KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-14 19:00
55. UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Sokół” Żabno 6:12
3   C KOBYLARCZYK Kacper Y GAJOWY Mateusz 2:3 (8:11, 10:12, 11:9, 16:14, 6:11) ⇓
10   C KOBYLARCZYK Kacper Z CIERNIAK Konrad 3:0 (12:10, 11:6, 11:9) ⇑
12   C KOBYLARCZYK Kacper W CHRABĄSZCZ Aleksandra 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-11 19:00
59. UKS „Jordan” Zakliczyn II - MKS „Tarnovia” Tarnów II 15:3
1   A KOBYLARCZYK Kacper W HABA Klaudia 0:3 (8:11, 5:11, 7:11) ⇓
6   B KOBYLARCZYK Kacper
RAMIAN Marcin
X MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
1:3 (8:11, 9:11, 14:12, 12:14) ⇓
7   A KOBYLARCZYK Kacper X MILÓWKA Emilia 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 9:11) ⇓
11   A KOBYLARCZYK Kacper Y MILÓWKA Julia 3:2 (7:11, 9:11, 11:9, 14:12, 11:6) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-25 19:00
63. UKS „Jordan” Zakliczyn II - MKS „Tarnovia” Tarnów I 15:3
4   D KOBYLARCZYK Kacper Z STOSUR Michał 3:0 (11:8, 12:10, 11:4) ⇑
6   B KOBYLARCZYK Kacper
WĘGLARCZYK Jan
X BUZOWSKI Piotr
STOSUR Michał
3:0 (11:8, 11:7, 17:15) ⇑
9   D KOBYLARCZYK Kacper Y BUZOWSKI Piotr 3:0 (11:8, 14:12, 11:8) ⇑
14   D KOBYLARCZYK Kacper X JURKIEWICZ Jakub 3:1 (11:8, 11:5, 6:11, 11:9) ⇑
16   D KOBYLARCZYK Kacper W SMOLEŃ Julita 2:3 (11:8, 10:12, 7:11, 11:9, 9:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-01 19:00 ⇨ 2022-04-08 19:00
83. UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 12:6
3   C KOBYLARCZYK Kacper Y DROŻDŻ Jarosław 2:3 (9:11, 12:10, 11:7, 6:11, 3:11) ⇓
6   B KOBYLARCZYK Kacper
KRAS Nikodem
X WAJDA Kamil
JAJE Tomasz
2:3 (8:11, 11:4, 11:9, 7:11, 9:11) ⇓
10   C KOBYLARCZYK Kacper Z JAJE Tomasz 1:3 (6:11, 11:9, 8:11, 7:11) ⇓
12   C KOBYLARCZYK Kacper W ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1:3 (11:9, 4:11, 5:11, 0:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1661 BACZ Andrzej 1948
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
3330 BUZOWSKI Piotr 2011
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2774 CIERNIAK Konrad 2008
2976 CZELUŚNIAK Angelika 2006
3106 DROŻDŻ Jarosław 1982
672 DUDEK Adam 1948
2371 FRANCZAK Szymon 2006
1915 GAJOWY Mateusz 2006
2430 HABA Klaudia 2010
1179 HOLECZKO Oskar 1998
3110 JAJE Tomasz 2007
3206 JONAK Maciej 2006
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007
1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002
1932 KORUS Paweł 2002
1802 KUDŁA Paweł 1985
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
2370 MILÓWKA Emilia 2006
2581 MILÓWKA Julia 2008
2364 MLECZKO Mateusz 2004
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2353 NOWAK Dawid 2004
423 NOWAK Jan 1971
5 OPIOŁA Tomasz 1954
946 PARA Eligiusz 1954
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
3422 PRZEKLASA Anna 2007
2377 PUT Maciej 2004
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
3173 SARAD Kamil 2005
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
2801 SMOLEŃ Julita 2005
1904 STAWARA Krystian 2005
3419 STOSUR Michał 2011
1952 STOSZKO Artur 1969
947 SZMYD Zygmunt 1954
3210 SZUMILAS Władysław 1976
2706 ŚLAZYK Karol 2007
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
2719 ŚWIĄTEK Emilia 2011
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
3418 TOKARCZYK Szymon 2008
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1927 WAJDA Kamil 2003
3121 WINKLER Hubert 2009
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
3105 WÓJCIK Oliwia 2004