Paweł Kopacki
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 17:00
2. KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 5:9
3   C KOPACKI Paweł Y URBAN Witold 1:3 (11:9, 10:12, 1:11, 8:11) ⇓
6   B KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
X LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
3:0 (11:2, 11:8, 11:9) ⇑
10   C KOPACKI Paweł Z LENART Marek 2:3 (11:8, 12:14, 12:10, 7:11, 5:11) ⇓
12   C KOPACKI Paweł W SKRZYPEK Grzegorz 0:3 (5:11, 9:11, 4:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 16:00 ⇨ 2019-10-03 18:00
7. LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Bronowianka” Kraków III 9:5
4   D TABOR Marcin Z KOPACKI Paweł 3:1 (10:12, 11:8, 11:9, 11:3) ⇓
5   A TABOR Marcin
GALUS Mateusz
W KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
3:2 (11:5, 8:11, 11:9, 9:11, 11:5) ⇓
10   C NOSAL Mirosław Z KOPACKI Paweł 3:1 (11:9, 11:13, 11:5, 11:3) ⇓
13   B DUDEK Radosław Z KOPACKI Paweł 2:3 (11:9, 8:11, 7:11, 11:6, 0:11 krecz) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
18. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4
6   B KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
X BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
1:3 (9:11, 14:12, 7:11, 5:11) ⇓
14   D KOPACKI Paweł X GALA Dawid 2:3 (11:9, 6:11, 10:12, 11:5, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 14:00 ⇨ 2019-11-10 11:00
23. MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków III 14:0
2   B GOŁDA Gabriel X KOPACKI Paweł 3:0 (11:4, 11:6, 12:10) ⇓
5   A GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
W KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
3:1 (11:4, 9:11, 11:9, 11:8) ⇓
7   A PIEKARCZYK Michał X KOPACKI Paweł 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) ⇓
14   D JURZAK Łukasz X KOPACKI Paweł 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1203 BARANEK Dominik 1998
1449 BARTNICKI Jakub 2004
15 BIEL Jakub 1977
444 BIEŃCZYCKI Jakub 2003
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
2054 BOBAK Jacek 1968
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1272 BOLEK Łukasz 1997
1838 BRUZDA Rafał 1974
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
332 CHOJNA Dawid 1992
1701 CHOLEWA Wacław 1960
1218 CHRZAN Hubert 1999
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
625 DROZD Paweł 1979
867 DUDEK Radosław 1979
2080 DZIURA Wojciech 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
2 FLOREK Arkadiusz 1993
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
1199 GĄDEK Mateusz 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
513 GOŁDA Gabriel 1997
925 GRABANIA Zdzisław 1947
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
1636 GUZIK Aleksandra 2006
975 JEDYNAK Damian 1989
342 JURZAK Łukasz 1983
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2001 KALICIAK Dariusz 1974
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
979 KOLASA Szymon 2003
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
2079 KORCZEK Łukasz 1984
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
588 KUBIC Marcin 1996
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
2002 LUHA Peter 1989
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2250 MIKRUT Jakub 2003
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
378 NOSAL Mirosław 1977
978 NOSEK Robert 1970
1832 NOWICKI Marek 1975
2491 OCHMAN Michał 1987
118 PACYNA Dariusz 1965
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
1899 PASZEK Hubert 2004
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
4 RAJTAR Marek 1997
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
143 RYŚ Bartosz 1994
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
146 SUBIK Filip 1996
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
880 SZEROCKI Jan 1999
121 SZLAMKA Andrzej 1966
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
376 TABOR Marcin 1981
670 TALAGA Samuel 1999
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
2594 URBAN Witold 1994
1005 WALA Tomasz 1976
330 WARMUZ Kamil 1989
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1414 WODNIAK Kamil 2003
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002