Dominik Szczepański
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2001
Przynależność klubowa: UKS „Jordan” Zakliczyn
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 11:00
3. KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Jordan” Zakliczyn 7:7
2   B BORKOWSKI Marek X SZCZEPAŃSKI Dominik 3:1 (11:8, 10:12, 13:11, 13:11) ⇓
5   A TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
W HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
0:3 (7:11, 8:11, 10:12) ⇑
7   A PASEK Kamil X SZCZEPAŃSKI Dominik 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇑
14   D PASEK Adrian X SZCZEPAŃSKI Dominik 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:00
10. UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Dobrzanka” Dobra 9:5
2   B SZCZEPAŃSKI Dominik X PIĘTOŃ Robert 3:1 (11:8, 13:11, 9:11, 11:6) ⇑
6   B HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
X PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
3:2 (11:7, 10:12, 11:9, 12:14, 11:9) ⇑
8   B SZCZEPAŃSKI Dominik W MIŚKOWIEC Jerzy 3:2 (11:4, 11:6, 7:11, 8:11, 11:7) ⇑
13   B SZCZEPAŃSKI Dominik Z PIETRZAK Krzysztof 3:1 (11:9, 11:9, 5:11, 11:7) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
18. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6
4   D SOBCZAK Krzysztof Z SZCZEPAŃSKI Dominik 2:3 (9:11, 11:9, 11:13, 11:8, 7:11) ⇑
6   B OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
X SZCZEPAŃSKI Dominik
KORNAŚ Bartłomiej
2:3 (4:11, 11:6, 8:11, 11:9, 10:12) ⇑
10   C PALACZ Grzegorz Z SZCZEPAŃSKI Dominik 1:3 (7:11, 11:6, 5:11, 10:12) ⇑
13   B TABOR Krzysztof Z SZCZEPAŃSKI Dominik 3:1 (11:8, 9:11, 11:6, 15:13) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 18:00
24. UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Vocovia” Wokowice 12:2
3   C SZCZEPAŃSKI Dominik Y RĘBACZ Wojciech 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) ⇑
6   B HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
X FLĄDRO Piotr
RĘBACZ Wojciech
3:0 (11:7, 11:4, 11:4) ⇑
10   C SZCZEPAŃSKI Dominik Z FLĄDRO Piotr 3:1 (11:6, 9:11, 11:9, 11:6) ⇑
12   C SZCZEPAŃSKI Dominik W GAWLIK Adam 3:1 (11:3, 11:6, 5:11, 11:5) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-08 18:00
25. UKS „Jordan” Zakliczyn - „Mikulec” Grybów 11:3
3   C SZCZEPAŃSKI Dominik Y SZAREK Marcin 3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:7) ⇑
5   A HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
W URBAN Mariusz
SZAREK Marcin
3:1 (11:9, 11:4, 5:11, 11:8) ⇑
10   C SZCZEPAŃSKI Dominik Z URBAN Mariusz 3:0 (11:7, 13:11, 15:13) ⇑
12   C SZCZEPAŃSKI Dominik W NIEPSUJ Mariusz 3:0 (12:10, 11:7, 12:10) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-24 11:00
32. UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Jordan” Zakliczyn 9:5
2   B ROZUM Dawid X SZCZEPAŃSKI Dominik 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) ⇓
5   A ROZUM Dawid
SUŁKOWSKI Karol
W HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
3:1 (5:11, 11:3, 11:9, 11:5) ⇓
7   A SUŁKOWSKI Karol X SZCZEPAŃSKI Dominik 3:0 (11:4, 11:1, 11:5) ⇓
14   D MENSFELD Natalia X SZCZEPAŃSKI Dominik 2:3 (8:11, 11:9, 8:11, 11:9, 4:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-29 18:00
41. UKS „Jordan” Zakliczyn - MKS „Tarnovia” Tarnów 12:2
1   A SZCZEPAŃSKI Dominik W JEWUŁA Mateusz 3:2 (5:11, 11:9, 9:11, 11:9, 11:6) ⇑
5   A HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
W ROBAK Mateusz
OSTROWSKI Artur
3:0 (11:5, 11:9, 11:9) ⇑
7   A SZCZEPAŃSKI Dominik X OSTROWSKI Artur 3:2 (10:12, 11:9, 11:7, 11:13, 11:5) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-08 11:00
48. LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Jordan” Zakliczyn 3:11
2   B ŻUROWSKI Dariusz X SZCZEPAŃSKI Dominik 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇓
6   B ŻUROWSKI Dariusz
DAMIAN Tomasz
X HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 8:11) ⇑
7   A DAMIAN Tomasz X SZCZEPAŃSKI Dominik 0:3 (10:12, 5:11, 8:11) ⇑
14   D BAŃBOR Andrzej X SZCZEPAŃSKI Dominik 2:3 (8:11, 11:9, 11:9, 11:13, 5:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1477 BALIGA Cezary 1998
268 BALIGA Maksymilian 1988
373 BAŃBOR Andrzej 1969
921 BATKO Paweł 1988
899 BIEL Jakub 1987
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
351 BOBER Damian 1987
1361 BOJDO Julia 2000
281 BORKOWSKI Marek 1960
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
336 CEWKA Piotr 1990
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2076 CHROBAK Anna 2001
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
567 DAMIAN Janusz 1972
992 DAMIAN Szczepan 1997
381 DAMIAN Tomasz 1979
991 DAMIAN Wiktor 2001
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
746 DUBIEL Józef 1972
402 DUDA Tomasz 1981
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
756 FILIPOWSKI Michał 1995
383 FIRLIT Damian 1992
1294 FIRLIT Patrycja 2000
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
233 FURTAK Krzysztof 1970
785 GAJDA Konrad 1990
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
637 GNIEWEK Andrzej 1957
1342 HAZIK Jakub 1971
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1135 KANIA Jan 1952
1341 KANTOR Michał 1989
1779 KARAŚ Katarzyna 1994
1353 KARCZMARCZYK Klaudia 2005
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1183 KASPRZYK Michalina 2002
1343 KOCZWARA Przemysław 1996
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
511 KRÓL Stanisław 1959
128 LENART Marek 1992
32 ŁABOWSKI Józef 1973
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
750 MARTYKA Kamil 1991
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1365 MAZUR Bartłomiej 1987
1502 MENSFELD Natalia 2004
1396 MICHAŁEK Szymon 2000
707 MIREK Damian 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
229 MOTYKA Tadeusz 1961
1782 MROCZEK Adrian 1997
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
378 NOSAL Mirosław 1977
1347 NOWAK Mariusz 1980
424 NOWAK Patryk 1997
497 OBRZUT Tomasz 1972
28 OLECHNY Jakub 1993
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
2562 OSTROWSKI Artur 2005
547 PAJĄK Dawid 1998
243 PALACZ Grzegorz 1982
946 PARA Eligiusz 1954
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
286 PIETRZAK Tomasz 1984
259 PIĘTOŃ Robert 1983
551 PIÓRO Eryk 1999
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
945 PODGÓRSKI Jan 1959
350 PRZEKLASA Marek 1962
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
745 PRZYBYŁO Marek 1955
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1376 ROZKUSZKA Zbigniew 1963
344 ROZUM Dawid 1998
1111 RUSEK Andrzej 1967
709 SACHA Bartłomiej 1991
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
721 SERAFIN Mateusz 1997
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
1387 STROISZ Natasza 2003
1378 STYPKA Jakub 2000
740 STYRNA Stanisław 1943
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
947 SZMYD Zygmunt 1954
1689 SZWALEC Karol 2001
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
249 TABOR Krzysztof 1974
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1473 WĄS Jakub 2002
114 WOJTAS Tomasz 1983
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
1498 ZABAWA Martyna 2004
1950 ZĄBEK Stanisław 1981
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
989 ZBYLUT Andrzej 1972
1268 ZBYLUT Patryk 2005
374 ŻUROWSKI Dariusz 1976
1385 ŻYDOWSKA Gabriela 2004
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002