V liga rejon Tarnów => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2023-10-29
🏓=szczegóły 👤=obsada sędziowska ✔=zweryfikowany
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2023-10-27 19:00 25 UKS Jordan Zakliczyn II - LZS Solidarni Mędrzechów II 8:6
1   A MICHAŁEK Jacek W TOBIASZ Andrzej 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) 0:1
2   B SIKOŃ Maciej X NOGA Tomasz 3:2 (13:11, 8:11, 5:11, 11:8, 11:9) 1:1
3   C NAGEL Nikodem Y RUSEK Andrzej 3:0 (11:8, 18:16, 11:8) 2:1
4   D HEŁMECKI Szymon Z CZUPRYNA Andrzej 3:2 (8:11, 13:11, 7:11, 11:9, 11:9) 3:1
5   A SIKOŃ Maciej
NAGEL Nikodem
W RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
3:2 (6:11, 5:11, 11:5, 11:4, 11:5) 4:1
6   B HEŁMECKI Szymon
MICHAŁEK Jacek
X NOGA Tomasz
CZUPRYNA Andrzej
1:3 (12:14, 6:11, 11:5, 5:11) 4:2
7   A MICHAŁEK Jacek X NOGA Tomasz 0:3 (5:11, 9:11, 14:16) 4:3
8   B SIKOŃ Maciej W TOBIASZ Andrzej 3:0 (11:8, 13:11, 11:7) 5:3
9   D HEŁMECKI Szymon Y RUSEK Andrzej 3:2 (9:11, 8:11, 11:9, 14:12, 11:4) 6:3
10   C NAGEL Nikodem Z CZUPRYNA Andrzej 3:0 (14:12, 11:9, 11:9) 7:3
11   A SIKOŃ Jakub Y RUSEK Andrzej 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 10:12) 7:4
12   C NAGEL Nikodem W TOBIASZ Andrzej 2:3 (11:4, 3:11, 9:11, 11:8, 5:11) 7:5
13   B SIKOŃ Maciej Z CZUPRYNA Andrzej 3:0 (12:10, 11:8, 11:3) 8:5
14   D HEŁMECKI Szymon X NOGA Tomasz 1:3 (12:10, 4:11, 5:11, 7:11) 8:6
2023-10-29 11:00 26 LUKS Galux Skrzyszów III - UKS Fortem Pawęzów II 7:7
1   A SZMYD Marcin W SZCZEPAŃSKI Dominik 3:2 (11:8, 6:11, 11:9, 9:11, 11:8) 1:0
2   B SZMYD Zygmunt X PRZEKLASA Karol 3:1 (9:11, 11:8, 11:6, 11:5) 2:0
3   C NALEPKA Michał Y KONDAL Mateusz 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 3:0
4   D SARAD Anna Z PAPCIAK Grzegorz 0:3 (9:11, 4:11, 5:11) 3:1
5   A SZMYD Zygmunt
MAZUREK Paweł
W SZCZEPAŃSKI Dominik
KONDAL Mateusz
0:3 (6:11, 8:11, 12:14) 3:2
6   B SZMYD Marcin
NALEPKA Michał
X PRZEKLASA Karol
PUZIO Grzegorz
1:3 (7:11, 11:8, 6:11, 9:11) 3:3
7   A SZMYD Marcin X PRZEKLASA Karol 2:3 (10:12, 11:7, 9:11, 11:4, 8:11) 3:4
8   B SZMYD Zygmunt W SZCZEPAŃSKI Dominik 3:1 (13:15, 14:12, 11:6, 11:8) 4:4
9   D SARAD Anna Y KONDAL Mateusz 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) 4:5
10   C NALEPKA Michał Z PAPCIAK Grzegorz 1:3 (11:5, 9:11, 11:13, 8:11) 4:6
11   A SZMYD Marcin Y KOCOŁ Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 5:6
12   C NALEPKA Michał W SZCZEPAŃSKI Dominik 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 6:6
13   B SZMYD Zygmunt Z PAPCIAK Grzegorz 3:2 (11:5, 11:6, 8:11, 9:11, 11:9) 7:6
14   D MAZUREK Paweł X PRZEKLASA Karol 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) 7:7
2023-10-28 14:00 27 UKS Królewski Biecz - UKS Sokół Żabno II 11:3
1   A LECH Sebastian W BORYCZKA Bartłomiej 3:2 (14:16, 7:11, 11:7, 14:12, 11:9) 1:0
2   B CICHOŃ Łukasz X HOŁDA Dominik 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 2:0
3   C HOLECZKO Oskar Y MILÓWKA Emilia 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) 3:0
4   D DUDEK Adam Z DRYGAŚ Jakub 3:0 (11:2, 11:7, 11:8) 4:0
5   A DUDEK Adam
LECH Sebastian
W MILÓWKA Emilia
HOŁDA Dominik
2:3 (11:4, 11:7, 7:11, 5:11, 7:11) 4:1
6   B HOLECZKO Oskar
CICHOŃ Łukasz
X DRYGAŚ Jakub
BORYCZKA Bartłomiej
3:0 (11:4, 11:8, 11:6) 5:1
7   A FURMANEK Mariusz X HOŁDA Dominik 1:3 (11:5, 9:11, 7:11, 9:11) 5:2
8   B CICHOŃ Łukasz W BORYCZKA Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 6:2
9   D DUDEK Adam Y MILÓWKA Emilia 3:0 (11:7, 11:3, 11:3) 7:2
10   C HOLECZKO Oskar Z DRYGAŚ Jakub 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:9) 8:2
11   A FURMANEK Mariusz Y MILÓWKA Emilia 1:3 (10:12, 11:8, 10:12, 3:11) 8:3
12   C HOLECZKO Oskar W BORYCZKA Bartłomiej 3:1 (11:6, 1:11, 11:2, 11:7) 9:3
13   B CICHOŃ Łukasz Z DRYGAŚ Jakub 3:0 (11:2, 11:5, 11:4) 10:3
14   D WSZOŁEK Tomasz X HOŁDA Dominik 3:1 (11:9, 8:11, 11:4, 11:5) 11:3
2023-10-27 18:00 28 UKS Villa Verde Olesno IV - MKS Tarnovia Tarnów 11:3
1   A MOTYKA Tadeusz W TOKARCZYK Szymon 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) 1:0
2   B OSTROWSKI Artur X JURKIEWICZ Jakub 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) 2:0
3   C KUCHARSKI Michał Y HABA Klaudia 1:3 (11:9, 10:12, 3:11, 10:12) 2:1
4   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian Z HABA Oliwia 3:1 (9:11, 11:8, 11:6, 11:0) 3:1
5   A MOTYKA Tadeusz
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
W JURKIEWICZ Jakub
TOKARCZYK Szymon
3:1 (11:8, 11:7, 6:11, 11:9) 4:1
6   B OSTROWSKI Artur
KUCHARSKI Michał
X HABA Oliwia
HABA Klaudia
1:3 (12:10, 2:11, 10:12, 5:11) 4:2
7   A MOTYKA Tadeusz X JURKIEWICZ Jakub 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 5:2
8   B OSTROWSKI Artur W TOKARCZYK Szymon 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 6:2
9   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian Y HABA Klaudia 3:1 (11:7, 6:11, 11:9, 11:8) 7:2
10   C KUCHARSKI Michał Z HABA Oliwia 3:2 (9:11, 11:1, 11:9, 9:11, 11:9) 8:2
11   A MOTYKA Tadeusz Y HABA Klaudia 3:1 (13:11, 9:11, 11:4, 11:7) 9:2
12   C KUCHARSKI Michał W TOKARCZYK Szymon 2:3 (11:6, 11:3, 8:11, 9:11, 8:11) 9:3
13   B OSTROWSKI Artur Z HABA Oliwia 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 10:3
14   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian X JURKIEWICZ Jakub 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) 11:3
2023-10-26 18:30 29 MOKSiR Czchów - TG Sokół Brzesko II 3:11
1   A BACZ Andrzej W PIĘKOSZ Wacław 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 0:1
2   B STOKŁOSA Grzegorz X PUT Gabriela 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 0:2
3   C TOMKOWSKI Dawid Y DĄBROWA Bolesław 2:3 (6:11, 11:7, 11:8, 9:11, 9:11) 0:3
4   D LIPIŃSKI Dominik Z HAZIK Jakub 0:3 (7:11, 9:11, 3:11) 0:4
5   A BACZ Andrzej
TOMKOWSKI Dawid
W HAZIK Jakub
PIĘKOSZ Wacław
3:1 (12:10, 7:11, 11:7, 11:9) 1:4
6   B STOKŁOSA Grzegorz
LIPIŃSKI Dominik
X DĄBROWA Bolesław
PUT Gabriela
1:3 (9:11, 10:12, 11:8, 7:11) 1:5
7   A BACZ Andrzej X PUT Gabriela 3:1 (5:11, 11:8, 11:8, 11:8) 2:5
8   B STOKŁOSA Grzegorz W PIĘKOSZ Wacław 0:3 (7:11, 3:11, 5:11) 2:6
9   D LIPIŃSKI Dominik Y DĄBROWA Bolesław 0:3 (4:11, 4:11, 7:11) 2:7
10   C TOMKOWSKI Dawid Z WACARZ Maciej 3:0 (11:4, 11:3, 11:4) 3:7
11   A BACZ Andrzej Y DĄBROWA Bolesław 1:3 (10:12, 11:5, 5:11, 8:11) 3:8
12   C TOMKOWSKI Dawid W PIĘKOSZ Wacław 0:3 (5:11, 9:11, 5:11) 3:9
13   B KORNAŚ Karol Z WACARZ Maciej 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) 3:10
14   D LIPIŃSKI Dominik X PUT Gabriela 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) 3:11
2023-10-24 16:30 30 UKS Villa Verde Olesno V - UKS Villa Verde Olesno VI 0:14
1   A TATARCZUCH Szymon W MILÓWKA Julia 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) 0:1
2   B WOZIWODA Jan X ŚWIĄTEK Emilia 0:3 (4:11, 1:11, 3:11) 0:2
3   C RECZEK Łukasz Y ŚWIĄTEK Maja 1:3 (8:11, 5:11, 13:11, 8:11) 0:3
4   D CICH Gabriela Z LIS Roksana 0:3 (5:11, 1:11, 3:11) 0:4
5   A TATARCZUCH Szymon
RECZEK Łukasz
W LIS Roksana
ŚWIĄTEK Emilia
1:3 (2:11, 4:11, 11:5, 10:12) 0:5
6   B CICH Gabriela
WOZIWODA Jan
X MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
0:3 (6:11, 2:11, 7:11) 0:6
7   A TATARCZUCH Szymon X ŚWIĄTEK Emilia 0:3 (7:11, 6:11, 10:12) 0:7
8   B WOZIWODA Jan W MILÓWKA Julia 0:3 (1:11, 4:11, 7:11) 0:8
9   D CICH Gabriela Y ŚWIĄTEK Maja 0:3 (4:11, 2:11, 5:11) 0:9
10   C RECZEK Łukasz Z LIS Roksana 0:3 (10:12, 6:11, 5:11) 0:10
11   A TATARCZUCH Szymon Y ŚWIĄTEK Maja 1:3 (11:13, 6:11, 11:4, 4:11) 0:11
12   C RECZEK Łukasz W MILÓWKA Julia 1:3 (11:7, 7:11, 4:11, 8:11) 0:12
13   B WOZIWODA Jan Z LIS Roksana 0:3 (0:11, 4:11, 2:11) 0:13
14   D CICH Gabriela X ŚWIĄTEK Emilia 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 0:14
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu