III liga mężczyzn => I runda
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 ŚWIRK Robert (TKS „Opoka” Trzebinia) 39 35 4 111:25 89,74
2 KIEROŃSKI Adam (UKS „Villa Verde” Olesno II) 39 34 5 108:36 87,18
3 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 38 33 5 103:34 86,84
4 TATARCZUCH Rafał (UKS „Villa Verde” Olesno II) 39 32 7 102:48 82,05
5 ZAKRZYŃSKI Dominik (TKKF Dobczyce) 39 31 8 102:49 79,49
6 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 39 29 10 96:49 74,36
7 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 38 28 10 91:58 73,68
8 ZIMNICKI Tomasz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 39 28 11 93:59 71,79
9 GDULA Adam (TKKF Dobczyce) 39 27 12 94:57 69,23
10 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 39 26 13 92:57 66,67
11 RAPUTA Tomasz (ULKS „Lachowice”) 35 24 11 79:55 68,57
12 DYCHTOŃ Jakub (UKS „Villa Verde” Olesno II) 36 24 12 85:53 66,67
13 ŚLIWIŃSKI Karol („Siemacha” Kraków) 39 24 15 88:61 61,54
14 MRUGAŁA Jan (KS „Gorce” Nowy Targ II) 39 24 15 89:69 61,54
15 MORA Szymon (LKS „Kłos” Olkusz) 30 23 7 76:38 76,67
16 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 36 23 13 89:51 63,89
17 SKRZYPEK Grzegorz (LKS „Polonia” Wilczkowice) 35 22 13 83:52 62,86
18 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice) 39 22 17 81:69 56,41
19 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 36 21 15 83:74 58,33
20 DUDZIAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 36 20 16 75:68 55,56
21 MRUGAŁA Bartłomiej (KS „Gorce” Nowy Targ II) 39 20 19 75:78 51,28
22 PACIA Bartłomiej (LKS „Kłos” Olkusz) 33 19 14 70:58 57,58
23 NOWAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 39 19 20 79:80 48,72
24 CHUDZICKI Maksym (KS „Bronowianka” Kraków II) 30 18 12 69:56 60,00
25 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 33 18 15 70:60 54,55
26 KONSTANTYN Paweł („Siemacha” Kraków) 35 18 17 71:67 51,43
27 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz) 36 18 18 76:70 50,00
28 SKOTNICZNY Rafał (LKS „Kłos” Olkusz) 36 18 18 65:69 50,00
29 MÓL Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 39 18 21 81:84 46,15
30 WŁODEK Grzegorz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 39 18 21 69:82 46,15
31 KLUZEK Sławomir (ULKS „Lachowice”) 33 17 16 67:65 51,52
32 SKRZYPEK Adrian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 33 17 16 66:66 51,52
33 LENART Marek (LKS „Polonia” Wilczkowice) 32 16 16 63:55 50,00
34 WILK Paweł (MKS „Radość” Gorlice) 27 15 12 58:50 55,56
35 GNIADEK Piotr (KS „Gorce” Nowy Targ II) 32 15 17 59:66 46,88
36 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 38 15 23 76:84 39,47
37 SUBIK Filip (KS „Gorce” Nowy Targ II) 21 14 7 49:31 66,67
38 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 33 14 19 57:67 42,42
39 NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce) 39 14 25 66:94 35,90
40 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 15 13 2 43:21 86,67
41 NALEPA Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice) 33 13 20 52:74 39,39
42 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 36 13 23 57:79 36,11
43 GLANOWSKI Waldemar (LKS „Kłos” Olkusz) 28 12 16 50:56 42,86
44 PASEK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 33 12 21 55:79 36,36
45 ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 21 11 10 45:35 52,38
46 DŁUGAJ Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 25 10 15 39:54 40,00
47 PIETRZAK Antoni (ULKS „Lachowice”) 27 10 17 45:63 37,04
48 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 36 10 26 52:94 27,78
49 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice) 23 9 14 47:48 39,13
50 KORNAŚ Bartłomiej (UKS „Płomień” Limanowa II) 27 9 18 41:63 33,33
51 BULZAK Jan (KS „Start” Nowy Sącz) 39 9 30 44:97 23,08
52 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ II) 16 8 8 30:34 50,00
53 GAJEWSKA Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 27 8 19 40:62 29,63
54 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 18 7 11 32:36 38,89
55 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice) 35 7 28 45:91 20,00
56 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 36 7 29 42:98 19,44
57 BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce) 32 6 26 35:83 18,75
58 ZYCH Szymon (TKKF Dobczyce) 7 5 2 15:12 71,43
59 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 6 4 2 16:9 66,67
60 PILCH Aleksander („Siemacha” Kraków) 12 4 8 18:31 33,33
61 KARMOLIŃSKI Maciej (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 3 0 9:1 100,00
62 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 9:1 100,00
63 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ II) 3 3 0 9:2 100,00
64 KOŁEK Maciej (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 3 0 9:2 100,00
65 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 9:3 100,00
66 RESZKA Jakub („Siemacha” Kraków) 10 3 7 11:23 30,00
67 KOPCZYK Adrian (TKS „Opoka” Trzebinia) 13 3 10 16:34 23,08
68 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 2 1 6:3 66,67
69 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 2 1 8:5 66,67
70 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno II) 3 2 1 6:5 66,67
71 WOŹNIAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 6 2 4 8:13 33,33
72 KOZIEŁ Michał (TKS „Opoka” Trzebinia) 19 2 17 17:53 10,53
73 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 23 2 21 19:64 8,70
74 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 2 1 1 3:3 50,00
75 TWARÓG Mariusz (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 1 2 4:8 33,33
76 KOWAL Łukasz (LKS „Kłos” Olkusz) 3 1 2 4:8 33,33
77 TOKARZ Adam (MKS „Radość” Gorlice) 3 1 2 3:8 33,33
78 ŁASKAWIEC Jakub (LKS „Kłos” Olkusz) 6 1 5 3:16 16,67
79 TOMSIA Sławomir (LKS „Kłos” Olkusz) 14 1 13 15:40 7,14
80 LEŚNIAK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 21 1 20 18:62 4,76
81 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz (UKS „Zarabie” Myślenice) 3 0 3 6:9 0,00
82 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków II) 2 0 2 2:6 0,00
83 BŁĄKAŁA Paweł (UKS „Płomień” Limanowa II) 1 0 1 1:3 0,00
84 ŁABOWSKI Józef (MKS „Radość” Gorlice) 6 0 6 4:18 0,00
85 ŚLAZYK Paweł (LKS „Polonia” Wilczkowice) 3 0 3 2:9 0,00
86 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia) 2 0 2 1:6 0,00
87 TRZECIAK Jacek (LKS „Kłos” Olkusz) 3 0 3 1:9 0,00
88 WALOTEK Krzysztof (LKS „Kłos” Olkusz) 3 0 3 1:9 0,00
89 PĘK Karolina (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 0 3 1:9 0,00
90 PIRÓG Paweł („Siemacha” Kraków) 8 0 8 2:24 0,00
91 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia) 9 0 9 2:27 0,00
92 KOPACZ Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia) 13 0 13 2:39 0,00
93 STANISZ Wojciech (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 0 3 0:9 0,00
94 KAWKA Maciej (KS „Start” Nowy Sącz) 3 0 3 0:9 0,00
95 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków II) 1 0 1 0:3 0,00
96 TABASZEWSKA Małgorzata (KS „Start” Nowy Sącz) 3 0 3 0:9 0,00
97 HONKOWICZ Kacper (MKS „Radość” Gorlice) 3 0 3 0:9 0,00
98 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 0 3 0:9 0,00
99 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia” Wilczkowice) 5 0 5 0:15 0,00
100 PASEK Adrian (KS „Start” Nowy Sącz) 3 0 3 0:9 0,00
101 KUŹNIAR Antoni („Siemacha” Kraków) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 ŚWIRK Robert (TKS „Opoka” Trzebinia) 39 35 4 111:25 89,74
2 KIEROŃSKI Adam (UKS „Villa Verde” Olesno II) 39 34 5 108:36 87,18
3 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 38 33 5 103:34 86,84
4 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 15 13 2 43:21 86,67
5 TATARCZUCH Rafał (UKS „Villa Verde” Olesno II) 39 32 7 102:48 82,05
6 ZAKRZYŃSKI Dominik (TKKF Dobczyce) 39 31 8 102:49 79,49
7 MORA Szymon (LKS „Kłos” Olkusz) 30 23 7 76:38 76,67
8 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 39 29 10 96:49 74,36
9 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 38 28 10 91:58 73,68
10 ZIMNICKI Tomasz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 39 28 11 93:59 71,79
11 GDULA Adam (TKKF Dobczyce) 39 27 12 94:57 69,23
12 RAPUTA Tomasz (ULKS „Lachowice”) 35 24 11 79:55 68,57
13 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 39 26 13 92:57 66,67
14 DYCHTOŃ Jakub (UKS „Villa Verde” Olesno II) 36 24 12 85:53 66,67
15 SUBIK Filip (KS „Gorce” Nowy Targ II) 21 14 7 49:31 66,67
16 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 36 23 13 89:51 63,89
17 SKRZYPEK Grzegorz (LKS „Polonia” Wilczkowice) 35 22 13 83:52 62,86
18 ŚLIWIŃSKI Karol („Siemacha” Kraków) 39 24 15 88:61 61,54
19 MRUGAŁA Jan (KS „Gorce” Nowy Targ II) 39 24 15 89:69 61,54
20 CHUDZICKI Maksym (KS „Bronowianka” Kraków II) 30 18 12 69:56 60,00
21 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 36 21 15 83:74 58,33
22 PACIA Bartłomiej (LKS „Kłos” Olkusz) 33 19 14 70:58 57,58
23 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice) 39 22 17 81:69 56,41
24 WILK Paweł (MKS „Radość” Gorlice) 27 15 12 58:50 55,56
25 DUDZIAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 36 20 16 75:68 55,56
26 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 33 18 15 70:60 54,55
27 ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 21 11 10 45:35 52,38
28 KLUZEK Sławomir (ULKS „Lachowice”) 33 17 16 67:65 51,52
29 SKRZYPEK Adrian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 33 17 16 66:66 51,52
30 KONSTANTYN Paweł („Siemacha” Kraków) 35 18 17 71:67 51,43
31 MRUGAŁA Bartłomiej (KS „Gorce” Nowy Targ II) 39 20 19 75:78 51,28
32 LENART Marek (LKS „Polonia” Wilczkowice) 32 16 16 63:55 50,00
33 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz) 36 18 18 76:70 50,00
34 SKOTNICZNY Rafał (LKS „Kłos” Olkusz) 36 18 18 65:69 50,00
35 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ II) 16 8 8 30:34 50,00
36 NOWAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 39 19 20 79:80 48,72
37 GNIADEK Piotr (KS „Gorce” Nowy Targ II) 32 15 17 59:66 46,88
38 MÓL Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 39 18 21 81:84 46,15
39 WŁODEK Grzegorz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 39 18 21 69:82 46,15
40 GLANOWSKI Waldemar (LKS „Kłos” Olkusz) 28 12 16 50:56 42,86
41 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 33 14 19 57:67 42,42
42 DŁUGAJ Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 25 10 15 39:54 40,00
43 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 38 15 23 76:84 39,47
44 NALEPA Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice) 33 13 20 52:74 39,39
45 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice) 23 9 14 47:48 39,13
46 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 18 7 11 32:36 38,89
47 PIETRZAK Antoni (ULKS „Lachowice”) 27 10 17 45:63 37,04
48 PASEK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 33 12 21 55:79 36,36
49 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 36 13 23 57:79 36,11
50 NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce) 39 14 25 66:94 35,90
51 KORNAŚ Bartłomiej (UKS „Płomień” Limanowa II) 27 9 18 41:63 33,33
52 GAJEWSKA Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 27 8 19 40:62 29,63
53 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 36 10 26 52:94 27,78
54 BULZAK Jan (KS „Start” Nowy Sącz) 39 9 30 44:97 23,08
55 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice) 35 7 28 45:91 20,00
56 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 36 7 29 42:98 19,44
57 BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce) 32 6 26 35:83 18,75
58 KOZIEŁ Michał (TKS „Opoka” Trzebinia) 19 2 17 17:53 10,53
59 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 23 2 21 19:64 8,70
60 LEŚNIAK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 21 1 20 18:62 4,76
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 ŚWIRK Robert / FRĄCZEK Łukasz
(TKS „Opoka” Trzebinia)
5 5 0 15:3 100,00
2 CELARY Mateusz / KOŁOS Arkadiusz
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
13 13 0 39:10 100,00
3 GŁĄB Damian / GRATKOWSKI Jacek
(„Siemacha” Kraków)
8 6 2 21:10 75,00
4 WOŹNIAK Dominik / WILK Paweł
(MKS „Radość” Gorlice)
7 5 2 17:10 71,43
5 KIEROŃSKI Adam / TATARCZUCH Rafał
(UKS „Villa Verde” Olesno II)
13 9 4 33:21 69,23
6 SUBIK Filip / MRUGAŁA Bartłomiej
(KS „Gorce” Nowy Targ II)
6 4 2 15:9 66,67
7 WŁODEK Grzegorz / DYCHTOŃ Jakub
(UKS „Villa Verde” Olesno II)
12 8 4 30:21 66,67
8 KUZIO Waldemar / NALEPA Maciej
(UKS „Zarabie” Myślenice)
11 7 4 25:20 63,64
9 GAJEWSKA Natalia / CHUDZICKI Maksym
(KS „Bronowianka” Kraków II)
8 5 3 19:15 62,50
10 ZIMNICKI Tomasz / TURECKI Kacper
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
13 8 5 32:25 61,54
11 SURMA Krzysztof / KACHEL Mateusz
(ULKS „Lachowice”)
13 8 5 29:24 61,54
12 PILCH Aleksander / ŚLIWIŃSKI Karol
(„Siemacha” Kraków)
5 3 2 13:7 60,00
13 TOMSIA Sławomir / MORA Szymon
(LKS „Kłos” Olkusz)
5 3 2 9:12 60,00
14 ROZUM Dawid / SUŁKOWSKI Karol
(UKS „Płomień” Limanowa II)
7 4 3 15:14 57,14
15 KOPACKI Paweł / JABŁOŃSKI Paweł
(KS „Bronowianka” Kraków II)
11 6 5 22:22 54,55
16 NOWAK Marcin / MÓL Marcin
(MKS „Radość” Gorlice)
13 7 6 28:26 53,85
17 ZAKRZYŃSKI Dominik / GDULA Adam
(TKKF Dobczyce)
12 6 6 26:22 50,00
18 CZYŻYCKI Bogdan / ŚWIATŁOŃ Piotr
(UKS „Zarabie” Myślenice)
6 3 3 12:11 50,00
19 RAPUTA Tomasz / KLUZEK Sławomir
(ULKS „Lachowice”)
11 5 6 20:24 45,45
20 GNIADEK Piotr / MRUGAŁA Jan
(KS „Gorce” Nowy Targ II)
12 5 7 22:28 41,67
21 SKOTNICZNY Rafał / PACIA Bartłomiej
(LKS „Kłos” Olkusz)
10 4 6 20:23 40,00
22 LEŚNIAK Kamil / BULZAK Jan
(KS „Start” Nowy Sącz)
5 2 3 10:12 40,00
23 SUŁKOWSKI Karol / GOLONKA Filip
(UKS „Płomień” Limanowa II)
5 2 3 7:11 40,00
24 KOZIEŁ Michał / DŁUGAJ Rafał
(TKS „Opoka” Trzebinia)
6 2 4 11:14 33,33
25 CZYŻYCKI Bogdan / STALMACH Zbigniew
(UKS „Zarabie” Myślenice)
6 2 4 11:15 33,33
26 DUDZIAK Damian / SKRZYPEK Grzegorz
(LKS „Polonia” Wilczkowice)
10 3 7 19:25 30,00
27 TROJANOWSKI Dawid / PASEK Kamil
(KS „Start” Nowy Sącz)
7 2 5 11:15 28,57
28 LENART Marek / SKRZYPEK Adrian
(LKS „Polonia” Wilczkowice)
9 2 7 14:23 22,22
29 NOWAK Jakub / BAJER Grzegorz
(TKKF Dobczyce)
9 2 7 11:24 22,22
30 GOLONKA Filip / KORNAŚ Bartłomiej
(UKS „Płomień” Limanowa II)
5 1 4 6:12 20,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 ŚWIRK Robert (TKS „Opoka” Trzebinia) 39 35 4 13 10 3 40,0
2 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 38 33 5 13 13 0 39,5
3 KIEROŃSKI Adam (UKS „Villa Verde” Olesno II) 39 34 5 13 9 4 38,5
4 TATARCZUCH Rafał (UKS „Villa Verde” Olesno II) 39 32 7 13 9 4 36,5
5 ZAKRZYŃSKI Dominik (TKKF Dobczyce) 39 31 8 13 6 7 34,0
6 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 39 26 13 13 13 0 32,5
7 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 39 29 10 13 6 7 32,0
8 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 38 28 10 13 8 5 32,0
9 ZIMNICKI Tomasz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 39 28 11 13 8 5 32,0
10 GDULA Adam (TKKF Dobczyce) 39 27 12 13 7 6 30,5
11 DYCHTOŃ Jakub (UKS „Villa Verde” Olesno II) 36 24 12 12 8 4 28,0
12 ŚLIWIŃSKI Karol („Siemacha” Kraków) 39 24 15 13 8 5 28,0
13 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 36 23 13 12 9 3 27,5
14 RAPUTA Tomasz (ULKS „Lachowice”) 35 24 11 12 5 7 26,5
15 MRUGAŁA Jan (KS „Gorce” Nowy Targ II) 39 24 15 13 5 8 26,5
16 MORA Szymon (LKS „Kłos” Olkusz) 30 23 7 10 6 4 26,0
17 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice) 39 22 17 13 7 6 25,5
18 MRUGAŁA Bartłomiej (KS „Gorce” Nowy Targ II) 39 20 19 13 9 4 24,5
19 SKRZYPEK Grzegorz (LKS „Polonia” Wilczkowice) 35 22 13 12 4 8 24,0
20 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 36 21 15 12 5 7 23,5
21 NOWAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 39 19 20 13 7 6 22,5
22 WŁODEK Grzegorz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 39 18 21 13 9 4 22,5
23 DUDZIAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 36 20 16 12 4 8 22,0
24 PACIA Bartłomiej (LKS „Kłos” Olkusz) 33 19 14 11 5 6 21,5
25 MÓL Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 39 18 21 13 7 6 21,5
26 CHUDZICKI Maksym (KS „Bronowianka” Kraków II) 30 18 12 10 6 4 21,0
27 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 33 18 15 11 6 5 21,0
28 SKOTNICZNY Rafał (LKS „Kłos” Olkusz) 36 18 18 12 4 8 20,0
29 KLUZEK Sławomir (ULKS „Lachowice”) 33 17 16 12 5 7 19,5
30 KONSTANTYN Paweł („Siemacha” Kraków) 35 18 17 8 3 5 19,5
31 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz) 36 18 18 12 3 9 19,5
32 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 38 15 23 13 8 5 19,0
33 SKRZYPEK Adrian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 33 17 16 11 3 8 18,5
34 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 33 14 19 11 8 3 18,0
35 WILK Paweł (MKS „Radość” Gorlice) 27 15 12 9 5 4 17,5
36 GNIADEK Piotr (KS „Gorce” Nowy Targ II) 32 15 17 12 5 7 17,5
37 LENART Marek (LKS „Polonia” Wilczkowice) 32 16 16 11 2 9 17,0
38 NALEPA Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice) 33 13 20 11 7 4 16,5
39 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 36 13 23 11 7 4 16,5
40 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 15 13 2 8 6 2 16,0
41 SUBIK Filip (KS „Gorce” Nowy Targ II) 21 14 7 6 4 2 16,0
42 NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce) 39 14 25 12 3 9 15,5
43 GLANOWSKI Waldemar (LKS „Kłos” Olkusz) 28 12 16 6 3 3 13,5
44 PASEK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 33 12 21 11 3 8 13,5
45 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 36 10 26 12 7 5 13,5
46 ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 21 11 10 7 3 4 12,5
47 DŁUGAJ Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 25 10 15 11 4 7 12,0
48 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice) 23 9 14 13 5 8 11,5
49 BULZAK Jan (KS „Start” Nowy Sącz) 39 9 30 13 4 9 11,0
50 GAJEWSKA Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 27 8 19 9 5 4 10,5
51 PIETRZAK Antoni (ULKS „Lachowice”) 27 10 17 2 0 2 10,0
52 KORNAŚ Bartłomiej (UKS „Płomień” Limanowa II) 27 9 18 9 2 7 10,0
53 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ II) 16 8 8 5 3 2 9,5
54 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 36 7 29 12 3 9 8,5
55 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 18 7 11 6 2 4 8,0
56 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice) 35 7 28 7 2 5 8,0
57 BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce) 32 6 26 11 3 8 7,5
58 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 23 2 21 13 8 5 6,0
59 ZYCH Szymon (TKKF Dobczyce) 7 5 2 3 1 2 5,5
60 PILCH Aleksander („Siemacha” Kraków) 12 4 8 5 3 2 5,5
61 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 6 4 2 2 1 1 4,5
62 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 1 1 0 3,5
63 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ II) 3 3 0 1 1 0 3,5
64 KARMOLIŃSKI Maciej (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 3 0 1 1 0 3,5
65 KOŁEK Maciej (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 3 0 1 1 0 3,5
66 RESZKA Jakub („Siemacha” Kraków) 10 3 7 4 1 3 3,5
67 KOPCZYK Adrian (TKS „Opoka” Trzebinia) 13 3 10 3 1 2 3,5
68 KOZIEŁ Michał (TKS „Opoka” Trzebinia) 19 2 17 7 3 4 3,5
69 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 1 0 1 3,0
70 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 2 1 1 1 0 2,5
71 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno II) 3 2 1 1 1 0 2,5
72 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 2 1 1 1 0 2,5
73 WOŹNIAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 6 2 4 2 1 1 2,5
74 TOMSIA Sławomir (LKS „Kłos” Olkusz) 14 1 13 8 3 5 2,5
75 LEŚNIAK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 21 1 20 7 2 5 2,0
76 TWARÓG Mariusz (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 1 2 1 1 0 1,5
77 TOKARZ Adam (MKS „Radość” Gorlice) 3 1 2 1 1 0 1,5
78 KOWAL Łukasz (LKS „Kłos” Olkusz) 3 1 2 1 1 0 1,5
79 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 2 1 1 0 0 0 1,0
80 ŁASKAWIEC Jakub (LKS „Kłos” Olkusz) 6 1 5 2 0 2 1,0
81 KOPACZ Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia) 13 0 13 4 2 2 1,0
82 ŁABOWSKI Józef (MKS „Radość” Gorlice) 6 0 6 2 1 1 0,5
83 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia) 9 0 9 3 1 2 0,5
84 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia” Wilczkowice) 5 0 5 1 1 0 0,5
85 ŚLAZYK Paweł (LKS „Polonia” Wilczkowice) 3 0 3 1 0 1 0,0
86 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz (UKS „Zarabie” Myślenice) 3 0 3 1 0 1 0,0
87 BŁĄKAŁA Paweł (UKS „Płomień” Limanowa II) 1 0 1 1 0 1 0,0
88 STANISZ Wojciech (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 0 3 1 0 1 0,0
89 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 0 3 1 0 1 0,0
90 PĘK Karolina (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 0 3 1 0 1 0,0
91 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków II) 1 0 1 1 0 1 0,0
92 PASEK Adrian (KS „Start” Nowy Sącz) 3 0 3 1 0 1 0,0
93 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia) 2 0 2 0 0 0 0,0
94 TRZECIAK Jacek (LKS „Kłos” Olkusz) 3 0 3 1 0 1 0,0
95 PIRÓG Paweł („Siemacha” Kraków) 8 0 8 2 0 2 0,0
96 KUŹNIAR Antoni („Siemacha” Kraków) 1 0 1 0 0 0 0,0
97 KAWKA Maciej (KS „Start” Nowy Sącz) 3 0 3 1 0 1 0,0
98 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków II) 2 0 2 0 0 0 0,0
99 HONKOWICZ Kacper (MKS „Radość” Gorlice) 3 0 3 1 0 1 0,0
100 WALOTEK Krzysztof (LKS „Kłos” Olkusz) 3 0 3 1 0 1 0,0
101 TABASZEWSKA Małgorzata (KS „Start” Nowy Sącz) 3 0 3 1 0 1 0,0
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Drużyna TKKF Dobczyce przejęła miejsce od UKS „Zarabie” Myślenice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy