III liga mężczyzn => I runda
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2021-09-18 16:00 1 UKS „Zarabie” Myślenice - TKS „Opoka” Trzebinia 5:9 🏓
2022-01-02 18:00 2 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6 🏓
2021-12-05 15:00 3 „Siemacha” Kraków - LKS „Kłos” Olkusz 10:4 🏓
2021-11-02 18:00 4 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Start” Nowy Sącz 13:1 🏓
2021-11-06 18:30 5 ULKS „Lachowice” - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9 🏓
2021-11-04 17:30 6 TKKF Dobczyce - KS „Bronowianka” Kraków II 4:10 🏓
2021-10-24 14:00 7 LKS „Polonia” Wilczkowice - MKS „Radość” Gorlice 9:5 🏓
Runda 1 - Kolejka 2
2021-09-24 18:00 8 TKS „Opoka” Trzebinia - MKS „Radość” Gorlice 6:8 🏓
2021-09-26 11:00 9 KS „Bronowianka” Kraków II - LKS „Polonia” Wilczkowice 14:0 WO
2021-10-12 18:00 10 UKS „Villa Verde” Olesno II - TKKF Dobczyce 10:4 🏓
2021-09-26 11:00 11 KS „Start” Nowy Sącz - ULKS „Lachowice” 6:8 🏓
2021-11-18 19:30 12 LKS „Kłos” Olkusz - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11 🏓
2021-10-27 20:00 13 UKS „Płomień” Limanowa II - „Siemacha” Kraków 5:9 🏓
2021-09-25 16:00 14 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Gorce” Nowy Targ II 5:9 🏓
Runda 1 - Kolejka 3
2021-11-19 18:00 15 KS „Gorce” Nowy Targ II - TKS „Opoka” Trzebinia 10:4 🏓
2021-10-02 10:00 16 „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 11:3 🏓
2021-10-16 10:00 17 „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Płomień” Limanowa II 13:1 🏓
2021-10-02 14:00 18 ULKS „Lachowice” - LKS „Kłos” Olkusz 7:7 🏓
2021-10-21 17:30 19 TKKF Dobczyce - KS „Start” Nowy Sącz 10:4 🏓
2021-12-19 16:00 20 LKS „Polonia” Wilczkowice - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12 🏓
2021-12-12 10:00 21 MKS „Radość” Gorlice - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3 🏓
Runda 1 - Kolejka 4
2021-10-08 18:00 22 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Bronowianka” Kraków II 4:10 🏓
2021-10-06 18:30 23 UKS „Villa Verde” Olesno II - MKS „Radość” Gorlice 9:5 🏓
2021-10-17 11:00 24 KS „Start” Nowy Sącz - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9 🏓
2021-09-18 13:30 25 LKS „Kłos” Olkusz - TKKF Dobczyce 10:4 🏓
2021-10-09 16:00 26 UKS „Płomień” Limanowa II - ULKS „Lachowice” 12:2 🏓
2021-10-09 16:00 27 UKS „Zarabie” Myślenice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12 🏓
2022-01-11 18:00 28 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Siemacha” Kraków 8:6 🏓
Runda 1 - Kolejka 5
2021-12-10 20:00 29 „Siemacha” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia 6:8 🏓
2021-10-14 18:00 30 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Gorce” Nowy Targ II 12:2 🏓
2021-10-16 14:00 31 ULKS „Lachowice” - UKS „Zarabie” Myślenice 7:7 🏓
2021-10-17 11:00 32 TKKF Dobczyce - UKS „Płomień” Limanowa II 7:7 🏓
2021-10-15 19:00 33 LKS „Polonia” Wilczkowice - LKS „Kłos” Olkusz 6:8 🏓
2021-10-12 18:00 34 MKS „Radość” Gorlice - KS „Start” Nowy Sącz 11:3 🏓
2021-10-17 11:00 35 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12 🏓
Runda 1 - Kolejka 6
2021-10-20 18:00 36 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:10 🏓
2021-10-24 11:00 37 KS „Start” Nowy Sącz - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8 🏓
2021-11-27 09:30 38 LKS „Kłos” Olkusz - MKS „Radość” Gorlice 9:5 🏓
2021-10-22 19:00 39 UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Polonia” Wilczkowice 6:8 🏓
2021-10-23 16:00 40 UKS „Zarabie” Myślenice - TKKF Dobczyce 5:9 🏓
2021-10-23 15:00 41 KS „Gorce” Nowy Targ II - ULKS „Lachowice” 4:10 🏓
2021-10-23 10:00 42 „Siemacha” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 8:6 🏓
Runda 1 - Kolejka 7
2021-11-04 19:00 43 „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKS „Opoka” Trzebinia 11:3 🏓
2021-10-30 15:00 44 ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 4:10 🏓
2021-12-04 10:00 45 TKKF Dobczyce - KS „Gorce” Nowy Targ II 10:4 🏓
2021-11-12 19:00 46 LKS „Polonia” Wilczkowice - UKS „Zarabie” Myślenice 0:14 WO
2021-10-30 11:00 47 MKS „Radość” Gorlice - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6 🏓
2021-10-30 14:00 48 KS „Bronowianka” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9 🏓
2021-10-30 10:30 49 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Start” Nowy Sącz 12:2 🏓
Runda 1 - Kolejka 8
2021-11-05 18:00 50 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Start” Nowy Sącz 9:5 🏓
2021-11-06 13:30 51 LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9 🏓
2021-12-10 19:00 52 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II 7:7 🏓
2021-11-21 16:00 53 UKS „Zarabie” Myślenice - MKS „Radość” Gorlice 9:5 🏓
2021-11-06 16:00 54 KS „Gorce” Nowy Targ II - LKS „Polonia” Wilczkowice 11:3 🏓
2021-11-11 11:00 55 „Siemacha” Kraków - TKKF Dobczyce 8:6 🏓
2021-11-06 11:00 56 „Kruszbud-Gryf” Gdów - ULKS „Lachowice” 11:3 🏓
Runda 1 - Kolejka 9
2021-11-27 15:00 57 ULKS „Lachowice” - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6 🏓
2021-11-13 10:00 58 TKKF Dobczyce - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7 🏓
2021-10-16 11:00 59 LKS „Polonia” Wilczkowice - „Siemacha” Kraków 8:6 🏓
2021-11-20 11:00 60 MKS „Radość” Gorlice - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7 🏓
2021-12-05 15:00 61 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice 11:3 🏓
2021-11-28 10:00 62 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Płomień” Limanowa II 11:3 🏓
2021-11-28 11:00 63 KS „Start” Nowy Sącz - LKS „Kłos” Olkusz 6:8 🏓
Runda 1 - Kolejka 10
2021-12-03 18:00 64 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Kłos” Olkusz 6:8 🏓
2021-11-27 11:00 65 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Start” Nowy Sącz 12:2 🏓
2021-12-14 19:30 66 UKS „Zarabie” Myślenice - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:10 🏓
2021-12-21 18:30 67 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3 🏓
2021-12-11 15:00 68 „Siemacha” Kraków - MKS „Radość” Gorlice 8:6 🏓
2021-12-11 10:00 69 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia” Wilczkowice 12:2 🏓
2022-01-15 16:00 70 ULKS „Lachowice” - TKKF Dobczyce 8:6 🏓
Runda 1 - Kolejka 11
2022-01-05 17:30 71 TKKF Dobczyce - TKS „Opoka” Trzebinia 10:4 🏓
2021-12-17 19:00 72 LKS „Polonia” Wilczkowice - ULKS „Lachowice” 11:3 🏓
2021-12-27 19:00 73 MKS „Radość” Gorlice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11 🏓
2022-01-09 18:00 74 KS „Bronowianka” Kraków II - „Siemacha” Kraków 6:8 🏓
2021-12-28 17:30 75 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7 🏓
2021-12-19 16:00 76 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Zarabie” Myślenice 7:7 🏓
2022-01-06 10:30 77 LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6 🏓
Runda 1 - Kolejka 12
2022-01-07 18:00 78 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6 🏓
2022-01-08 16:00 79 UKS „Zarabie” Myślenice - LKS „Kłos” Olkusz 13:1 🏓
2022-01-08 14:30 80 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Start” Nowy Sącz 13:1 🏓
2022-01-04 14:30 81 „Siemacha” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12 🏓
2022-01-15 16:30 82 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków II 10:4 🏓
2022-01-16 11:00 83 ULKS „Lachowice” - MKS „Radość” Gorlice 10:4 🏓
2022-01-08 10:00 84 TKKF Dobczyce - LKS „Polonia” Wilczkowice 8:6 🏓
Runda 1 - Kolejka 13
2022-01-14 19:00 85 LKS „Polonia” Wilczkowice - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6 🏓
2022-01-09 09:30 86 MKS „Radość” Gorlice - TKKF Dobczyce 6:8 🏓
2021-12-11 19:00 87 KS „Bronowianka” Kraków II - ULKS „Lachowice” 8:6 🏓
2022-01-15 10:30 88 UKS „Villa Verde” Olesno II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 5:9 🏓
2021-12-30 17:00 89 KS „Start” Nowy Sącz - „Siemacha” Kraków 6:8 🏓
2022-01-15 13:30 90 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Gorce” Nowy Targ II 6:8 🏓
2022-01-15 15:00 91 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Zarabie” Myślenice 6:8 🏓
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Drużyna TKKF Dobczyce przejęła miejsce od UKS „Zarabie” Myślenice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy