Numer zawodnika: | 2613 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1979 |
Przynależność klubowa: | LKS „Kłos” Olkusz |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 559 |
Numer licencji okres.: | 4493 |
Data wydania: | 30.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-01 10:00 12. LKS Kłos Olkusz - KTS Victoria Spytkowice 6:8 |
|||||||
1 | A | SKOTNICZNY Rafał | W | CHOJNA Dawid | 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) | ||
6 | B |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
X |
CHOJNA Dawid GRONDALCZYK Adrian |
3:2 (13:11, 11:6, 7:11, 11:13, 11:1) | ||
7 | A | SKOTNICZNY Rafał | X | MAMOŃ Wojciech | 3:0 (11:9, 11:7, 11:5) | ||
11 | A | SKOTNICZNY Rafał | Y | GRONDALCZYK Adrian | 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 11:00 ⇨ 2023-10-08 10:00 6. LKS Victoria Nidek II - LKS Kłos Olkusz 10:4 |
|||||||
3 | C | FILEK Maciej | Y | SKOTNICZNY Rafał | 0:3 (4:11, 5:11, 3:11) | ||
5 | A |
ŻYDEK Robert WOLANIN Piotr |
W |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
3:0 (11:5, 11:4, 11:4) | ||
9 | D | ŻYDEK Robert | Y | SKOTNICZNY Rafał | 1:3 (3:11, 4:11, 11:8, 3:11) | ||
11 | A | MUCHA Daniel | Y | SKOTNICZNY Rafał | 3:2 (5:11, 11:8, 11:5, 6:11, 11:5) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 11:00 18. LKS Kłos Olkusz - Podwawelski Kraków III 6:8 |
|||||||
3 | C | SKOTNICZNY Rafał | Y | BIEL Jakub | 3:1 (11:4, 11:5, 6:11, 12:10) | ||
5 | A |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
W |
OSTANEK Michał KACZMARCZYK Karol |
3:1 (11:5, 11:9, 9:11, 11:7) | ||
10 | C | SKOTNICZNY Rafał | Z | PIETRZYK Marcin | 3:1 (11:9, 11:6, 9:11, 11:3) | ||
12 | C | SKOTNICZNY Rafał | W | OSTANEK Michał | 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 18:00 23. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. - LKS Kłos Olkusz 3:11 |
|||||||
3 | C | WOJDYŁA Dominik | Y | SKOTNICZNY Rafał | 1:3 (3:11, 8:11, 11:6, 10:12) | ||
6 | B |
PIĄSTKA Michał WOJDYŁA Dominik |
X |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
1:3 (9:11, 13:11, 6:11, 7:11) | ||
9 | D | PIĄSTKA Michał | Y | SKOTNICZNY Rafał | 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) | ||
11 | A | KUREK Jacek | Y | SKOTNICZNY Rafał | 1:3 (3:11, 11:7, 8:11, 9:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 14:30 29. LKS Kłos Olkusz - MKS Centrum Kraków II 11:3 |
|||||||
1 | A | SKOTNICZNY Rafał | W | PASIECZNY Jan | 3:1 (7:11, 11:5, 11:5, 11:7) | ||
5 | A |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
W |
RAJTAR Marek STOCHEL Adam |
3:1 (11:9, 11:9, 4:11, 11:8) | ||
7 | A | SKOTNICZNY Rafał | X | STOCHEL Adam | 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 10:00 34. AZS Politechnika Kraków - LKS Kłos Olkusz 8:6 |
|||||||
3 | C | PAJORSKI Mateusz | Y | SKOTNICZNY Rafał | 3:2 (11:6, 3:11, 11:7, 5:11, 11:5) | ||
5 | A |
GŁĄB Damian GRATKOWSKI Jacek |
W |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:8) | ||
9 | D | ŚLIWIŃSKI Karol | Y | SKOTNICZNY Rafał | 1:3 (10:12, 11:4, 11:13, 7:11) | ||
11 | A | GŁĄB Damian | Y | SKOTNICZNY Rafał | 3:0 (11:3, 11:5, 11:9) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 13:00 37. LKS Kłos Olkusz - UKS Zarabie Myślenice II 9:5 |
|||||||
1 | A | SKOTNICZNY Rafał | W | NALEPA Maciej | 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) | ||
5 | A |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
W |
CZYŻYCKI Bogdan NALEPA Maciej |
3:0 (11:7, 11:5, 11:8) | ||
7 | A | SKOTNICZNY Rafał | X | WALICZEK Wojciech | 3:0 (11:2, 11:5, 11:9) | ||
11 | A | SKOTNICZNY Rafał | Y | CZYŻYCKI Bogdan | 3:2 (7:11, 11:4, 10:12, 11:9, 11:3) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-01 18:00 44. MKS Skawa Wadowice II - LKS Kłos Olkusz 9:5 |
|||||||
1 | A | BARAN Sebastian | W | SKOTNICZNY Rafał | 3:0 (11:3, 11:5, 14:12) | ||
5 | A |
JURZAK Łukasz BARAN Sebastian |
W |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
3:1 (10:12, 11:8, 11:1, 11:3) | ||
8 | B | RUPA Robert | W | SKOTNICZNY Rafał | 3:1 (11:7, 6:11, 11:6, 11:7) | ||
12 | C | JURZAK Łukasz | W | SKOTNICZNY Rafał | 2:3 (9:11, 8:11, 11:5, 11:7, 8:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 11:00 51. LKS Kłos Olkusz - LKS Polonia Wilczkowice 8:6 |
|||||||
4 | D | SKOTNICZNY Rafał | Z | DĄBROWSKI Damian | 3:0 (11:2, 11:5, 15:13) | ||
5 | A |
SKOTNICZNY Rafał BEJMAN Robert |
W |
SZELEST Jacek BODZIONY Mateusz |
3:1 (11:9, 8:11, 11:1, 13:11) | ||
9 | D | SKOTNICZNY Rafał | Y | PIASKOWSKI Piotr | 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) | ||
14 | D | SKOTNICZNY Rafał | X | BODZIONY Mateusz | 3:2 (6:11, 6:11, 12:10, 12:10, 11:9) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00 58. SSL Wielmożanka Wielmoża - LKS Kłos Olkusz 7:7 |
|||||||
2 | B | ZĘBALA Mateusz | X | SKOTNICZNY Rafał | 0:3 (12:14, 7:11, 4:11) | ||
6 | B |
PIESZCZEK Włodzimierz PĘCZEK Mateusz |
X |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
1:3 (11:6, 3:11, 8:11, 3:11) | ||
7 | A | PIESZCZEK Włodzimierz | X | SKOTNICZNY Rafał | 0:3 (3:11, 3:11, 12:14) | ||
14 | D | ZĘBALA Paweł | X | SKOTNICZNY Rafał | 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-27 11:00 ⇨ 2024-01-20 13:30 65. LKS Kłos Olkusz - UKS Rokicie Szczytniki 8:6 |
|||||||
1 | A | SKOTNICZNY Rafał | W | YEHORKIN Paweł | 3:2 (11:4, 7:11, 5:11, 11:7, 11:5) | ||
5 | A |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
W |
SYKTUS Jan YEHORKIN Paweł |
3:0 (11:8, 11:8, 12:10) | ||
7 | A | SKOTNICZNY Rafał | X | ZALEWSKI Krzysztof | 3:2 (9:11, 11:3, 11:7, 10:12, 11:5) | ||
11 | A | SKOTNICZNY Rafał | Y | PARTYKA Ryszard | 2:3 (12:14, 11:5, 11:8, 11:13, 9:11) | ||
4Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 11:00 ⇨ 2024-03-08 18:30 82. LKS Kłos Olkusz - LKS Victoria Nidek II 12:2 |
|||||||
4 | D | SKOTNICZNY Rafał | Z | KRUPA Cezary | 3:1 (11:8, 8:11, 12:10, 11:4) | ||
5 | A |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
W |
WĄS Bartłomiej PENKALA Filip |
3:0 (11:7, 11:7, 11:7) | ||
9 | D | SKOTNICZNY Rafał | Y | PENKALA Filip | 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) | ||
14 | D | SKOTNICZNY Rafał | X | WĄS Bartłomiej | 2:3 (8:11, 6:11, 11:8, 11:8, 7:11) |