MKS Skawa Wadowice II (M)
Klub: MKS „Skawa” Wadowice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
ZSP we Frydrychowicach
34-108 Frydrychowice
ul. Wadowicka 77
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Bartłomiej Jończyk (e-mail jonczyk1987@interia.pl, tel. 726 469 022)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Dariusz Bielański (e-mail darciolanski@o2.pl, tel. 502 119 535)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BARAN Sebastian 1998 M 448 09.08.2023 3447 18.09.2023
2 BIELAŃSKI Dariusz 1967 M 449 09.08.2023 506 18.09.2023
3 FABER Sebastian 2009 M 439 09.08.2023 3624 18.09.2023
4 GAŁUSZKA Maria 2012 K 440 09.08.2023 4072 18.09.2023
5 GAŁUSZKA Zofia 2011 K 441 09.08.2023 4067 18.09.2023
6 GOŁDA Gabriel 1997 M 450 09.08.2023 513 18.09.2023
7 JĘDRZEJOWSKI Ksawery 2009 M 442 09.08.2023 2895 18.09.2023
8 JOŃCZYK Bartłomiej 1987 M 451 09.08.2023 2824 18.09.2023
9 JURZAK Łukasz 1983 M 10032 19.09.2023 342 20.09.2023
10 KSIĄŻEK Maksymilian 2012 M 443 09.08.2023 3808 18.09.2023
11 MLECZKO Bartłomiej 1994 M 452 09.08.2023 673 18.09.2023
12 MOSTOWIK Nina 2013 K 444 09.08.2023 4015 18.09.2023
13 PALACZ Mirosław 1969 M 453 09.08.2023 236 18.09.2023
14 PALUCH Ryszard 1965 M 454 09.08.2023 3662 18.09.2023
15 PIEKARCZYK Tomasz 1975 M 455 09.08.2023 1803 18.09.2023
16 PIEKARCZYK Zuzanna 2010 K 445 09.08.2023 1862 18.09.2023
17 PYTLOWSKI Maksymilian 2014 M 446 09.08.2023 4016 18.09.2023
18 RACZEK Marcin 1978 M 456 09.08.2023 629 18.09.2023
19 RUPA Robert 1965 M 457 09.08.2023 1795 18.09.2023
20 WARPACHA Alicja 2013 K 447 09.08.2023 4014 18.09.2023
21 ŻOŁYNIAK Hubert 1996 M 458 09.08.2023 839 18.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2023-09-21 18:00 MKS Skawa Wadowice II - AZS Politechnika Kraków 9:5 🏓 ⇑
2 4Z 1/2 2023-10-01 11:00 UKS Zarabie Myślenice II - MKS Skawa Wadowice II 8:6 🏓 ⇓
3 4Z 1/3 2023-10-13 18:00 KTS Victoria Spytkowice - MKS Skawa Wadowice II 5:9 🏓 ⇑
4 4Z 1/4 2023-10-20 18:00 MKS Skawa Wadowice II - LKS Polonia Wilczkowice 8:6 🏓 ⇑
5 4Z 1/5 2023-10-29 11:00 SSL Wielmożanka Wielmoża - MKS Skawa Wadowice II 4:10 🏓 ⇑
6 4Z 1/6 2023-11-03 18:00 MKS Skawa Wadowice II - UKS Rokicie Szczytniki 2:12 🏓 ⇓
7 4Z 1/8 2023-12-01 18:00 MKS Skawa Wadowice II - LKS Kłos Olkusz 9:5 🏓 ⇑
8 4Z 1/7 2023-12-03 17:00 LKS Victoria Nidek II - MKS Skawa Wadowice II 5:9 🏓 ⇑
9 4Z 1/9 2023-12-17 11:00 Podwawelski Kraków III - MKS Skawa Wadowice II 9:5 🏓 ⇓
10 4Z 1/10 2024-01-12 18:00 MKS Skawa Wadowice II - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. 10:4 🏓 ⇑
11 4Z 1/11 2024-01-31 17:30 MKS Centrum Kraków II - MKS Skawa Wadowice II 9:5 🏓 ⇓
12 4Z 2/12 2024-03-01 18:00 MKS Skawa Wadowice II - Podwawelski Kraków III  
13 4Z 2/13 2024-03-15 18:00 MKS Skawa Wadowice II - UKS Zarabie Myślenice II  
14 4Z 2/14 2024-04-05 18:00 MKS Skawa Wadowice II - KTS Victoria Spytkowice  
15 4Z 2/15 2024-04-27 10:00 AZS Politechnika Kraków - MKS Skawa Wadowice II  
16 4Z 2/16 2024-05-09 19:00 LKS Polonia Wilczkowice - MKS Skawa Wadowice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BS
2
GG
3
JK
4
JB
5
6
KM
7
PZ
8
RM
9
RR
1 (D) AZS Politechnika Kraków       2,0 1,5 0,0   3,5 2,0 9
2 (W) UKS Zarabie Myślenice II       0,5 1,0   1,0   3,5 6
3 (W) KTS Victoria Spytkowice 3,5   0,0   3,5 0,0     2,0 9
4 (D) LKS Polonia Wilczkowice     1,0 1,5 1,5 2,0     2,0 8
5 (W) SSL Wielmożanka Wielmoża   2,0     3,5 1,0 3,5   0,0 10
6 (D) UKS Rokicie Szczytniki     0,0 1,0     0,0   1,0 2
7 (D) LKS Kłos Olkusz 3,5     2,0 1,5       2,0 9
8 (W) LKS Victoria Nidek II 3,0   0,0 0,5     3,5   2,0 9
9 (W) Podwawelski Kraków III   2,0   1,0   0,0     2,0 5
10 (D) Magnum-Wesem Koźmice Wlk.   3,5 0,0 2,5   0,0 2,5   1,5 10
11 (W) MKS Centrum Kraków II   1,5 0,0 1,0         2,5 5
Razem 10,0 9,0 1,0 12,0 12,5 3,0 10,5 3,5 20,5 82
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BARAN Sebastian 1998 M 448 09.08.2023 3447
2 GOŁDA Gabriel 1997 M 450 09.08.2023 513
3 JĘDRZEJOWSKI Ksawery 2009 M 442 09.08.2023 2895
4 JOŃCZYK Bartłomiej 1987 M 451 09.08.2023 2824
5 JURZAK Łukasz 1983 M 10032 19.09.2023 342
6 KSIĄŻEK Maksymilian 2012 M 443 09.08.2023 3808
7 PIEKARCZYK Zuzanna 2010 K 445 09.08.2023 1862
8 RACZEK Marcin 1978 M 456 09.08.2023 629
9 RUPA Robert 1965 M 457 09.08.2023 1795