LKS Victoria Nidek II (M)
Klub: LKS „Victoria” Nidek
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika
Nidek, ul. Św. Judy Tadeusza 2
34-122 Wieprz
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Maciej Filek (e-mail maciej_filek@o2.pl, tel. 533 523 763)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Szemik (e-mail myszaszemik76@gmail.com, tel. 502 739 519)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 FABER Kornel 2013 M 4245 30.08.2023 4113 26.01.2024
2 FABER Marcel 2012 M 4246 30.08.2023 4112 26.01.2024
3 FILEK Maciej 2000 M 4232 30.08.2023 1393 17.09.2023
4 GAŁUSZKA Jan 2009 M 4247 30.08.2023 2151 14.10.2023
5 KRUPA Cezary 1992 M 11215 20.10.2023 1887 24.10.2023
6 MUCHA Daniel 1990 M 4235 30.08.2023 2886 17.09.2023
7 PENKALA Filip 2013 M 4250 30.08.2023 4114 26.01.2024
8 PIEKARCZYK Michał 2004 M 10357 21.09.2023 1386 23.09.2023
9 WĄS Bartłomiej 2004 M 4239 30.08.2023 2878 17.09.2023
10 WOLANIN Piotr 2001 M 4242 30.08.2023 1886 17.09.2023
11 ŻYDEK Robert 2007 M 4252 30.08.2023 1678 06.10.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/2 2023-10-01 11:00 Podwawelski Kraków III - LKS Victoria Nidek II 9:5 🏓 ⇓
2 4Z 1/1 2023-10-08 10:00 LKS Victoria Nidek II - LKS Kłos Olkusz 10:4 🏓 ⇑
3 4Z 1/3 2023-10-15 11:00 LKS Victoria Nidek II - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. 7:7 🏓 ⇔
4 4Z 1/4 2023-10-25 17:30 MKS Centrum Kraków II - LKS Victoria Nidek II 9:5 🏓 ⇓
5 4Z 1/5 2023-10-29 11:00 LKS Victoria Nidek II - AZS Politechnika Kraków 7:7 🏓 ⇔
6 4Z 1/6 2023-11-05 11:00 UKS Zarabie Myślenice II - LKS Victoria Nidek II 11:3 🏓 ⇓
7 4Z 1/7 2023-12-03 17:00 LKS Victoria Nidek II - MKS Skawa Wadowice II 5:9 🏓 ⇓
8 4Z 1/8 2023-12-07 19:00 LKS Polonia Wilczkowice - LKS Victoria Nidek II 9:5 🏓 ⇓
9 4Z 1/9 2023-12-16 11:00 LKS Victoria Nidek II - SSL Wielmożanka Wielmoża 4:10 🏓 ⇓
10 4Z 1/10 2024-01-14 11:00 UKS Rokicie Szczytniki - LKS Victoria Nidek II 11:3 🏓 ⇓
11 4Z 1/11 2024-01-27 12:00 LKS Victoria Nidek II - KTS Victoria Spytkowice 4:10 🏓 ⇓
12 4Z 2/12 2024-03-02 11:00 LKS Kłos Olkusz - LKS Victoria Nidek II  
13 4Z 2/13 2024-03-17 11:00 SSL Wielmożanka Wielmoża - LKS Victoria Nidek II  
14 4Z 2/14 2024-04-06 11:00 LKS Victoria Nidek II - MKS Centrum Kraków II  
15 4Z 2/15 2024-04-26 18:00 Magnum-Wesem Koźmice Wlk. - LKS Victoria Nidek II  
16 4Z 2/16 2024-05-11 11:00 LKS Victoria Nidek II - UKS Rokicie Szczytniki  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
FK
2
FM
3
GJ
4
KC
5
MD
6
PF
7
PM
8
WB
9
WP
10
ŻR
1 (W) Podwawelski Kraków III   1,0     2,0     1,0 1,0   5
2 (D) LKS Kłos Olkusz   0,0     3,0     2,0 2,5 2,5 10
3 (D) Magnum-Wesem Koźmice Wlk.     1,0   1,0     2,5 2,5   7
4 (W) MKS Centrum Kraków II       1,0 2,0     1,0 1,0   5
5 (D) AZS Politechnika Kraków       1,5 2,5     1,0 2,0   7
6 (W) UKS Zarabie Myślenice II       1,0 1,0     1,0 0,0   3
7 (D) MKS Skawa Wadowice II       0,5 1,5     2,0 1,0   5
8 (W) LKS Polonia Wilczkowice       0,0 2,5     1,0 1,5   5
9 (D) SSL Wielmożanka Wielmoża         1,0   0,0 2,0 1,0   4
10 (W) UKS Rokicie Szczytniki       1,0 2,0     0,0 0,0   3
11 (D) KTS Victoria Spytkowice 0,0         0,0   2,0 2,0   4
Razem 0,0 1,0 1,0 5,0 18,5 0,0 0,0 15,5 14,5 2,5 58
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 FABER Kornel 2013 M 4245 30.08.2023 4113
2 FILEK Maciej 2000 M 4232 30.08.2023 1393
3 GAŁUSZKA Jan 2009 M 4247 30.08.2023 2151
4 KRUPA Cezary 1992 M 11215 20.10.2023 1887
5 MUCHA Daniel 1990 M 4235 30.08.2023 2886
6 PENKALA Filip 2013 M 4250 30.08.2023 4114
7 PIEKARCZYK Michał 2004 M 10357 21.09.2023 1386
8 WĄS Bartłomiej 2004 M 4239 30.08.2023 2878
9 WOLANIN Piotr 2001 M 4242 30.08.2023 1886
10 ŻYDEK Robert 2007 M 4252 30.08.2023 1678