Podwawelski Kraków III (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jakub Biel (e-mail jakub.m.biel@gmail.com, tel. 606 854 704)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 ARORA Arpit 1992 M 9190 12.09.2023 3899 16.09.2023
2 BIEL Jakub 1977 M 9191 12.09.2023 15 16.09.2023
3 CZOSNEK Arkadiusz 2002 M 9192 12.09.2023 3814 16.09.2023
4 ELARGAWY Omar Galal 1992 M 9193 12.09.2023 3594 16.09.2023
5 GALAROWICZ Tomasz 2010 M 9187 12.09.2023 4107 16.09.2023
6 GIEROŃ Bartosz 1992 M 9194 12.09.2023 3811 16.09.2023
7 HARMACIŃSKI Adrian 1993 M 9186 12.09.2023 213 16.09.2023
8 KACZMARCZYK Karol 2011 M 9188 12.09.2023 2693 16.09.2023
9 ŁATA Przemysław 1996 M 9195 12.09.2023 3815 16.09.2023
10 NOWAK Alojzy 1964 M 2919 28.08.2023 580 16.09.2023
11 OSTANEK Michał 1998 M 2921 28.08.2023 514 16.09.2023
12 PIETRZYK Marcin 1990 M 8476 08.09.2023 951 16.09.2023
13 SŁONINA Adam 2008 M 9189 12.09.2023 3706 16.09.2023
14 SOBUCKI Mateusz 1982 M 9196 12.09.2023 2251 16.09.2023
15 SZPROCH Wojciech 2002 M 9197 12.09.2023 3884 16.09.2023
16 WOJCIACZYK Antoni 1963 M 9198 12.09.2023 353 16.09.2023
17 ŻABA Andrzej 2000 M 9199 12.09.2023 3816 16.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/2 2023-10-01 11:00 Podwawelski Kraków III - LKS Victoria Nidek II 9:5 🏓 ⇑
2 4Z 1/1 2023-10-07 16:00 UKS Rokicie Szczytniki - Podwawelski Kraków III 8:6 🏓 ⇓
3 4Z 1/3 2023-10-14 11:00 LKS Kłos Olkusz - Podwawelski Kraków III 6:8 🏓 ⇑
4 4Z 1/4 2023-10-22 11:00 Podwawelski Kraków III - KTS Victoria Spytkowice 7:7 🏓 ⇔
5 4Z 1/5 2023-10-26 21:00 Podwawelski Kraków III - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. 13:1 🏓 ⇑
6 4Z 1/6 2023-11-08 17:30 MKS Centrum Kraków II - Podwawelski Kraków III 7:7 🏓 ⇔
7 4Z 1/9 2023-12-17 11:00 Podwawelski Kraków III - MKS Skawa Wadowice II 9:5 🏓 ⇑
8 4Z 1/8 2024-01-06 11:00 UKS Zarabie Myślenice II - Podwawelski Kraków III 8:6 🏓 ⇓
9 4Z 1/7 2024-01-07 11:00 Podwawelski Kraków III - AZS Politechnika Kraków 6:8 🏓 ⇓
10 4Z 1/10 2024-01-18 19:00 LKS Polonia Wilczkowice - Podwawelski Kraków III 8:6 🏓 ⇓
11 4Z 1/11 2024-01-24 19:00 Podwawelski Kraków III - SSL Wielmożanka Wielmoża 8:6 🏓 ⇑
12 4Z 2/12 2024-03-01 18:00 MKS Skawa Wadowice II - Podwawelski Kraków III  
13 4Z 2/13 2024-03-16 10:00 AZS Politechnika Kraków - Podwawelski Kraków III  
14 4Z 2/14 2024-04-07 11:00 Podwawelski Kraków III - LKS Polonia Wilczkowice  
15 4Z 2/15 2024-04-26 18:00 KTS Victoria Spytkowice - Podwawelski Kraków III  
16 4Z 2/16 2024-05-12 11:00 Podwawelski Kraków III - UKS Zarabie Myślenice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BJ
2
KK
3
OM
4
PM
5
WA
1 (D) LKS Victoria Nidek II 2,5 1,5 3,5 1,5   9
2 (W) UKS Rokicie Szczytniki 0,5 1,0 3,0 1,5   6
3 (W) LKS Kłos Olkusz 1,5 2,0 3,0 1,5   8
4 (D) KTS Victoria Spytkowice 2,5 0,0 3,0 1,5   7
5 (D) Magnum-Wesem Koźmice Wlk. 3,5 2,5 3,5 3,5   13
6 (W) MKS Centrum Kraków II 1,0 2,5 2,5 1,0   7
7 (D) MKS Skawa Wadowice II 2,5 1,5 3,5 1,5   9
8 (W) UKS Zarabie Myślenice II 1,0 2,0 3,0 0,0   6
9 (D) AZS Politechnika Kraków 0,5 2,5 2,5 0,5   6
10 (W) LKS Polonia Wilczkowice 2,5 1,5 1,5 0,5   6
11 (D) SSL Wielmożanka Wielmoża 1,5 3,5 2,5 0,5 0,0 8
Razem 19,5 20,5 31,5 13,5 0,0 85
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIEL Jakub 1977 M 9191 12.09.2023 15
2 KACZMARCZYK Karol 2011 M 9188 12.09.2023 2693
3 OSTANEK Michał 1998 M 2921 28.08.2023 514
4 PIETRZYK Marcin 1990 M 8476 08.09.2023 951
5 WOJCIACZYK Antoni 1963 M 9198 12.09.2023 353