MKS Centrum Kraków II (M)
Klub: MKS „Centrum” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków-Śródmieście
ul. Francesco Nullo 23
31-543 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Stochel (e-mail Tomek.stochel@gmail.com, tel. 668 266 887)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 DĄBEK Michał 2004 M 6572 05.09.2023 2828 17.09.2023
2 KUBIC Marcin 1996 M 6574 05.09.2023 588 10.10.2023
3 MAJDAK Rafał 2006 M 6567 05.09.2023 1666 10.10.2023
4 PACYNA Dariusz 1965 M 6576 05.09.2023 118 15.09.2023
5 PASIECZNY Jan 1967 M 6577 05.09.2023 601 15.09.2023
6 RAJTAR Marek 1997 M 6579 05.09.2023 4 15.09.2023
7 STOCHEL Adam 2006 M 6568 05.09.2023 1641 15.09.2023
8 STOCHEL Tomasz 1973 M 6580 05.09.2023 1962 15.09.2023
9 SZEWCZYK Hubert 2005 M 6569 05.09.2023 1505 10.10.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2023-09-28 18:00 LKS Polonia Wilczkowice - MKS Centrum Kraków II 6:8 🏓 ⇑
2 4Z 1/2 2023-10-04 17:30 MKS Centrum Kraków II - SSL Wielmożanka Wielmoża 8:6 🏓 ⇑
3 4Z 1/3 2023-10-19 19:00 UKS Rokicie Szczytniki - MKS Centrum Kraków II 6:8 🏓 ⇑
4 4Z 1/4 2023-10-25 17:30 MKS Centrum Kraków II - LKS Victoria Nidek II 9:5 🏓 ⇑
5 4Z 1/5 2023-10-29 14:30 LKS Kłos Olkusz - MKS Centrum Kraków II 11:3 🏓 ⇓
6 4Z 1/6 2023-11-08 17:30 MKS Centrum Kraków II - Podwawelski Kraków III 7:7 🏓 ⇔
7 4Z 1/7 2023-11-24 18:00 Magnum-Wesem Koźmice Wlk. - MKS Centrum Kraków II 9:5 🏓 ⇓
8 4Z 1/9 2023-11-29 17:30 MKS Centrum Kraków II - AZS Politechnika Kraków 5:9 🏓 ⇓
9 4Z 1/8 2023-12-13 18:00 KTS Victoria Spytkowice - MKS Centrum Kraków II 9:5 🏓 ⇓
10 4Z 1/11 2024-01-31 17:30 MKS Centrum Kraków II - MKS Skawa Wadowice II 9:5 🏓 ⇑
11 4Z 1/10 2024-02-24 10:30 UKS Zarabie Myślenice II - MKS Centrum Kraków II 12:2 🏓 💬 ⇓
12 4Z 2/12 2024-03-06 17:30 MKS Centrum Kraków II - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. 5:9 🏓 ⇓
13 4Z 2/13 2024-03-20 17:30 MKS Centrum Kraków II - LKS Kłos Olkusz 5:9 🏓 ⇓
14 4Z 2/14 2024-04-06 11:00 LKS Victoria Nidek II - MKS Centrum Kraków II 4:10 🏓 ⇑
15 4Z 2/15 2024-04-24 17:30 MKS Centrum Kraków II - UKS Rokicie Szczytniki 2:12 🏓 ⇓
16 4Z 2/16 2024-05-10 19:00 SSL Wielmożanka Wielmoża - MKS Centrum Kraków II 9:5 🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DM
2
MR
3
PD
4
PJ
5
RM
6
SA
7
SH
1 (W) LKS Polonia Wilczkowice     3,5 2,5 1,0 1,0   8
2 (D) SSL Wielmożanka Wielmoża     2,0 0,0 2,5 3,5   8
3 (W) UKS Rokicie Szczytniki     0,5 2,5 1,5 3,5   8
4 (D) LKS Victoria Nidek II     2,5 2,5 1,5 2,5   9
5 (W) LKS Kłos Olkusz       0,0 1,0 1,0 1,0 3
6 (D) Podwawelski Kraków III     1,0 1,0 2,5   2,5 7
7 (W) Magnum-Wesem Koźmice Wlk.   0,0 1,0 0,0 2,5 1,5   5
8 (D) AZS Politechnika Kraków 1,0 1,0     1,0 2,0   5
9 (W) KTS Victoria Spytkowice     1,5 0,5 2,0 1,0   5
10 (D) MKS Skawa Wadowice II     2,5 1,5 3,0   2,0 9
11 (W) UKS Zarabie Myślenice II   0,0 1,0 0,0 1,0     2
12 (D) Magnum-Wesem Koźmice Wlk.     1,0 1,0 2,0   1,0 5
13 (D) LKS Kłos Olkusz   0,0 1,5   2,5 0,0 1,0 5
14 (W) LKS Victoria Nidek II     3,5 1,5 2,5 2,5   10
15 (D) UKS Rokicie Szczytniki     0,0 0,0 0,0 1,0 1,0 2
16 (W) SSL Wielmożanka Wielmoża 2,0   1,0   2,0 0,0   5
Razem 3,0 1,0 22,5 13,0 28,5 19,5 8,5 96
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DĄBEK Michał 2004 M 6572 05.09.2023 2828
2 MAJDAK Rafał 2006 M 6567 05.09.2023 1666
3 PACYNA Dariusz 1965 M 6576 05.09.2023 118
4 PASIECZNY Jan 1967 M 6577 05.09.2023 601
5 RAJTAR Marek 1997 M 6579 05.09.2023 4
6 STOCHEL Adam 2006 M 6568 05.09.2023 1641
7 SZEWCZYK Hubert 2005 M 6569 05.09.2023 1505