UKS Zarabie Myślenice II (M)
Klub: UKS „Zarabie” Myślenice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Czyżycki (e-mail uks_zarabie@o2.pl, tel. 606 976 994)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 ARENDARCZYK Marcin 2010 M 6275 01.09.2023 3912 29.12.2023
2 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 6263 01.09.2023 667 16.09.2023
3 DUDZIAK Damian 1995 M 6264 01.09.2023 210 16.09.2023
4 DŹWIG Andrzej 1986 M 6265 01.09.2023 1790 16.09.2023
5 KUZIO Aleksandra 2007 K 1922 18.08.2023 1694 16.09.2023
6 KUZIO Waldemar 1977 M 6267 01.09.2023 523 16.09.2023
7 MAREK Piotr 1975 M 6268 01.09.2023 3530 16.09.2023
8 NALEPA Maciej 1973 M 6269 01.09.2023 1096 16.09.2023
9 SKRZYPEK Grzegorz 1996 M 12145 27.12.2023 752 29.12.2023
10 STALMACH Zbigniew 2000 M 6270 01.09.2023 1313 16.09.2023
11 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989 M 6271 01.09.2023 669 16.09.2023
12 WALICZEK Wojciech 1988 M 6273 01.09.2023 224 16.09.2023
13 ŻĄDŁO Piotr 2003 M 6274 01.09.2023 2489 16.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2023-09-22 18:00 KTS Victoria Spytkowice - UKS Zarabie Myślenice II 7:7 🏓 ⇔
2 4Z 1/2 2023-10-01 11:00 UKS Zarabie Myślenice II - MKS Skawa Wadowice II 8:6 🏓 ⇑
3 4Z 1/3 2023-10-10 19:00 LKS Polonia Wilczkowice - UKS Zarabie Myślenice II 7:7 🏓 ⇔
4 4Z 1/4 2023-10-22 11:00 UKS Zarabie Myślenice II - SSL Wielmożanka Wielmoża 9:5 🏓 ⇑
5 4Z 1/5 2023-10-28 16:00 UKS Rokicie Szczytniki - UKS Zarabie Myślenice II 5:9 🏓 ⇑
6 4Z 1/6 2023-11-05 11:00 UKS Zarabie Myślenice II - LKS Victoria Nidek II 11:3 🏓 ⇑
7 4Z 1/7 2023-11-25 13:00 LKS Kłos Olkusz - UKS Zarabie Myślenice II 9:5 🏓 ⇓
8 4Z 1/9 2023-12-15 18:00 Magnum-Wesem Koźmice Wlk. - UKS Zarabie Myślenice II 6:8 🏓 ⇑
9 4Z 1/8 2024-01-06 11:00 UKS Zarabie Myślenice II - Podwawelski Kraków III 8:6 🏓 ⇑
10 4Z 1/11 2024-01-27 13:30 AZS Politechnika Kraków - UKS Zarabie Myślenice II 5:9 🏓 ⇑
11 4Z 1/10 2024-02-24 10:30 UKS Zarabie Myślenice II - MKS Centrum Kraków II 12:2 🏓 💬 ⇑
12 4Z 2/12 2024-03-01 19:00 UKS Zarabie Myślenice II - KTS Victoria Spytkowice  
13 4Z 2/13 2024-03-15 18:00 MKS Skawa Wadowice II - UKS Zarabie Myślenice II  
14 4Z 2/14 2024-04-05 19:00 UKS Zarabie Myślenice II - AZS Politechnika Kraków  
15 4Z 2/15 2024-04-26 19:00 UKS Zarabie Myślenice II - LKS Polonia Wilczkowice  
16 4Z 2/16 2024-05-12 11:00 Podwawelski Kraków III - UKS Zarabie Myślenice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CB
2
DA
3
MP
4
NM
5
SG
6
SZ
7
WW
1 (W) KTS Victoria Spytkowice 2,0 3,5       1,0 0,5 7
2 (D) MKS Skawa Wadowice II 2,0 0,5 0,0     2,0 3,5 8
3 (W) LKS Polonia Wilczkowice 2,0 2,5 0,0     1,0 1,5 7
4 (D) SSL Wielmożanka Wielmoża 2,0 3,5       2,0 1,5 9
5 (W) UKS Rokicie Szczytniki 2,0 2,0 0,0     2,0 3,0 9
6 (D) LKS Victoria Nidek II 3,5 2,5 0,0 2,5     2,5 11
7 (W) LKS Kłos Olkusz 1,0 2,5   1,0     0,5 5
8 (W) Magnum-Wesem Koźmice Wlk. 2,5 2,5       1,0 2,0 8
9 (D) Podwawelski Kraków III 3,5 0,5   1,5 2,5     8
10 (W) AZS Politechnika Kraków 3,0 1,5   2,0     2,5 9
11 (D) MKS Centrum Kraków II 3,5 3,5   1,5   0,0 3,5 12
Razem 27,0 25,0 0,0 8,5 2,5 9,0 21,0 93
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 6263 01.09.2023 667
2 DŹWIG Andrzej 1986 M 6265 01.09.2023 1790
3 MAREK Piotr 1975 M 6268 01.09.2023 3530
4 NALEPA Maciej 1973 M 6269 01.09.2023 1096
5 SKRZYPEK Grzegorz 1996 M 12145 27.12.2023 752
6 STALMACH Zbigniew 2000 M 6270 01.09.2023 1313
7 WALICZEK Wojciech 1988 M 6273 01.09.2023 224