Numer zawodnika: | 2377 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2004 |
Przynależność klubowa: | TG „Sokół” Brzesko |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 48189 |
Numer licencji okres.: | 7199 |
Data wydania: | 05.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00 3. LKS Vocovia Wokowice - TG Sokół Brzesko 6:8 |
|||||||
6 | B |
RĘBACZ Wojciech JAWIEŃ Marcin |
X |
PIĘKOSZ Jakub PUT Maciej |
3:2 (11:3, 7:11, 11:7, 9:11, 11:4) | ||
11 | A | FLĄDRO Piotr | Y | PUT Maciej | 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 18:00 ⇨ 2023-10-06 18:00 9. TG Sokół Brzesko II - LUKS Galux Skrzyszów III 9:5 |
|||||||
5 | A |
PUT Maciej PUT Gabriela |
W |
MAZUREK Paweł SZMYD Marcin |
3:0 (11:7, 11:3, 11:9) | ||
7 | A | PUT Maciej | X | SZMYD Zygmunt | 3:1 (11:2, 11:6, 9:11, 11:4) | ||
11 | A | PUT Maciej | Y | MAZUREK Paweł | 3:1 (6:11, 11:9, 11:5, 11:6) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00 ⇨ 2023-10-08 11:00 16. MKS Radość Gorlice II - TG Sokół Brzesko 9:5 |
|||||||
12 | C | MÓL Jakub | W | PUT Maciej | 1:3 (11:13, 5:11, 12:10, 9:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 11:00 29. LUKS Galux Skrzyszów II - TG Sokół Brzesko 4:10 |
|||||||
4 | D | JASIELSKI Franciszek | Z | PUT Maciej | 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 5:11) | ||
6 | B |
KĄDZIOŁKA Bartłomiej CHŁOPEK Błażej |
X |
MARTYKA Kamil PUT Maciej |
3:0 (12:10, 11:9, 11:9) | ||
10 | C | CHŁOPEK Błażej | Z | PUT Maciej | 3:0 (12:10, 11:9, 12:10) | ||
13 | B | BAŃBOR Andrzej | Z | PUT Maciej | 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 7:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 10:00 35. TG Sokół Brzesko - UKS Płomień Limanowa II 14:0 |
|||||||
3 | C | PUT Maciej | Y | KOŁODZIEJ Karol | 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) | ||
5 | A |
PIĘKOSZ Jakub PUT Maciej |
W |
DYGAS Dawid GOLONKA Blanka |
3:0 (11:4, 11:6, 11:2) | ||
10 | C | PUT Maciej | Z | DYGAS Dawid | 3:0 (11:9, 11:8, 11:2) | ||
12 | C | PUT Maciej | W | WILCZEK Michał | 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 10:00 ⇨ 2023-11-10 18:30 22. TG Sokół Brzesko - KS Start Nowy Sącz 3:11 |
|||||||
1 | A | PUT Maciej | W | BORKOWSKI Marek | 1:3 (11:7, 7:11, 7:11, 7:11) | ||
5 | A |
MARTYKA Kamil PUT Maciej |
W |
BORKOWSKI Marek LEŚNIAK Kamil |
3:2 (9:11, 11:4, 11:9, 11:13, 11:7) | ||
7 | A | PUT Maciej | X | LEŚNIAK Kamil | 2:3 (5:11, 11:8, 11:8, 9:11, 11:13) | ||
11 | A | PUT Maciej | Y | BULZAK Jan | 2:3 (11:9, 9:11, 4:11, 11:8, 6:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-27 10:00 ⇨ 2023-11-19 11:00 62. TG Sokół Brzesko - UKS Fortem Pawęzów 2:12 |
|||||||
2 | B | PUT Maciej | X | MUCHA Grzegorz | 0:3 (12:14, 7:11, 9:11) | ||
6 | B |
MARTYKA Kamil PUT Maciej |
X |
MADUZIA Leszek MUCHA Grzegorz |
1:3 (4:11, 11:5, 4:11, 3:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 19:00 ⇨ 2023-12-02 09:30 42. UKS Jordan Zakliczyn - TG Sokół Brzesko 10:4 |
|||||||
1 | A | NYCZ Zbigniew | W | PUT Maciej | 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) | ||
6 | B |
NYCZ Zbigniew SIKOŃ Maciej |
X |
MARTYKA Kamil PUT Maciej |
3:0 (11:6, 13:11, 11:6) | ||
8 | B | SIKOŃ Maciej | W | PUT Maciej | 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) | ||
12 | C | KRAS Nikodem | W | PUT Maciej | 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 17:00 48. PTG Sokół Grybów - TG Sokół Brzesko 3:11 |
|||||||
3 | C | TABASZEWSKA Małgorzata | Y | PUT Maciej | 0:3 (10:12, 4:11, 11:13) | ||
5 | A |
KRÓL Stanisław DZIEDZIAK Stanisław |
W |
PIĘKOSZ Jakub PUT Maciej |
2:3 (11:1, 10:12, 9:11, 12:10, 6:11) | ||
9 | D | URBAN Mariusz | Y | PUT Maciej | 2:3 (10:12, 11:9, 11:4, 8:11, 5:11) | ||
11 | A | DZIEDZIAK Stanisław | Y | PUT Maciej | 2:3 (11:9, 9:11, 11:8, 7:11, 8:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00 54. TG Sokół Brzesko - KS Villa Verde Olesno III 5:9 |
|||||||
4 | D | PUT Maciej | Z | WŁODEK Grzegorz | 0:3 (11:13, 9:11, 12:14) | ||
6 | B |
PIĘKOSZ Jakub PUT Maciej |
X |
ZACHARA Józef TATARCZUCH Marek |
0:3 (6:11, 4:11, 9:11) | ||
9 | D | PUT Maciej | Y | TATARCZUCH Marek | 3:0 (11:4, 12:10, 11:7) | ||
14 | D | PUT Maciej | X | DYCHTOŃ Jakub | 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-12 19:00 55. UKS Sęp Wilczyska - TG Sokół Brzesko 8:6 |
|||||||
2 | B | PLICHTA Józef | X | PUT Maciej | 3:1 (14:12, 9:11, 11:7, 11:6) | ||
5 | A |
RYBOWICZ Rafał PLICHTA Józef |
W |
PIĘKOSZ Jakub PUT Maciej |
3:1 (9:11, 11:5, 11:4, 11:6) | ||
7 | A | JASIŃSKI Piotr | X | PUT Maciej | 3:2 (11:2, 11:8, 9:11, 8:11, 11:9) | ||
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-01 18:00 83. KS Start Nowy Sącz - TG Sokół Brzesko 7:7 |
|||||||
4 | D | PASEK Kamil | Z | PUT Maciej | 3:1 (9:11, 15:13, 11:7, 11:8) | ||
6 | B |
PASEK Kamil BULZAK Jan |
X |
PIĘKOSZ Jakub PUT Maciej |
3:0 (16:14, 11:6, 12:10) | ||
10 | C | BULZAK Jan | Z | PUT Maciej | 3:2 (11:1, 8:11, 10:12, 11:9, 11:6) | ||
13 | B | LEŚNIAK Kamil | Z | PUT Maciej | 1:3 (8:11, 11:5, 6:11, 7:11) |