Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1984 |
Przynależność klubowa: | UKS „Sokół” Żabno |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1976 |
Przynależność klubowa: | UKS „Sokół” Żabno |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-30 10:00 9. TG Sokół Brzesko - UKS Sokół Żabno 8:6 |
|||||||
6 | B | SKRZYPEK Adrian NOWAK Dawid |
X | NAGÓRZAŃSKI Seweryn SZUMILAS Władysław |
3:0 (11:6, 11:8, 11:5) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00 ⇨ 2023-10-03 18:30 4. UKS Sokół Żabno - UKS Jordan Zakliczyn 9:5 |
|||||||
5 | A | NAGÓRZAŃSKI Seweryn SZUMILAS Władysław |
W | NYCZ Zbigniew SIKOŃ Maciej |
3:2 (8:11, 9:11, 11:6, 11:3, 11:9) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00 15. UKS Sokół Żabno - KS Villa Verde Olesno III 2:12 |
|||||||
6 | B | NAGÓRZAŃSKI Seweryn SZUMILAS Władysław |
X | TATARCZUCH Marek LIPOWICZ Kacper |
1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 6:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 19:00 19. UKS Sęp Wilczyska - UKS Sokół Żabno 8:6 |
|||||||
5 | A | JASIŃSKI Piotr TOKARZ Adam |
W | NAGÓRZAŃSKI Seweryn SZUMILAS Władysław |
3:2 (9:11, 9:11, 11:8, 12:10, 11:4) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 11:00 26. UKS Sokół Żabno - UKS Fortem Pawęzów 8:6 |
|||||||
6 | B | NAGÓRZAŃSKI Seweryn SZUMILAS Władysław |
X | WINKLER Grzegorz MADUZIA Leszek |
1:3 (4:11, 8:11, 12:10, 5:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-26 11:00 40. UKS Sokół Żabno - PTG Sokół Grybów 11:3 |
|||||||
6 | B | NAGÓRZAŃSKI Seweryn SZUMILAS Władysław |
X | WOŹNIAK Agnieszka TABASZEWSKA Małgorzata |
3:0 (12:10, 13:11, 11:5) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00 58. UKS Sokół Żabno - LUKS Galux Skrzyszów II 3:11 |
|||||||
6 | B | NAGÓRZAŃSKI Seweryn SZUMILAS Władysław |
X | KĄDZIOŁKA Bartłomiej CHŁOPEK Błażej |
2:3 (11:9, 6:11, 9:11, 11:4, 6:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-27 15:00 64. UKS Płomień Limanowa II - UKS Sokół Żabno 2:12 |
|||||||
5 | A | GOLONKA Blanka STYPUŁA Anna |
W | NAGÓRZAŃSKI Seweryn SZUMILAS Władysław |
0:3 (5:11, 7:11, 7:11) | ||
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-17 11:00 ⇨ 2024-03-24 11:00 87. UKS Sokół Żabno - TG Sokół Brzesko 9:5 |
|||||||
5 | A | NAGÓRZAŃSKI Seweryn SZUMILAS Władysław |
W | MARTYKA Kamil PUT Maciej |
3:1 (11:1, 11:7, 6:11, 12:10) |