UKS Sęp Wilczyska (M)
Klub: UKS „Sęp” Wilczyska
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa w Wilczyskach
Wilczyska 29
38-350 Bobowa
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Rafał Rybowicz (e-mail rybowiczrafal@gmail.com, tel. 507 876 212)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 JASIŃSKI Piotr 1986 M 215 07.08.2023 337 15.09.2023
2 NIEPSUJ Adrian 1991 M 216 07.08.2023 469 15.09.2023
3 PLICHTA Józef 1965 M 217 07.08.2023 2191 15.09.2023
4 RYBOWICZ Rafał 1991 M 218 07.08.2023 679 15.09.2023
5 SZCZEPANEK Wojciech 2000 M 10417 21.09.2023 1181 25.09.2023
6 TOKARZ Adam 1964 M 219 07.08.2023 480 15.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/2 2023-09-29 19:00 UKS Sęp Wilczyska - UKS Fortem Pawęzów 5:9 🏓 ⇓
2 4W 1/3 2023-10-06 18:00 LKS Vocovia Wokowice - UKS Sęp Wilczyska 3:11 🏓 ⇑
3 4W 1/4 2023-10-20 19:00 UKS Sęp Wilczyska - UKS Sokół Żabno 8:6 🏓 ⇑
4 4W 1/5 2023-10-29 11:00 MKS Radość Gorlice II - UKS Sęp Wilczyska 10:4 🏓 ⇓
5 4W 1/6 2023-11-03 19:00 UKS Sęp Wilczyska - KS Start Nowy Sącz 10:4 🏓 ⇑
6 4W 1/7 2023-11-26 11:00 LUKS Galux Skrzyszów II - UKS Sęp Wilczyska 8:6 🏓 ⇓
7 4W 1/8 2023-12-01 19:00 UKS Sęp Wilczyska - UKS Płomień Limanowa II 14:0 🏓 ⇑
8 4W 1/1 2023-12-09 17:00 PTG Sokół Grybów - UKS Sęp Wilczyska 6:8 🏓 ⇑
9 4W 1/9 2023-12-15 19:00 UKS Jordan Zakliczyn - UKS Sęp Wilczyska 10:4 🏓 ⇓
10 4W 1/10 2024-01-12 19:00 UKS Sęp Wilczyska - TG Sokół Brzesko 8:6 🏓 ⇑
11 4W 1/11 2024-01-19 19:00 UKS Villa Verde Olesno III - UKS Sęp Wilczyska 6:8 🏓 ⇑
12 4W 2/12 2024-03-01 19:00 UKS Sęp Wilczyska - UKS Villa Verde Olesno III  
13 4W 2/13 2024-03-15 19:00 UKS Sęp Wilczyska - UKS Jordan Zakliczyn  
14 4W 2/14 2024-04-07 11:00 UKS Fortem Pawęzów - UKS Sęp Wilczyska  
15 4W 2/15 2024-04-26 19:00 UKS Sęp Wilczyska - LUKS Galux Skrzyszów II  
16 4W 2/16 2024-05-10 19:00 UKS Sęp Wilczyska - MKS Radość Gorlice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
JP
2
NA
3
PJ
4
RR
5
TA
1 (D) UKS Fortem Pawęzów 0,0   1,0 1,5 2,5 5
2 (W) LKS Vocovia Wokowice 2,5   2,5 2,5 3,5 11
3 (D) UKS Sokół Żabno 3,5   0,0 2,0 2,5 8
4 (W) MKS Radość Gorlice II 0,0 1,0 0,0 2,0 1,0 4
5 (D) KS Start Nowy Sącz 3,0   1,0 2,5 3,5 10
6 (W) LUKS Galux Skrzyszów II 0,0   2,5 2,5 1,0 6
7 (D) UKS Płomień Limanowa II 3,5 3,5   3,5 3,5 14
8 (W) PTG Sokół Grybów 2,5 1,5 0,0 1,5 2,5 8
9 (W) UKS Jordan Zakliczyn 1,0   0,0 1,0 2,0 4
10 (D) TG Sokół Brzesko 2,0 2,0 2,5 1,5   8
11 (W) UKS Villa Verde Olesno III 3,5 2,5 0,0 2,0   8
Razem 21,5 10,5 9,5 22,5 22,0 86
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 JASIŃSKI Piotr 1986 M 215 07.08.2023 337
2 NIEPSUJ Adrian 1991 M 216 07.08.2023 469
3 PLICHTA Józef 1965 M 217 07.08.2023 2191
4 RYBOWICZ Rafał 1991 M 218 07.08.2023 679
5 TOKARZ Adam 1964 M 219 07.08.2023 480