UKS Płomień Limanowa II (M)
Klub: UKS „Płomień” Limanowa
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej
ul. Reymonta 3
34-600 Limanowa
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zdzisław Sułkowski (e-mail barbaras1966@wp.pl, tel. 503 531 861)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BANACH Bartosz 2014 M 6979 05.09.2023 4077 18.09.2023
2 BANACH Jakub 2010 M 6980 05.09.2023 4076 18.09.2023
3 DOMITER Józef 1976 M 12240 16.01.2024 4442 24.01.2024
4 DOMITER Julia 2004 K 7010 05.09.2023 1381 18.09.2023
5 DYGAS Dawid 2009 M 6985 05.09.2023 2532 18.09.2023
6 DYGAS Jarosław 1977 M 10413 21.09.2023 4318 27.09.2023
7 DYGAS Roman 1980 M 7011 05.09.2023 3237 18.09.2023
8 EWERT Lea 2013 K 6987 05.09.2023 3724 18.09.2023
9 GOLONKA Blanka 2011 K 6991 05.09.2023 3718 18.09.2023
10 GOLONKA Filip 2006 M 6992 05.09.2023 1372 18.09.2023
11 KOŁODZIEJ Karol 2013 M 6994 05.09.2023 4030 18.09.2023
12 KORNAŚ Bartłomiej 2003 M 7013 05.09.2023 1407 18.09.2023
13 KOTLARZ Daniel 2011 M 6995 05.09.2023 3716 18.09.2023
14 KOTLARZ Tomasz 2012 M 6997 05.09.2023 3853 18.09.2023
15 MATRAS Grzegorz 1974 M 12241 16.01.2024 4441 24.01.2024
16 PULIT Anna 2013 K 11935 21.11.2023 4420 23.12.2023
17 ROZUM Dawid 1998 M 7014 05.09.2023 344 18.09.2023
18 STANISZ Wojciech 1969 M 7016 05.09.2023 958 18.09.2023
19 STYPUŁA Anna 2014 K 7001 05.09.2023 3727 18.09.2023
20 STYPUŁA Szymon 2015 M 6978 05.09.2023 3728 18.09.2023
21 SUŁKOWSKI Karol 2005 M 7002 05.09.2023 1371 18.09.2023
22 SZEWCZYK Jarosław 1979 M 10414 21.09.2023 512 27.09.2023
23 WILCZEK Michał 2013 M 7007 05.09.2023 4069 18.09.2023
24 WYCZÓŁKOWSKA Emilia 2012 K 7008 05.09.2023 3729 18.09.2023
25 WYŻYCKI Nikodem 2011 M 7009 05.09.2023 3720 18.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/2 2023-09-28 18:00 UKS Płomień Limanowa II - KS Start Nowy Sącz 1:13 🏓 ⇓
2 4W 1/1 2023-10-04 19:00 MKS Radość Gorlice II - UKS Płomień Limanowa II 14:0 🏓 ⇓
3 4W 1/3 2023-10-16 17:30 LUKS Galux Skrzyszów II - UKS Płomień Limanowa II 12:2 🏓 ⇓
4 4W 1/4 2023-10-22 11:00 UKS Płomień Limanowa II - PTG Sokół Grybów 0:14 🏓 ⇓
5 4W 1/5 2023-10-29 11:00 UKS Płomień Limanowa II - UKS Jordan Zakliczyn 1:13 🏓 ⇓
6 4W 1/6 2023-11-04 10:00 TG Sokół Brzesko - UKS Płomień Limanowa II 14:0 🏓 ⇓
7 4W 1/7 2023-11-22 17:30 UKS Płomień Limanowa II - KS Villa Verde Olesno III 1:13 🏓 ⇓
8 4W 1/8 2023-12-01 19:00 UKS Sęp Wilczyska - UKS Płomień Limanowa II 14:0 🏓 ⇓
9 4W 1/9 2023-12-13 18:00 UKS Płomień Limanowa II - UKS Fortem Pawęzów 0:14 🏓 ⇓
10 4W 1/10 2024-01-14 11:00 LKS Vocovia Wokowice - UKS Płomień Limanowa II 14:0 🏓 ⇓
11 4W 1/11 2024-01-27 15:00 UKS Płomień Limanowa II - UKS Sokół Żabno 2:12 🏓 ⇓
12 4W 2/12 2024-03-14 18:00 UKS Sokół Żabno - UKS Płomień Limanowa II 13:1 🏓 ⇓
13 4W 2/13 2024-03-16 17:00 PTG Sokół Grybów - UKS Płomień Limanowa II 12:2 🏓 ⇓
14 4W 2/14 2024-04-06 11:00 UKS Płomień Limanowa II - TG Sokół Brzesko 4:10 🏓 ⇓
15 4W 2/15 2024-04-26 18:00 KS Start Nowy Sącz - UKS Płomień Limanowa II  
16 4W 2/16 2024-05-12 11:00 UKS Płomień Limanowa II - LKS Vocovia Wokowice  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BB
2
BJ
3
DD
4
DJ
5
EL
6
GB
7
KK
8
SA
9
SS
10
SJ
11
WM
1 (D) KS Start Nowy Sącz     1,0   0,0 0,0       0,0 0,0 1
2 (W) MKS Radość Gorlice II     0,0 0,0   0,0         0,0 0
3 (W) LUKS Galux Skrzyszów II     1,0   0,0 1,0         0,0 2
4 (D) PTG Sokół Grybów   0,0 0,0     0,0         0,0 0
5 (D) UKS Jordan Zakliczyn   0,5       0,5 0,0       0,0 1
6 (W) TG Sokół Brzesko     0,0     0,0 0,0       0,0 0
7 (D) KS Villa Verde Olesno III     0,0       0,0 1,0     0,0 1
8 (W) UKS Sęp Wilczyska             0,0 0,0 0,0   0,0 0
9 (D) UKS Fortem Pawęzów   0,0 0,0       0,0       0,0 0
10 (W) LKS Vocovia Wokowice     0,0       0,0 0,0     0,0 0
11 (D) UKS Sokół Żabno     1,0     0,0 0,0 1,0       2
12 (W) UKS Sokół Żabno           0,0 1,0 0,0     0,0 1
13 (W) PTG Sokół Grybów 0,0 2,0             0,0   0,0 2
14 (D) TG Sokół Brzesko     1,0     1,0 0,0       2,0 4
Razem 0,0 2,5 4,0 0,0 0,0 2,5 1,0 2,0 0,0 0,0 2,0 14
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BANACH Bartosz 2014 M 6979 05.09.2023 4077
2 BANACH Jakub 2010 M 6980 05.09.2023 4076
3 DYGAS Dawid 2009 M 6985 05.09.2023 2532
4 DYGAS Jarosław 1977 M 10413 21.09.2023 4318
5 EWERT Lea 2013 K 6987 05.09.2023 3724
6 GOLONKA Blanka 2011 K 6991 05.09.2023 3718
7 KOŁODZIEJ Karol 2013 M 6994 05.09.2023 4030
8 STYPUŁA Anna 2014 K 7001 05.09.2023 3727
9 STYPUŁA Szymon 2015 M 6978 05.09.2023 3728
10 SZEWCZYK Jarosław 1979 M 10414 21.09.2023 512
11 WILCZEK Michał 2013 M 7007 05.09.2023 4069