UKS Villa Verde Olesno III (M)
Klub: UKS Olesno
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Marek Tatarczuch (e-mail marek.tatarczuch@villa-verde.eu, tel. 602 347 795)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Sławomir Florek (e-mail floris112@gmail.com, tel. 502 148 652)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 K 1246 16.08.2023 762 17.09.2023
2 CICH Gabriela 2009 K 6278 01.09.2023 3868 17.09.2023
3 DROŻDŻ Jarosław 1982 M 1247 16.08.2023 3106 17.09.2023
4 DYCHTOŃ Jakub 1980 M 1248 16.08.2023 27 17.09.2023
5 DYCHTOŃ Lena 2016 K 6281 01.09.2023 4204 17.09.2023
6 FLOREK Sławomir 1977 M 1249 16.08.2023 25 17.09.2023
7 FOLWARSKI Jakub 1996 M 1250 16.08.2023 4151 17.09.2023
8 GALUS Mateusz 2001 M 1251 16.08.2023 727 17.09.2023
9 JAJE Tomasz 2007 M 4098 30.08.2023 3110 17.09.2023
10 JANISZEWSKI Kamil 1997 M 1252 16.08.2023 644 17.09.2023
11 JANISZEWSKI Tomasz 1991 M 1253 16.08.2023 647 17.09.2023
12 KĄDZIELAWA Adrian 2001 M 1254 16.08.2023 4040 17.09.2023
13 KIEROŃSKI Adam 1969 M 1255 16.08.2023 19 17.09.2023
14 KUCHARSKI Michał 1989 M 1256 16.08.2023 3107 17.09.2023
15 KUDŁA Paweł 1985 M 1257 16.08.2023 1802 17.09.2023
16 LIPOWICZ Kacper 2008 M 1269 16.08.2023 2969 17.09.2023
17 LIPOWICZ Robert 1977 M 1258 16.08.2023 3117 17.09.2023
18 LIS Damian 1991 M 6283 01.09.2023 4206 17.09.2023
19 LIS Daniel 1999 M 1259 16.08.2023 646 17.09.2023
20 LIS Roksana 1998 K 6282 01.09.2023 699 21.09.2023
21 MILÓWKA Julia 2008 K 4099 30.08.2023 2581 17.09.2023
22 MOHAMMED Ali 1999 M 7132 05.09.2023 3752 17.09.2023
23 MOTYKA Tadeusz 1961 M 1260 16.08.2023 229 17.09.2023
24 MRKVICKA Radek 1974 M 1261 16.08.2023 1935 17.09.2023
25 OSTROWSKI Artur 2005 M 6279 01.09.2023 2562 17.09.2023
26 PEREK Jakub 1986 M 1262 16.08.2023 4152 17.09.2023
27 PROCHAZKA Tomasz 1974 M 1263 16.08.2023 1922 17.09.2023
28 RECZEK Edyta 2009 K 6280 01.09.2023 4202 17.09.2023
29 RECZEK Łukasz 2012 M 1270 16.08.2023 4025 17.09.2023
30 REMIAN Janusz 1965 M 4102 30.08.2023 3909 17.09.2023
31 SAWCZAK Miłosz 2005 M 95 03.08.2023 1233 17.09.2023
32 STECYSZYN Jakub 2003 M 8927 09.09.2023 4212 17.09.2023
33 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982 M 1264 16.08.2023 3108 17.09.2023
34 ŚWIĄTEK Emilia 2011 K 4100 30.08.2023 2719 17.09.2023
35 ŚWIĄTEK Maja 2008 K 4101 30.08.2023 2582 17.09.2023
36 TATARCZUCH Marek 1974 M 1265 16.08.2023 265 17.09.2023
37 TATARCZUCH Rafał 1998 M 1266 16.08.2023 650 17.09.2023
38 TATARCZUCH Szymon 2012 M 1271 16.08.2023 3734 17.09.2023
39 WŁODEK Grzegorz 1985 M 1267 16.08.2023 22 17.09.2023
40 WOZIWODA Jan 2012 M 1272 16.08.2023 4024 17.09.2023
41 ZACHARA Józef 1988 M 1268 16.08.2023 264 17.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2023-09-24 11:00 UKS Fortem Pawęzów - UKS Villa Verde Olesno III 3:11 🏓 ⇑
2 4W 1/2 2023-10-01 11:00 UKS Villa Verde Olesno III - LKS Vocovia Wokowice 13:1 🏓 ⇑
3 4W 1/3 2023-10-15 11:00 UKS Sokół Żabno - UKS Villa Verde Olesno III 2:12 🏓 ⇑
4 4W 1/4 2023-10-22 11:00 UKS Villa Verde Olesno III - MKS Radość Gorlice II 6:8 🏓 ⇓
5 4W 1/5 2023-10-27 18:00 KS Start Nowy Sącz - UKS Villa Verde Olesno III 1:13 🏓 ⇑
6 4W 1/6 2023-11-05 11:00 UKS Villa Verde Olesno III - LUKS Galux Skrzyszów II 10:4 🏓 ⇑
7 4W 1/7 2023-11-22 17:30 UKS Płomień Limanowa II - UKS Villa Verde Olesno III 1:13 🏓 ⇑
8 4W 1/8 2023-11-28 18:00 UKS Villa Verde Olesno III - UKS Jordan Zakliczyn 10:4 🏓 ⇑
9 4W 1/9 2023-12-16 10:00 TG Sokół Brzesko - UKS Villa Verde Olesno III 5:9 🏓 ⇑
10 4W 1/10 2024-01-13 17:00 PTG Sokół Grybów - UKS Villa Verde Olesno III 1:13 🏓 ⇑
11 4W 1/11 2024-01-19 19:00 UKS Villa Verde Olesno III - UKS Sęp Wilczyska 6:8 🏓 ⇓
12 4W 2/12 2024-03-01 19:00 UKS Sęp Wilczyska - UKS Villa Verde Olesno III  
13 4W 2/13 2024-03-17 11:00 MKS Radość Gorlice II - UKS Villa Verde Olesno III  
14 4W 2/14 2024-04-07 11:00 LUKS Galux Skrzyszów II - UKS Villa Verde Olesno III  
15 4W 2/15 2024-04-26 19:00 UKS Jordan Zakliczyn - UKS Villa Verde Olesno III  
16 4W 2/16 2024-05-12 11:00 UKS Villa Verde Olesno III - UKS Fortem Pawęzów  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DJ
2
FS
3
LK
4
LD
5
TM
6
WG
7
ZJ
1 (W) UKS Fortem Pawęzów 3,5   3,0   1,0 3,5   11
2 (D) LKS Vocovia Wokowice 3,5   3,5   2,5 3,5   13
3 (W) UKS Sokół Żabno 3,5   3,5   1,5 3,5   12
4 (D) MKS Radość Gorlice II 1,5 0,0 3,0     1,5   6
5 (W) KS Start Nowy Sącz 3,5     3,5 2,5 3,5   13
6 (D) LUKS Galux Skrzyszów II 3,5 1,5     1,5 3,5   10
7 (W) UKS Płomień Limanowa II 2,5 3,5     3,5 3,5   13
8 (D) UKS Jordan Zakliczyn 2,5 2,5     2,5 2,5   10
9 (W) TG Sokół Brzesko 3,5       1,5 2,5 1,5 9
10 (W) PTG Sokół Grybów 3,5       2,5 3,5 3,5 13
11 (D) UKS Sęp Wilczyska 3,5       0,0 1,5 1,0 6
Razem 34,5 7,5 13,0 3,5 19,0 32,5 6,0 116
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DYCHTOŃ Jakub 1980 M 1248 16.08.2023 27
2 FLOREK Sławomir 1977 M 1249 16.08.2023 25
3 LIPOWICZ Kacper 2008 M 1269 16.08.2023 2969
4 LIS Damian 1991 M 6283 01.09.2023 4206
5 TATARCZUCH Marek 1974 M 1265 16.08.2023 265
6 WŁODEK Grzegorz 1985 M 1267 16.08.2023 22
7 ZACHARA Józef 1988 M 1268 16.08.2023 264