Sławomir Florek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1977
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 11:00
17. LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Villa Verde” Olesno IV 4:10
3   C JAWIEŃ Marcin Y FLOREK Sławomir 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) ⇑
5   A FLĄDRO Piotr
RĘBACZ Wojciech
W FLOREK Sławomir
JANISZEWSKI Tomasz
3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:8) ⇓
9   D SKRZYŃSKI Janusz Y FLOREK Sławomir 2:3 (8:11, 11:9, 11:9, 9:11, 3:11) ⇑
11   A FLĄDRO Piotr Y FLOREK Sławomir 3:1 (11:8, 9:11, 11:6, 12:10) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 15:00 ⇨ 2019-11-11 11:00
26. UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Płomień” Limanowa II 4:10
4   D FLOREK Sławomir Z ROZUM Dawid 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) ⇑
9   D FLOREK Sławomir Y TWARÓG Mariusz 3:0 (11:8, 11:2, 11:2) ⇑
14   D FLOREK Sławomir X SUŁKOWSKI Karol 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-05 11:00 ⇨ 2020-01-02 18:00
53. UKS „Villa Verde” Olesno III - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11
2   B FLOREK Sławomir X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (9:11, 6:11, 11:13) ⇓
5   A FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
1:3 (13:11, 6:11, 7:11, 11:13) ⇓
8   B FLOREK Sławomir W CELARY Mateusz 2:3 (10:12, 9:11, 12:10, 16:14, 4:11) ⇓
13   B FLOREK Sławomir Z KUTAJ Maksymilian 3:1 (9:11, 11:7, 11:5, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-12 11:00 ⇨ 2020-01-20 18:30
60. UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Bronowianka” Kraków II 10:4
5   A FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
W SZTWIERTNIA Ilona
GĄSIOR Natalia
1:3 (8:11, 4:11, 11:8, 4:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
351 BOBER Damian 1987
281 BORKOWSKI Marek 1960
162 CELARY Mateusz 1995
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
58 DUDZIK Grzegorz 1994
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
233 FURTAK Krzysztof 1970
728 GAJEWSKI Dominik 1987
362 GAWLIK Adam 1989
633 GŁĄB Damian 1989
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
12 JANIK Bartosz 1988
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1341 KANTOR Michał 1989
1183 KASPRZYK Michalina 2002
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
1934 KULCZYK Rafał 1981
178 KUTAJ Maksymilian 2002
352 LEKKI Paweł 1979
128 LENART Marek 1992
646 LIS Daniel 1999
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
32 ŁABOWSKI Józef 1973
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
361 MALIK Mateusz 1992
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
378 NOSAL Mirosław 1977
266 NOWAK Łukasz 1983
5 OPIOŁA Tomasz 1954
382 OSIKA Przemysław 1992
312 PACH Łukasz 1991
349 PAJDO Konrad 1993
243 PALACZ Grzegorz 1982
917 PARAIS Leszek 1969
1441 PĘK Karolina 1998
108 PIECHOWICZ Marek 1965
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
253 RAPUTA Tomasz 1980
1411 ROBAK Mateusz 2002
67 ROJEK Rafał 1978
344 ROZUM Dawid 1998
1111 RUSEK Andrzej 1967
10 SAMEL Bartłomiej 1981
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
914 SZCZECINA Piotr 1998
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
248 TABOR Janusz 1970
376 TABOR Marcin 1981
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
280 TWARÓG Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
8 WĘGIEL Marcin 1980
114 WOJTAS Tomasz 1983
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
989 ZBYLUT Andrzej 1972
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990