Bartłomiej Kornaś
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: UKS „Jordan” Zakliczyn
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:00
10. UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Dobrzanka” Dobra 9:5
4   D KORNAŚ Bartłomiej Z PIETRZAK Krzysztof 1:3 (10:12, 11:6, 6:11, 8:11) ⇓
5   A KORNAŚ Bartłomiej
GAJDA Rafał
W BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
0:3 (6:11, 9:11, 7:11) ⇓
9   D KORNAŚ Bartłomiej Y BOBER Damian 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 8:11) ⇓
14   D KORNAŚ Bartłomiej X PIĘTOŃ Robert 3:0 (13:11, 14:12, 11:6) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
18. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6
3   C PALACZ Grzegorz Y KORNAŚ Bartłomiej 1:3 (8:11, 11:4, 6:11, 3:11) ⇑
6   B OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
X SZCZEPAŃSKI Dominik
KORNAŚ Bartłomiej
2:3 (4:11, 11:6, 8:11, 11:9, 10:12) ⇑
9   D SOBCZAK Krzysztof Y KORNAŚ Bartłomiej 1:3 (6:11, 11:9, 2:11, 4:11) ⇑
11   A OBROCHTA Piotr Y KORNAŚ Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 18:00
24. UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Vocovia” Wokowice 12:2
1   A KORNAŚ Bartłomiej W SKRZYŃSKI Janusz 3:0 (11:7, 15:13, 11:3) ⇑
5   A KORNAŚ Bartłomiej
GAJDA Rafał
W SKRZYŃSKI Janusz
JAWIEŃ Marcin
3:1 (11:9, 14:16, 11:9, 11:6) ⇑
7   A KORNAŚ Bartłomiej X JAWIEŃ Marcin 0:3 (10:12, 2:11, 7:11) ⇓
11   A KORNAŚ Bartłomiej Y RĘBACZ Wojciech 3:0 (11:9, 11:5, 13:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-08 18:00
25. UKS „Jordan” Zakliczyn - „Mikulec” Grybów 11:3
1   A KORNAŚ Bartłomiej W NIEPSUJ Mariusz 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) ⇑
6   B KORNAŚ Bartłomiej
GAJDA Rafał
X NIEPSUJ Mariusz
KANTOR Jan
3:0 (11:3, 11:6, 11:6) ⇑
7   A KORNAŚ Bartłomiej X KANTOR Jan 3:2 (9:11, 11:6, 13:11, 6:11, 11:5) ⇑
11   A KORNAŚ Bartłomiej Y SZAREK Marcin 1:3 (11:6, 7:11, 9:11, 13:15) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-08 11:00
48. LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Jordan” Zakliczyn 3:11
1   A DAMIAN Tomasz W KORNAŚ Bartłomiej 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) ⇑
5   A JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
W KORNAŚ Bartłomiej
GAJDA Rafał
1:3 (6:11, 11:8, 4:11, 0:11) ⇑
8   B ŻUROWSKI Dariusz W KORNAŚ Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:3, 11:8) ⇓
12   C KOZIOŁ Wiesław W KORNAŚ Bartłomiej 2:3 (4:11, 11:9, 11:9, 9:11, 9:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1851 BARSZCZ Dominik 2004
899 BIEL Jakub 1987
351 BOBER Damian 1987
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
336 CEWKA Piotr 1990
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1686 CICH Adrian 2002
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
381 DAMIAN Tomasz 1979
1294 FIRLIT Patrycja 2000
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
25 FLOREK Sławomir 1977
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1342 HAZIK Jakub 1971
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
1135 KANIA Jan 1952
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1183 KASPRZYK Michalina 2002
901 KIEŁBASA Józef 1972
1919 KIJOWSKI Jan 2002
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
128 LENART Marek 1992
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
707 MIREK Damian 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
339 MRUK Piotr 1981
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
424 NOWAK Patryk 1997
30 OBROCHTA Piotr 1977
28 OLECHNY Jakub 1993
598 OPIŁO Zygmunt 1962
59 OPYD Artur 1996
2644 OPYD Dawid 1995
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
243 PALACZ Grzegorz 1982
917 PARAIS Leszek 1969
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
2191 PLICHTA Józef 1965
945 PODGÓRSKI Jan 1959
428 RAJZER Aleksandra 2000
995 RAJZER Krzysztof 2003
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1111 RUSEK Andrzej 1967
709 SACHA Bartłomiej 1991
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1904 STAWARA Krystian 2005
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
355 SURMA Mariusz 1975
1669 SZAREK Marcin 1986
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
376 TABOR Marcin 1981
29 TALAR Paweł 1971
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
1927 WAJDA Kamil 2003
470 WILK Paweł 1988
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
989 ZBYLUT Andrzej 1972
1268 ZBYLUT Patryk 2005
374 ŻUROWSKI Dariusz 1976
1385 ŻYDOWSKA Gabriela 2004
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002