Numer zawodnika: | 3881 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2011 |
Przynależność klubowa: | UKS „Zarabie” Myślenice |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 62036 |
Numer licencji okres.: | 6276 |
Data wydania: | 01.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-01 11:00 5. UKS Zarabie Myślenice III - LKS Kłos Olkusz III 7:7 |
|||||||
2 | B | GAWLIK Tymon | X | CIUBA Szymon | 2:3 (9:11, 7:11, 11:9, 11:8, 9:11) | ||
6 | B |
GAWLIK Tymon MAJ Jacek |
X |
ĆWIK Oliwia KUTA Anna |
3:0 (11:8, 11:9, 11:6) | ||
8 | B | GAWLIK Tymon | W | BATKO Paweł | 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) | ||
13 | B | GAWLIK Tymon | Z | ĆWIK Oliwia | 3:1 (7:11, 11:8, 11:9, 11:9) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-16 18:30 9. LKS Wisła Rząska II - UKS Zarabie Myślenice III 12:2 |
|||||||
3 | C | PUU Aarne | Y | GAWLIK Tymon | 3:1 (8:11, 11:6, 11:7, 11:9) | ||
6 | B |
PUU Aarne NOWOTNY Jacek |
X |
GAWLIK Tymon MAJ Jacek |
3:1 (11:9, 11:6, 10:12, 11:6) | ||
9 | D | REPTAK Grzegorz | Y | GAWLIK Tymon | 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) | ||
11 | A | MICHAŁOWSKI Włodzimierz | Y | GAWLIK Tymon | 3:1 (11:9, 11:6, 8:11, 11:9) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-22 11:00 13. UKS Zarabie Myślenice III - Podwawelski Kraków VI 8:6 |
|||||||
3 | C | GAWLIK Tymon | Y | GALAROWICZ Tomasz | 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) | ||
6 | B |
GAWLIK Tymon MAJ Jacek |
X |
GALAROWICZ Tomasz SKRZYPULEC Antoni |
3:0 (11:7, 11:8, 11:9) | ||
10 | C | GAWLIK Tymon | Z | SKRZYPULEC Antoni | 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) | ||
12 | C | GAWLIK Tymon | W | RÓŻ Tomasz | 3:2 (11:8, 11:9, 7:11, 5:11, 11:9) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 11:00 21. UKS Zarabie Myślenice III - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV 1:13 |
|||||||
1 | A | GAWLIK Tymon | W | BEŁZA Janusz | 0:3 (10:12, 7:11, 8:11) | ||
6 | B |
GAWLIK Tymon MAJ Jacek |
X |
RYŚ Tomasz HYTROŚ Wojciech |
1:3 (6:11, 11:8, 6:11, 3:11) | ||
7 | A | GAWLIK Tymon | X | RYŚ Piotr | 1:3 (5:11, 16:14, 9:11, 9:11) | ||
11 | A | GAWLIK Tymon | Y | RYŚ Bartosz | 0:3 (2:11, 8:11, 6:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-01 18:00 ⇨ 2023-11-10 18:00 18. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III - UKS Zarabie Myślenice III 5:9 |
|||||||
3 | C | NOWAK Tomasz | Y | GAWLIK Tymon | 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) | ||
6 | B |
WOLANIN Kacper PANUŚ Szymon |
X |
GAWLIK Tymon MAJ Jacek |
2:3 (7:11, 12:10, 9:11, 11:9, 11:13) | ||
9 | D | KOCHANOWSKI Mateusz | Y | GAWLIK Tymon | 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) | ||
11 | A | PANUŚ Szymon | Y | GAWLIK Tymon | 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00 27. UKS Miasto Soli Wieliczka - UKS Zarabie Myślenice III 8:6 |
|||||||
3 | C | GĄSIOROWSKI Adam | Y | GAWLIK Tymon | 3:0 (11:9, 11:3, 11:5) | ||
6 | B |
SALETNIK Jakub GĄSIOROWSKI Adam |
X |
GAWLIK Tymon MAJ Jacek |
2:3 (11:6, 11:8, 4:11, 9:11, 10:12) | ||
9 | D | OLEKSA Kacper | Y | GAWLIK Tymon | 1:3 (11:7, 6:11, 3:11, 8:11) | ||
11 | A | SALETNIK Jakub | Y | GAWLIK Tymon | 3:0 (16:14, 11:3, 11:6) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-03 11:00 29. UKS Zarabie Myślenice III - KS Heros Kraków 9:5 |
|||||||
4 | D | GAWLIK Tymon | Z | ZELEK Paweł | 3:0 (11:6, 13:11, 11:5) | ||
6 | B |
GAWLIK Tymon MAJ Jacek |
X |
LEWANDOWSKA Agata PIERWOŁA Karol |
3:2 (3:11, 9:11, 11:8, 11:3, 13:11) | ||
9 | D | GAWLIK Tymon | Y | LEWANDOWSKA Agata | 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) | ||
14 | D | GAWLIK Tymon | X | KLIMAS Artur | 2:3 (10:12, 8:11, 11:7, 11:8, 8:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-20 19:00 36. FCIS Kraków - UKS Zarabie Myślenice III 6:8 |
|||||||
3 | C | KOZAK Jakub | Y | GAWLIK Tymon | 0:3 (9:11, 4:11, 7:11) | ||
6 | B |
KOZAK Jakub OLSZEWSKI Andrzej |
X |
GAWLIK Tymon MAJ Jacek |
2:3 (13:15, 8:11, 11:7, 11:8, 8:11) | ||
9 | D | OLSZEWSKI Andrzej | Y | GAWLIK Tymon | 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) | ||
11 | A | SIEMIENIUK Andrzej | Y | GAWLIK Tymon | 3:1 (11:13, 11:7, 11:4, 11:6) | ||
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 11:00 85. UKS Zarabie Myślenice - KS Bronowianka Kraków II 5:9 |
|||||||
1 | A | GAWLIK Tymon | W | TWARÓG Mariusz | 1:3 (11:6, 5:11, 5:11, 7:11) | ||
5 | A |
DUDZIAK Damian GAWLIK Tymon |
W |
SMUGA Mariusz TWARÓG Mariusz |
1:3 (6:11, 11:6, 4:11, 7:11) | ||
7 | A | GAWLIK Tymon | X | KARIMOV Artur | 1:3 (11:8, 4:11, 6:11, 6:11) | ||
11 | A | GAWLIK Tymon | Y | SMUGA Mariusz | 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) | ||
6K | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-24 11:00 45. UKS Zarabie Myślenice III - LKS Wisła Rząska II 3:11 |
|||||||
1 | A | GAWLIK Tymon | W | MICHAŁOWSKI Włodzimierz | 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) | ||
5 | A |
GAWLIK Tymon MAJ Jacek |
W |
PUU Aarne NOWOTNY Jacek |
0:3 (8:11, 1:11, 9:11) | ||
7 | A | GAWLIK Tymon | X | PUU Aarne | 2:3 (5:11, 11:4, 7:11, 11:2, 9:11) | ||
11 | A | GAWLIK Tymon | Y | NOWOTNY Jacek | 3:0 (11:8, 13:11, 14:12) |