Numer zawodnika: | 3815 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1996 |
Przynależność klubowa: | KS „Podwawelski” Kraków |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 62094 |
Numer licencji okres.: | 9195 |
Data wydania: | 12.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 14:30 7. Podwawelski Kraków IV - Podwawelski Kraków V 7:7 |
|||||||
2 | B | SOBUCKI Mateusz | X | ŁATA Przemysław | 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) | ||
6 | B |
WOJCIACZYK Antoni GIEROŃ Bartosz |
X |
ŁATA Przemysław ŻABA Andrzej |
0:3 (5:11, 6:11, 3:11) | ||
7 | A | ARORA Arpit | X | ŁATA Przemysław | 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) | ||
14 | D | GIEROŃ Bartosz | X | ŁATA Przemysław | 0:3 (3:11, 2:11, 9:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-08 18:30 21. Podwawelski Kraków V - LKS Wisła Rząska 4:10 |
|||||||
2 | B | ŁATA Przemysław | X | KORCZEK Łukasz | 0:3 (9:11, 3:11, 7:11) | ||
6 | B |
ELARGAWY Omar ŁATA Przemysław |
X |
BUŁA Dominik KORCZEK Łukasz |
0:3 (10:12, 2:11, 11:13) | ||
8 | B | ŁATA Przemysław | W | ENGLOT Bartłomiej | 0:3 (9:11, 4:11, 4:11) | ||
13 | B | ŁATA Przemysław | Z | TWARDY Sebastian | 0:3 (6:11, 4:11, 9:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-13 18:00 22. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II - Podwawelski Kraków V 10:4 |
|||||||
4 | D | CHOLEWA Kacper | Z | ŁATA Przemysław | 3:0 (13:11, 11:6, 11:7) | ||
6 | B |
NOWAK Mateusz KOCHANOWSKI Tomasz |
X |
ELARGAWY Omar ŁATA Przemysław |
3:0 (11:8, 11:4, 11:6) | ||
10 | C | NOWAK Mateusz | Z | ŁATA Przemysław | 2:3 (11:8, 8:11, 11:6, 4:11, 3:11) | ||
13 | B | KOCHANOWSKI Tomasz | Z | ŁATA Przemysław | 3:2 (11:6, 6:11, 11:9, 6:11, 11:6) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-10-29 15:00 37. KS Rockets Wiśniowa - Podwawelski Kraków V 12:2 |
|||||||
2 | B | TABOR Paweł | X | ŁATA Przemysław | 3:0 (11:9, 14:12, 11:9) | ||
5 | A |
TABOR Krzysztof TABOR Paweł |
W |
ELARGAWY Omar ŁATA Przemysław |
3:1 (11:3, 10:12, 11:4, 11:8) | ||
7 | A | TABOR Krzysztof | X | ŁATA Przemysław | 3:0 (11:9, 11:1, 11:9) | ||
14 | D | MUTA Michał | X | ŁATA Przemysław | 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-05 18:30 47. Podwawelski Kraków V - Dorbud Gryf Gdów II 6:8 |
|||||||
4 | D | ŁATA Przemysław | Z | GŁUCH Grzegorz | 2:3 (10:12, 11:5, 10:12, 11:8, 7:11) | ||
5 | A |
ELARGAWY Omar ŁATA Przemysław |
W |
GŁUCH Jakub GŁUCH Grzegorz |
3:2 (9:11, 11:3, 8:11, 11:8, 11:6) | ||
9 | D | ŁATA Przemysław | Y | PAWELEC Tomasz | 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-22 18:30 ⇨ 2023-11-10 18:30 34. Podwawelski Kraków V - KS Jordan Kraków 4:10 |
|||||||
4 | D | ŁATA Przemysław | Z | BOROŃ Sławomir | 1:3 (11:7, 9:11, 10:12, 7:11) | ||
6 | B |
ELARGAWY Omar ŁATA Przemysław |
X |
URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
2:3 (12:10, 14:12, 11:13, 12:14, 5:11) | ||
9 | D | ŁATA Przemysław | Y | URBAN Piotr | 0:3 (6:11, 1:11, 6:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-18 14:00 52. MKS Centrum Kraków III - Podwawelski Kraków V 9:5 |
|||||||
2 | B | DĄBEK Michał | X | ŁATA Przemysław | 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) | ||
5 | A |
SZEWCZYK Hubert BARAN Mateusz |
W |
ŁATA Przemysław ŻABA Andrzej |
3:0 (11:9, 11:7, 11:7) | ||
7 | A | BARCHANOWICZ Jan | X | ŁATA Przemysław | 3:2 (11:8, 7:11, 11:9, 9:11, 13:11) | ||
14 | D | MAJDAK Rafał | X | ŁATA Przemysław | 3:0 (11:6, 11:4, 12:10) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-02 11:00 ⇨ 2023-11-29 19:00 67. PKS Porta Kraków - Podwawelski Kraków V 12:2 |
|||||||
1 | A | PORĘBSKI Marcin | W | ŁATA Przemysław | 3:0 (11:0, 11:8, 11:6) | ||
5 | A |
MAŚLONG Mirosław PORĘBSKI Marcin |
W |
ŁATA Przemysław ŻABA Andrzej |
3:0 (11:7, 11:7, 11:2) | ||
8 | B | DZIAŁEK Mateusz | W | ŁATA Przemysław | 3:0 (11:9, 11:5, 11:7) | ||
12 | C | NOWICKI Marek | W | ŁATA Przemysław | 3:1 (7:11, 11:4, 11:7, 11:5) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-11-26 18:30 ⇨ 2023-12-06 20:00 60. Podwawelski Kraków V - Krupiec Rokicie Szczytniki II 4:10 |
|||||||
5 | A |
ELARGAWY Omar ŁATA Przemysław |
W |
KOLIŃSKI Witold NAŁÓDKA Dariusz |
1:3 (3:11, 11:8, 7:11, 6:11) | ||
13 | B | ŁATA Przemysław | Z | NAŁÓDKA Dariusz | 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2023-12-10 18:30 73. Podwawelski Kraków V - LKS Polonia Wilczkowice II 10:4 |
|||||||
6 | B |
ELARGAWY Omar ŁATA Przemysław |
X |
PEREK Robert BRAK Andrzej |
3:1 (11:6, 8:11, 11:7, 12:10) | ||
13 | B | ŁATA Przemysław | Z | BRAK Andrzej | 2:3 (6:11, 6:11, 11:4, 11:3, 8:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2023-12-17 09:00 82. TKKF Top Spin Kraków - Podwawelski Kraków V 8:6 |
|||||||
1 | A | KARATNIK Zbigniew | W | ŁATA Przemysław | 3:0 (14:12, 11:4, 11:8) | ||
6 | B |
WOŹNY Dariusz WALA Tomasz |
X |
ELARGAWY Omar ŁATA Przemysław |
2:3 (11:9, 9:11, 9:11, 11:4, 1:11) | ||
8 | B | BIESAGA Marek | W | ŁATA Przemysław | 1:3 (9:11, 6:11, 11:9, 12:14) | ||
12 | C | WALA Tomasz | W | ŁATA Przemysław | 3:0 (11:4, 11:6, 11:9) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-14 18:30 86. Podwawelski Kraków V - SSL Wielmożanka Wielmoża II 6:8 |
|||||||
4 | D | ŁATA Przemysław | Z | GUMULA Marcin | 0:3 (3:11, 8:11, 8:11) | ||
6 | B |
ELARGAWY Omar ŁATA Przemysław |
X |
TOKARZ Paweł BARANEK Mariusz |
0:3 (8:11, 9:11, 10:12) | ||
9 | D | ŁATA Przemysław | Y | BARANEK Mariusz | 3:0 (11:6, 11:8, 15:13) | ||
14 | D | ŁATA Przemysław | X | TOKARZ Paweł | 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 14. | 2024-01-24 19:00 97. KS Bronowianka Kraków III - Podwawelski Kraków V 9:5 |
|||||||
1 | A | PILCH Mikołaj | W | ŁATA Przemysław | 3:0 (11:7, 11:8, 11:3) | ||
5 | A |
PILCH Mikołaj PROTSENKO Tymofii |
W |
ELARGAWY Omar ŁATA Przemysław |
3:0 (11:7, 11:8, 11:7) | ||
8 | B | BARTOSZKO Natalia | W | ŁATA Przemysław | 3:0 (11:4, 11:5, 11:7) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 15. | 2024-01-28 18:30 99. Podwawelski Kraków V - LKS Kłos Olkusz II 7:7 |
|||||||
3 | C | ŁATA Przemysław | Y | CHOCHÓŁ Paweł | 3:0 (11:3, 11:6, 11:9) | ||
6 | B |
ELARGAWY Omar ŁATA Przemysław |
X |
NATKANIEC Michał KOWAL Łukasz |
0:3 (3:11, 10:12, 2:11) | ||
10 | C | ŁATA Przemysław | Z | IMIELSKI Marcin | 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) | ||
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-03-24 18:30 137. Podwawelski Kraków V - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 7:7 |
|||||||
3 | C | ŁATA Przemysław | Y | NOWAK Mateusz | 0:3 (6:11, 6:11, 11:13) | ||
5 | A |
ELARGAWY Omar ŁATA Przemysław |
W |
MARCHEWKA Artur CHOLEWA Kacper |
2:3 (11:5, 11:8, 6:11, 8:11, 8:11) |