Numer zawodnika: | 2902 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2008 |
Przynależność klubowa: | UKS „Magnum” Koźmice Wielkie |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 52297 |
Numer licencji okres.: | 7033 |
Data wydania: | 05.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-27 18:00 5. KS Bronowianka Kraków III - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 14:0 |
|||||||
1 | A | PROTSENKO Tymofii | W | CHOLEWA Kacper | 3:1 (11:9, 11:6, 5:11, 11:3) | ||
6 | B |
PERZ Izabela BARTOSZKO Natalia |
X |
CHOLEWA Kacper KOCHANOWSKI Tomasz |
3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:9) | ||
8 | B | PILCH Mikołaj | W | CHOLEWA Kacper | 3:0 (12:10, 11:9, 11:8) | ||
12 | C | BYRTEK Emilia | W | CHOLEWA Kacper | 3:1 (11:7, 12:10, 11:13, 11:9) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-04 18:00 9. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II - LKS Kłos Olkusz II 5:9 |
|||||||
1 | A | CHOLEWA Kacper | W | KOWAL Łukasz | 1:3 (12:10, 7:11, 7:11, 6:11) | ||
5 | A |
CHOLEWA Kacper KOCHANOWSKI Tomasz |
W |
KAROLCZYK Ilona IMIELSKI Marcin |
1:3 (7:11, 11:8, 5:11, 6:11) | ||
7 | A | CHOLEWA Kacper | X | NATKANIEC Michał | 1:3 (6:11, 11:8, 5:11, 5:11) | ||
11 | A | CHOLEWA Kacper | Y | KAROLCZYK Ilona | 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-08 14:30 20. Podwawelski Kraków IV - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 4:10 |
|||||||
2 | B | HARMACIŃSKI Adrian | X | CHOLEWA Kacper | 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 10:12) | ||
5 | A |
HARMACIŃSKI Adrian ARORA Arpit |
W |
MARCHEWKA Artur CHOLEWA Kacper |
3:2 (11:9, 7:11, 15:13, 8:11, 11:6) | ||
7 | A | ARORA Arpit | X | CHOLEWA Kacper | 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) | ||
14 | D | SOBUCKI Mateusz | X | CHOLEWA Kacper | 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-13 18:00 22. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II - Podwawelski Kraków V 10:4 |
|||||||
4 | D | CHOLEWA Kacper | Z | ŁATA Przemysław | 3:0 (13:11, 11:6, 11:7) | ||
5 | A |
MARCHEWKA Artur CHOLEWA Kacper |
W |
ŻABA Andrzej SZPROCH Wojciech |
3:0 (11:7, 11:3, 11:5) | ||
9 | D | CHOLEWA Kacper | Y | ŻABA Andrzej | 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) | ||
14 | D | CHOLEWA Kacper | X | SZPROCH Wojciech | 3:1 (11:3, 11:8, 6:11, 11:4) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-25 18:30 35. LKS Wisła Rząska - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 10:4 |
|||||||
2 | B | ROMANOWSKI Cezary | X | CHOLEWA Kacper | 1:3 (6:11, 9:11, 11:6, 3:11) | ||
5 | A |
TWARDY Sebastian ENGLOT Bartłomiej |
W |
MARCHEWKA Artur CHOLEWA Kacper |
2:3 (11:7, 6:11, 11:9, 5:11, 8:11) | ||
7 | A | ENGLOT Bartłomiej | X | CHOLEWA Kacper | 3:0 (11:7, 11:5, 12:10) | ||
14 | D | TWARDY Sebastian | X | CHOLEWA Kacper | 3:2 (11:6, 7:11, 5:11, 17:15, 11:7) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-08 18:00 49. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II - KS Jordan Kraków 8:6 |
|||||||
1 | A | CHOLEWA Kacper | W | APOSTOŁ Paweł | 1:3 (7:11, 8:11, 12:10, 8:11) | ||
6 | B |
MARCHEWKA Artur CHOLEWA Kacper |
X |
WIROŃSKI Piotr BOROŃ Sławomir |
3:0 (11:7, 12:10, 11:7) | ||
7 | A | CHOLEWA Kacper | X | BOROŃ Sławomir | 3:0 (12:10, 11:3, 11:5) | ||
11 | A | CHOLEWA Kacper | Y | WIROŃSKI Piotr | 3:0 (12:10, 11:7, 11:8) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-19 15:00 50. KS Rockets Wiśniowa - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 4:10 |
|||||||
4 | D | KUCHNIA Andrzej | Z | CHOLEWA Kacper | 2:3 (8:11, 11:5, 8:11, 11:8, 9:11) | ||
5 | A |
TABOR Janusz TABOR Krzysztof |
W |
MARCHEWKA Artur CHOLEWA Kacper |
3:0 (11:4, 11:3, 11:9) | ||
10 | C | STALMACH Zbigniew | Z | CHOLEWA Kacper | 1:3 (5:11, 12:10, 7:11, 6:11) | ||
13 | B | MUTA Michał | Z | CHOLEWA Kacper | 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-06 17:30 65. MKS Centrum Kraków III - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 10:4 |
|||||||
1 | A | ŁACH Bartłomiej | W | CHOLEWA Kacper | 1:3 (10:12, 11:9, 4:11, 8:11) | ||
5 | A |
SZEWCZYK Hubert MAJDAK Rafał |
W |
MARCHEWKA Artur CHOLEWA Kacper |
3:1 (14:12, 10:12, 12:10, 11:6) | ||
8 | B | MAJDAK Rafał | W | CHOLEWA Kacper | 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) | ||
12 | C | ROBAK Wiktor | W | CHOLEWA Kacper | 3:0 (11:7, 11:2, 11:6) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2023-12-13 18:00 75. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II - Krupiec Rokicie Szczytniki II 6:8 |
|||||||
2 | B | CHOLEWA Kacper | X | KOLIŃSKI Witold | 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) | ||
6 | B |
MARCHEWKA Artur CHOLEWA Kacper |
X |
KUTYŁA Dawid KOLIŃSKI Witold |
3:2 (11:7, 4:11, 11:6, 6:11, 12:10) | ||
8 | B | CHOLEWA Kacper | W | KLIMCZAK Marek | 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:9) | ||
13 | B | CHOLEWA Kacper | Z | KUTYŁA Dawid | 2:3 (11:2, 10:12, 11:9, 9:11, 9:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2023-12-15 18:00 80. PKS Porta Kraków - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 12:2 |
|||||||
4 | D | NOWICKI Marek | Z | CHOLEWA Kacper | 3:1 (10:12, 11:7, 12:10, 11:4) | ||
6 | B |
MAŚLONG Mirosław PORĘBSKI Marcin |
X |
MARCHEWKA Artur CHOLEWA Kacper |
3:0 (11:9, 12:10, 13:11) | ||
10 | C | TKACZYK Marcin | Z | CHOLEWA Kacper | 3:2 (11:9, 8:11, 11:8, 9:11, 11:8) | ||
13 | B | DZIAŁEK Mateusz | Z | CHOLEWA Kacper | 2:3 (11:8, 11:8, 9:11, 10:12, 9:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-11-29 18:00 ⇨ 2023-12-20 18:00 62. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II - Dorbud Gryf Gdów II 0:14 walkower |
|||||||
2 | B | CHOLEWA Kacper | X | KUCHARSKI Mateusz | 0:3 (7:11, 10:12, 6:11) | ||
5 | A |
MARCHEWKA Artur CHOLEWA Kacper |
W |
KUCHARSKI Mateusz WCISŁO Konrad |
1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 7:11) | ||
8 | B | CHOLEWA Kacper | W | WCISŁO Konrad | 1:3 (8:11, 9:11, 11:7, 9:11) | ||
13 | B | CHOLEWA Kacper | Z | GŁUCH Grzegorz | 3:0 (11:9, 11:9, 16:14) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-12 18:00 88. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II - LKS Polonia Wilczkowice II 13:1 |
|||||||
2 | B | CHOLEWA Kacper | X | GARBACKI Andrzej | 3:1 (11:5, 11:4, 8:11, 14:12) | ||
5 | A |
MARCHEWKA Artur CHOLEWA Kacper |
W |
TARKOWSKI Tomasz GARBACKI Andrzej |
3:0 (15:13, 11:6, 11:7) | ||
8 | B | CHOLEWA Kacper | W | WIDEŁKA Mirosław | 3:0 (11:3, 11:6, 11:4) | ||
13 | B | CHOLEWA Kacper | Z | TARKOWSKI Tomasz | 3:0 (12:10, 11:5, 11:6) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 14. | 2024-01-21 09:00 95. TKKF Top Spin Kraków - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 10:4 |
|||||||
1 | A | WOŹNY Dariusz | W | CHOLEWA Kacper | 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) | ||
5 | A |
BIESAGA Marek KARATNIK Zbigniew |
W |
MARCHEWKA Artur CHOLEWA Kacper |
2:3 (11:4, 5:11, 9:11, 11:7, 5:11) | ||
8 | B | WALA Tomasz | W | CHOLEWA Kacper | 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) | ||
12 | C | KARATNIK Zbigniew | W | CHOLEWA Kacper | 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 15. | 2024-01-31 18:00 101. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II - SSL Wielmożanka Wielmoża II 5:9 |
|||||||
3 | C | CHOLEWA Kacper | Y | BARANEK Mariusz | 3:0 (11:3, 11:5, 11:5) | ||
5 | A |
MARCHEWKA Artur CHOLEWA Kacper |
W |
TOKARZ Paweł BARANEK Mariusz |
3:2 (14:16, 12:10, 8:11, 11:6, 11:4) | ||
10 | C | CHOLEWA Kacper | Z | GUMULA Marcin | 3:1 (11:7, 11:5, 7:11, 14:12) | ||
12 | C | CHOLEWA Kacper | W | SĘK Rafał | 2:3 (12:10, 11:7, 5:11, 5:11, 6:11) | ||
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-03 18:00 130. KS Jordan Kraków - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 4:10 |
|||||||
2 | B | APOSTOŁ Paweł | X | CHOLEWA Kacper | 1:3 (8:11, 11:5, 8:11, 10:12) | ||
5 | A |
URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
W |
MARCHEWKA Artur CHOLEWA Kacper |
1:3 (11:3, 8:11, 7:11, 9:11) | ||
7 | A | LODOWSKI Janusz | X | CHOLEWA Kacper | 0:3 (7:11, 5:11, 9:11) | ||
14 | D | URBAN Piotr | X | CHOLEWA Kacper | 0:3 (5:11, 10:12, 8:11) | ||
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-03-13 18:00 133. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II - Podwawelski Kraków IV 9:5 |
|||||||
2 | B | CHOLEWA Kacper | X | HARMACIŃSKI Adrian | 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) | ||
5 | A |
MARCHEWKA Artur CHOLEWA Kacper |
W |
HARMACIŃSKI Adrian SMĘTOCH Michał |
3:2 (8:11, 4:11, 11:8, 11:7, 11:6) | ||
8 | B | CHOLEWA Kacper | W | SMĘTOCH Michał | 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) | ||
13 | B | CHOLEWA Kacper | Z | SOBUCKI Mateusz | 3:0 (11:1, 11:2, 11:6) | ||
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-03-24 18:30 137. Podwawelski Kraków V - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 7:7 |
|||||||
1 | A | SZPROCH Wojciech | W | CHOLEWA Kacper | 0:3 (8:11, 2:11, 11:13) | ||
5 | A |
ELARGAWY Omar ŁATA Przemysław |
W |
MARCHEWKA Artur CHOLEWA Kacper |
2:3 (11:5, 11:8, 6:11, 8:11, 8:11) | ||
8 | B | ELARGAWY Omar | W | CHOLEWA Kacper | 1:3 (6:11, 6:11, 11:2, 9:11) | ||
12 | C | KOSIŃSKI Mateusz | W | CHOLEWA Kacper | 0:3 (6:11, 7:11, 3:11) |