Dariusz Kiełb
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1972
Przynależność klubowa: KS „Golden Masters” Korczyna
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-25 16:00
7. KS „Golden Masters” Korczyna - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 6:4
4 2 D KIEŁB Dariusz Z SPOREK Szymon 1:3 (8:11, 11:8, 10:12, 7:11) ⇓
5 1 A PELCZAR Dawid
KIEŁB Dariusz
X CHMIELOWSKI Jakub
SPOREK Szymon
0:3 (5:11, 8:11, 4:11) ⇓
10 2 D KIEŁB Dariusz W CHMIELOWSKI Jakub 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-18 14:00 ⇨ 2021-09-26 11:00
1. KU AZS Politechnika Rzeszów III - KS „Golden Masters” Korczyna 3:7
1 1 A SEROKA Szymon X KIEŁB Dariusz 0:3 (6:11, 13:15, 9:11) ⇑
5 1 A SEROKA Szymon
LILIEN Aleksander
X BŁOCHO Przemysław
KIEŁB Dariusz
2:3 (11:7, 9:11, 8:11, 11:4, 6:11) ⇑
9 1 B LILIEN Aleksander X KIEŁB Dariusz 0:3 (10:12, 4:11, 8:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-16 16:00 ⇨ 2021-10-23 14:00
19. KS „Golden Masters” Korczyna - „Witmar-Podwawelski” Kraków 6:4
3 1 B KIEŁB Dariusz Y OSIKA Sławomir 3:2 (4:11, 2:11, 11:6, 11:6, 11:8) ⇑
5 1 A WOJDYŁA Damian
KIEŁB Dariusz
X JANIK Tomasz
OSIKA Sławomir
3:2 (11:5, 6:11, 7:11, 11:8, 11:4) ⇑
9 1 B KIEŁB Dariusz X STRZAŁKA Marek 3:0 (13:11, 11:6, 11:8) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-30 16:00 ⇨ 2021-11-11 17:00
31. KS „Golden Masters” Korczyna - KS „Gorce” Nowy Targ 4:6
3 1 B KIEŁB Dariusz Y KLAG Wiktor 3:1 (11:8, 4:11, 11:5, 13:11) ⇑
5 1 A WOJDYŁA Damian
KIEŁB Dariusz
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Wiktor
0:3 (7:11, 10:12, 4:11) ⇓
9 1 B KIEŁB Dariusz X KLAG Tomasz 3:2 (11:8, 11:13, 10:12, 11:9, 11:7) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-23 13:00 ⇨ 2021-11-13 17:00
25. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Golden Masters” Korczyna 4:6
2 2 C MADZULA Paweł W KIEŁB Dariusz 1:3 (6:11, 11:6, 5:11, 6:11) ⇑
6 2 C BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
W WENC Maciej
KIEŁB Dariusz
1:3 (11:7, 11:13, 6:11, 9:11) ⇑
10 2 D KAIM Adrian W KIEŁB Dariusz 0:3 (10:12, 5:11, 10:12) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-27 12:00
37. SMS Jarosław II - KS „Golden Masters” Korczyna 7:3
1 1 A JADAM Dawid X KIEŁB Dariusz 0:3 (12:14, 7:11, 13:15) ⇑
5 1 A DZIUKIEWICZ Kamil
JADAM Dawid
X WENC Maciej
KIEŁB Dariusz
3:1 (12:10, 5:11, 11:7, 11:4) ⇓
9 1 B ADAMSKI Łukasz X KIEŁB Dariusz 0:3 (4:11, 4:11, 8:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-15 14:00 ⇨ 2021-11-28 18:00
61. MKS „Skawa” Wadowice - KS „Golden Masters” Korczyna 5:5
1 1 A GOŁDA Gabriel X KIEŁB Dariusz 1:3 (5:11, 9:11, 11:9, 1:11) ⇑
6 2 C RACZEK Marcin
BARAN Sebastian
W WENC Maciej
KIEŁB Dariusz
3:2 (7:11, 11:9, 11:4, 7:11, 11:6) ⇓
9 1 B RACZEK Marcin X KIEŁB Dariusz 0:3 (4:11, 12:14, 5:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 11:00 ⇨ 2021-12-19 15:00
13. UKS „Płomień” Limanowa - KS „Golden Masters” Korczyna 8:2
1 1 A KOSMAL Dawid X KIEŁB Dariusz 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) ⇓
6 2 C MICHALCZYK Jakub
GOLONKA Albert
W KIEŁB Dariusz
RYCHKOV Vitali
3:2 (14:12, 10:12, 7:11, 11:4, 11:4) ⇓
9 1 B MICHALCZYK Jakub X KIEŁB Dariusz 0:3 (6:11, 10:12, 9:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-19 15:00 ⇨ 2021-12-30 15:00
49. KS „Bronowianka” Kraków - KS „Golden Masters” Korczyna 4:6
2 2 C KOŁEK Maciej W KIEŁB Dariusz 1:3 (11:8, 6:11, 5:11, 13:15) ⇑
5 1 A KARMOLIŃSKI Maciej
KOŁEK Maciej
X KIEŁB Dariusz
RYCHKOV Vitali
3:1 (9:11, 11:8, 11:2, 11:7) ⇓
10 2 D BOGACZ Wojciech W KIEŁB Dariusz 0:3 (7:11, 4:11, 5:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-08 16:00
55. KS „Golden Masters” Korczyna - LUKS „Galux” Skrzyszów 9:1
3 1 B KIEŁB Dariusz Y DUDEK Radosław 3:0 (11:6, 11:2, 11:4) ⇑
6 2 C WENC Maciej
KIEŁB Dariusz
W GALUS Mateusz
PUSZKARIOW Konstantyn
3:2 (8:11, 11:6, 11:5, 9:11, 11:7) ⇑
9 1 B KIEŁB Dariusz X PUSZKARIOW Konstantyn 3:1 (11:4, 8:11, 11:8, 11:5) ⇑