Kacper Andrzejak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 13:00
6. KS „Podwawelski” Kraków VI - KS „Bronowianka” Kraków V 2:12
1   A WĄS Bartłomiej W ANDRZEJAK Kacper 0:3 (5:11, 5:11, 3:11) ⇑
6   B KORDAS Konrad
WĄS Bartłomiej
X KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
0:3 (2:11, 6:11, 2:11) ⇑
8   B KORDAS Konrad W ANDRZEJAK Kacper 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇑
12   C PIETROW Aleksander W ANDRZEJAK Kacper 1:3 (12:10, 5:11, 5:11, 11:13) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
15. KS „Bronowianka” Kraków V - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 8:6
1   A ANDRZEJAK Kacper W ZĘBALA Mateusz 1:3 (11:7, 4:11, 8:11, 12:14) ⇓
5   A KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
W ZĘBALA Mateusz
GUMULA Marcin
2:3 (10:12, 14:12, 9:11, 11:6, 9:11) ⇓
7   A ANDRZEJAK Kacper X SĘK Rafał 3:2 (11:9, 6:11, 9:11, 11:7, 11:7) ⇑
11   A ANDRZEJAK Kacper Y TOKARZ Paweł 3:0 (12:10, 11:5, 11:8) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-27 09:00 ⇨ 2019-11-08 18:00
22. „Q Team” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków V 4:10
1   A PALCZYŃSKI Bogdan W ANDRZEJAK Kacper 1:3 (9:11, 10:12, 11:9, 7:11) ⇑
5   A BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
W KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
0:3 (9:11, 9:11, 10:12) ⇑
8   B STOLARCZYK Marcin W ANDRZEJAK Kacper 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇑
12   C BIESAGA Marek W ANDRZEJAK Kacper 0:3 (8:11, 4:11, 13:15) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-30 11:00 ⇨ 2019-11-28 18:00
37. KS „Bronowianka” Kraków V - PKS „Porta” Kraków I 10:4
1   A ANDRZEJAK Kacper W KMIEĆ Paweł 3:1 (11:3, 8:11, 11:6, 11:9) ⇑
5   A KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
W PEREK Robert
BOLISĘGA Sebastian
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇑
7   A ANDRZEJAK Kacper X PORĘBSKI Marcin 3:2 (4:11, 11:6, 9:11, 11:8, 13:11) ⇑
11   A ANDRZEJAK Kacper Y PEREK Robert 3:1 (9:11, 11:5, 11:9, 12:10) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-03 18:00
52. TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków V 6:8
1   A ZAJĘCKI Rafał W ANDRZEJAK Kacper 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:7) ⇓
5   A ZAJĘCKI Rafał
KURDZIEL Mikołaj
W KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
2:3 (10:12, 11:13, 11:8, 11:7, 9:11) ⇑
8   B KURDZIEL Mikołaj W ANDRZEJAK Kacper 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) ⇑
12   C WIELGOSZ Mirosław W ANDRZEJAK Kacper 2:3 (11:3, 11:6, 2:11, 9:11, 11:13) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-07 11:00 ⇨ 2020-01-09 17:30
44. UKS „Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków V 4:10
2   B TURECKI Jakub X ANDRZEJAK Kacper 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) ⇑
5   A MARCHEWKA Rafał
PILCH Aleksander
W KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
0:3 (8:11, 7:11, 5:11) ⇑
7   A PAJORSKI Mateusz X ANDRZEJAK Kacper 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 9:11) ⇑
14   D PILCH Aleksander X ANDRZEJAK Kacper 2:3 (11:8, 9:11, 11:4, 8:11, 3:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-26 19:00 ⇨ 2020-01-15 19:00
30. LKS „Polonia” Wilczkowice III - KS „Bronowianka” Kraków V 1:13
1   A LUHA Peter W ANDRZEJAK Kacper 2:3 (11:8, 3:11, 7:11, 11:9, 10:12) ⇑
5   A KOZIOŁEK Fabian
LUHA Peter
W KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
1:3 (9:11, 11:7, 9:11, 6:11) ⇑
8   B KOZIOŁEK Fabian W ANDRZEJAK Kacper 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 9:11) ⇑
12   C WIDEŁKA Mirosław W ANDRZEJAK Kacper 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 11:00 ⇨ 2020-01-25 16:00
58. KS „Bronowianka” Kraków V - MKS KSOS Kraków IV 14:0
4   D ANDRZEJAK Kacper Z KROKOS Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇑
6   B KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
X KROKOS Bartłomiej
PIESZCZEK Bartosz
3:0 (11:7, 11:3, 11:4) ⇑
9   D ANDRZEJAK Kacper Y DONIEC Krzysztof 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) ⇑
14   D ANDRZEJAK Kacper X KONSTANTYN Kaja 3:1 (11:6, 11:5, 9:11, 11:5) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1879 BAJER Grzegorz 2007
1482 BALIK Robert 1976
630 BIAŁY Sebastian 1980
218 BIESAGA Marek 1964
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2078 BUŁA Dominik 1981
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
1787 DATA Adrian 1998
2994 DONIEC Krzysztof 2004
625 DROZD Paweł 1979
2249 DYMEK Michał 1987
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
1625 GAJ Milena 2008
1322 GNIADEK Michał 2003
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
2024 GUMULA Marcin 1975
1636 GUZIK Aleksandra 2006
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2130 KLIMA Karolina 2005
662 KLUZEK Sławomir 1986
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1874 KONSTANTYN Kaja 2009
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2595 KORDAS Konrad 1987
2084 KOWAL Mieczysław 1963
977 KOZIOŁEK Fabian 2000
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2641 KUJAWSKA Natalia 1986
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
2599 KUREK Kinga 2001
128 LENART Marek 1992
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2124 MARZEC Stefan 1953
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2250 MIKRUT Jakub 2003
157 MRYC Henryk 1937
1761 NEUMANN Jacek 1965
2640 NIEDBAŁA Tomasz 1978
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
2345 NOWAK Mateusz 2007
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1833 PEREK Robert 1973
1543 PERZ Izabela 2008
2339 PERZ Szymon 2003
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2730 PIETROW Aleksander 2002
2550 PILCH Aleksander 2008
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
253 RAPUTA Tomasz 1980
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
2576 SZOSTAK Michał 2005
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
2869 TOKARZ Paweł 1977
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1839 TURECKI Jakub 2011
1873 UTYLSKI Kornel 2008
1005 WALA Tomasz 1976
2878 WĄS Bartłomiej 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
3022 WIDEŁKA Mirosław 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1283 WÓJCIK Jan 1959
2027 ZAJĄC Kacper 2004
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971