UKS Krusz-Bud Gryf Gdów (M)
Klub: UKS „Gryf” Gdów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Gminna Hala Sportowa
ul. Lekarska 1206
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jarosław Turecki (e-mail jarek.turecki@poczta.fm, tel. 500 060 381)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 KOŁOS Arkadiusz 2001 M 5448 31.08.2023 163 15.09.2023
2 KUCHARSKI Mateusz 2005 M 5456 31.08.2023 1324 11.10.2023
3 PAWELEC Tomasz 2008 M 10173 20.09.2023 2575 28.10.2023
4 TURECKI Jakub 2011 M 5459 31.08.2023 1839 15.09.2023
5 TURECKI Jarosław 1979 M 5909 01.09.2023 1330 30.09.2023
6 TURECKI Kacper 2006 M 5460 31.08.2023 1269 15.09.2023
7 ZIMNICKI Tomasz 1995 M 5449 31.08.2023 80 15.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2023-09-21 18:00 MKS Skawa Wadowice - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 10:4 🏓 ⇓
2 3M 1/2 2023-09-30 10:00 UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - MKS Radość Gorlice 7:7 🏓 👤 ⇔
3 3M 1/3 2023-10-11 19:00 TKS Opoka Trzebinia - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 5:9 🏓 👤 ⇑
4 3M 1/4 2023-10-21 10:00 UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - KS Bronowianka Kraków II 5:9 🏓 ⇓
5 3M 1/5 2023-10-28 15:00 LKS Victoria Nidek - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 11:3 🏓 👤 ⇓
6 3M 1/6 2023-11-04 10:00 UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - KS Spektrum Karpol Słopnice II 4:10 🏓 👤 ⇓
7 3M 1/8 2024-01-05 18:30 KS Gorce Nowy Targ II - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 9:5 🏓 👤 ⇓
8 3M 1/10 2024-01-11 19:00 LZS Solidarni Mędrzechów - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 6:8 🏓 👤 ⇑
9 3M 1/9 2024-01-13 15:00 UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - MKS Centrum Kraków 8:6 🏓 👤 ⇑
10 3M 1/7 2024-01-14 15:00 KS Podwawelski Kraków II - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 6:8 🏓 👤 ⇑
11 3M 1/11 2024-01-27 10:00 UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - UKS Zarabie Myślenice 9:5 🏓 👤 ⇑
12 3M 2/12 2024-03-02 10:00 UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - MKS Skawa Wadowice  
13 3M 2/13 2024-03-16 10:00 UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - KS Podwawelski Kraków II  
14 3M 2/14 2024-04-05 18:00 MKS Radość Gorlice - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów  
15 3M 2/15 2024-04-27 10:00 UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - LKS Victoria Nidek  
16 3M 2/16 2024-05-11 16:00 KS Spektrum Karpol Słopnice II - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KA
2
KM
3
PT
4
TJ
5
TJ
6
TK
7
ZT
1 (W) MKS Skawa Wadowice 1,5     0,0   1,0 1,5 4
2 (D) MKS Radość Gorlice 1,0     2,5 0,0 3,5 0,0 7
3 (W) TKS Opoka Trzebinia 2,5 2,0   2,0   2,5   9
4 (D) KS Bronowianka Kraków II 1,5     1,0 0,0 2,5   5
5 (W) LKS Victoria Nidek 1,0   0,0 0,0   2,0   3
6 (D) KS Spektrum Karpol Słopnice II 0,0     0,0   2,0 2,0 4
7 (W) KS Gorce Nowy Targ II 1,0     1,0   0,5 2,5 5
8 (W) LZS Solidarni Mędrzechów 2,0     0,0   2,5 3,5 8
9 (D) MKS Centrum Kraków 2,0     1,0   2,5 2,5 8
10 (W) KS Podwawelski Kraków II 3,5     2,5   1,5 0,5 8
11 (D) UKS Zarabie Myślenice 3,5     1,5   1,5 2,5 9
Razem 19,5 2,0 0,0 11,5 0,0 22,0 15,0 70
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 KOŁOS Arkadiusz 2001 M 5448 31.08.2023 163
2 KUCHARSKI Mateusz 2005 M 5456 31.08.2023 1324
3 PAWELEC Tomasz 2008 M 10173 20.09.2023 2575
4 TURECKI Jakub 2011 M 5459 31.08.2023 1839
5 TURECKI Jarosław 1979 M 5909 01.09.2023 1330
6 TURECKI Kacper 2006 M 5460 31.08.2023 1269
7 ZIMNICKI Tomasz 1995 M 5449 31.08.2023 80