KS Spektrum Karpol Słopnice II (M)
Klub: KS „Spektrum” Słopnice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach
34-615 Słopnice 732
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Urbański (tel. 606 891 565)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BOLSĘGA Henryk 1971 M 924 11.08.2023 247 17.09.2023
2 BOLSĘGA Paweł 1994 M 925 11.08.2023 244 17.09.2023
3 BRZAZGOŃ Janusz 1988 M 926 11.08.2023 3164 17.09.2023
4 KAIM Adrian 1997 M 928 11.08.2023 245 17.09.2023
5 KOŁODZIEJ Szymon 1996 M 930 11.08.2023 258 17.09.2023
6 MADZULA Bartosz 2011 M 921 11.08.2023 3826 17.09.2023
7 MADZULA Paweł 1976 M 932 11.08.2023 1034 17.09.2023
8 MATUSIAK Łukasz 1997 M 933 11.08.2023 246 17.09.2023
9 MICHALCZYK Jakub 1998 M 934 11.08.2023 290 17.09.2023
10 OBROCHTA Paweł Adam 1981 M 935 11.08.2023 45 17.09.2023
11 OBROCHTA Piotr Zbigniew 1977 M 936 11.08.2023 30 17.09.2023
12 PALACZ Grzegorz 1982 M 938 11.08.2023 243 17.09.2023
13 PIĘTOŃ Robert 1983 M 939 11.08.2023 259 17.09.2023
14 SOBCZAK Krzysztof 1961 M 940 11.08.2023 250 17.09.2023
15 UBIK Jarosław 2008 M 922 11.08.2023 3089 17.09.2023
16 URBAŃSKI Adam 1950 M 941 11.08.2023 251 17.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2023-09-22 18:30 TKS Opoka Trzebinia - KS Spektrum Karpol Słopnice II 4:10 🏓 ⇑
2 3M 1/2 2023-09-30 16:00 KS Spektrum Karpol Słopnice II - KS Bronowianka Kraków II 12:2 🏓 ⇑
3 3M 1/3 2023-10-14 15:00 LKS Victoria Nidek - KS Spektrum Karpol Słopnice II 6:8 🏓 👤 ⇑
4 3M 1/4 2023-10-21 16:00 KS Spektrum Karpol Słopnice II - KS Gorce Nowy Targ II 11:3 🏓 ⇑
5 3M 1/5 2023-10-28 13:30 KS Spektrum Karpol Słopnice II - KS Podwawelski Kraków II 9:5 🏓 👤 ⇑
6 3M 1/6 2023-11-04 10:00 UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - KS Spektrum Karpol Słopnice II 4:10 🏓 👤 ⇑
7 3M 1/7 2023-11-25 16:00 KS Spektrum Karpol Słopnice II - MKS Centrum Kraków 7:7 🏓 👤 ⇔
8 3M 1/8 2023-12-02 17:00 LZS Solidarni Mędrzechów - KS Spektrum Karpol Słopnice II 6:8 🏓 👤 ⇑
9 3M 1/9 2023-12-17 10:30 KS Spektrum Karpol Słopnice II - UKS Zarabie Myślenice 11:3 🏓 👤 ⇑
10 3M 1/10 2023-12-21 19:00 MKS Skawa Wadowice - KS Spektrum Karpol Słopnice II 7:7 🏓 👤 ⇔
11 3M 1/11 2024-01-27 16:00 KS Spektrum Karpol Słopnice II - MKS Radość Gorlice 6:8 🏓 👤 ⇓
12 3M 2/12 2024-03-02 19:00 KS Podwawelski Kraków II - KS Spektrum Karpol Słopnice II  
13 3M 2/13 2024-03-16 16:00 KS Spektrum Karpol Słopnice II - LKS Victoria Nidek  
14 3M 2/14 2024-04-06 16:00 KS Spektrum Karpol Słopnice II - MKS Skawa Wadowice  
15 3M 2/15 2024-04-26 18:00 MKS Radość Gorlice - KS Spektrum Karpol Słopnice II  
16 3M 2/16 2024-05-11 16:00 KS Spektrum Karpol Słopnice II - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BH
2
BP
3
KA
4
MP
5
6
OPA
7
OPZ
8
PG
9
SK
1 (W) TKS Opoka Trzebinia       3,5   3,5 2,5   0,5 10
2 (D) KS Bronowianka Kraków II   2,5 3,5     3,5 2,5     12
3 (W) LKS Victoria Nidek       3,5   1,5 2,5   0,5 8
4 (D) KS Gorce Nowy Targ II       3,5 2,5 3,5 1,5     11
5 (D) KS Podwawelski Kraków II   2,5   2,5   3,5 0,5     9
6 (W) UKS Krusz-Bud Gryf Gdów   2,5   3,5   2,5 1,5     10
7 (D) MKS Centrum Kraków       3,5   3,0 0,0 0,5   7
8 (W) LZS Solidarni Mędrzechów   1,5   2,5   3,0 1,0     8
9 (D) UKS Zarabie Myślenice   3,5   3,5   3,5 0,5     11
10 (W) MKS Skawa Wadowice   1,5   2,5   0,5 2,5     7
11 (D) MKS Radość Gorlice 0,0     2,0   3,0 1,0     6
Razem 0,0 14,0 3,5 30,5 2,5 31,0 16,0 0,5 1,0 99
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOLSĘGA Henryk 1971 M 924 11.08.2023 247
2 BOLSĘGA Paweł 1994 M 925 11.08.2023 244
3 KAIM Adrian 1997 M 928 11.08.2023 245
4 MADZULA Paweł 1976 M 932 11.08.2023 1034
5 MATUSIAK Łukasz 1997 M 933 11.08.2023 246
6 OBROCHTA Paweł Adam 1981 M 935 11.08.2023 45
7 OBROCHTA Piotr Zbigniew 1977 M 936 11.08.2023 30
8 PALACZ Grzegorz 1982 M 938 11.08.2023 243
9 SOBCZAK Krzysztof 1961 M 940 11.08.2023 250