Roksana Szpilska
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 1998
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
188 BIL Maksymilian 1998
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1290 BŁĘDOWSKI Michał 1996
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
546 BUDZIK Oskar 1998
162 CELARY Mateusz 1995
336 CEWKA Piotr 1990
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
398 CHYL Kinga 1999
1686 CICH Adrian 2002
550 CIUREJ Radosław 1999
68 CZYŻ Damian 1979
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
747 DĄBROWA Bolesław 1963
368 DREWNIANY Ewelina 1996
672 DUDEK Adam 1948
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1719 FIRLIT Alicja 2004
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
742 FLĄDRO Piotr 1982
233 FURTAK Krzysztof 1970
741 GACZOŁ Dominik 1978
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
885 GEMBACZ Marcin 2000
633 GŁĄB Damian 1989
1140 GNIADEK Adrian 2003
864 GOLONKA Albert 1976
649 JANECZEK Bartłomiej 1994
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
1813 JASNOS Filip 2004
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
245 KAIM Adrian 1997
256 KAIM Michał 2000
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1183 KASPRZYK Michalina 2002
1352 KĄCKI Mateusz 2002
1919 KIJOWSKI Jan 2002
422 KLUBA Krzysztof 1962
623 KLUZEK Grzegorz 1982
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
7 KONIECZNY Tomasz 1987
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
636 KOZIEŁ Michał 1983
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
365 LECH Katarzyna 1994
128 LENART Marek 1992
433 LEWANDOWSKA Agata 1994
646 LIS Daniel 1999
32 ŁABOWSKI Józef 1973
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
361 MALIK Mateusz 1992
750 MARTYKA Kamil 1991
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
648 MISIASZEK Wojciech 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
2364 MLECZKO Mateusz 2004
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
1281 MYJAK Daniel 2001
423 NOWAK Jan 1971
266 NOWAK Łukasz 1983
424 NOWAK Patryk 1997
279 NOWAK Tomasz 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
674 OLESIAK Grzegorz 1999
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003
396 OSIKA Natalia 1997
312 PACH Łukasz 1991
547 PAJĄK Dawid 1998
243 PALACZ Grzegorz 1982
884 PAPIEŻ Filip 2001
946 PARA Eligiusz 1954
909 PEREK Nikodem 2000
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
259 PIĘTOŃ Robert 1983
551 PIÓRO Eryk 1999
371 PIS Kamil 1991
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
393 PYTEL Sara 1999
1908 RADEK Arkadiusz 1994
428 RAJZER Aleksandra 2000
995 RAJZER Krzysztof 2003
253 RAPUTA Tomasz 1980
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
344 ROZUM Dawid 1998
720 RYŚ Daniel 1997
743 SALA Wojciech 1983
772 SERAFIN Antoni 1968
721 SERAFIN Mateusz 1997
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
1904 STAWARA Krystian 2005
738 STOLARZ Beniamin 1998
363 STOLARZ Mikołaj 1996
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
740 STYRNA Stanisław 1943
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
355 SURMA Mariusz 1975
914 SZCZECINA Piotr 1998
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
302 SZMYD Maciej 1976
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
1519 TOBIASZ Szymon 2006
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
251 URBAŃSKI Adam 1950
1927 WAJDA Kamil 2003
33 WARIAN Mirosław 1974
1886 WOLANIN Piotr 2001
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
1060 ZAJĄC Jacek 2000
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
989 ZBYLUT Andrzej 1972
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
874 ZĘBALA Mateusz 2001
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990