V liga rejon Tarnów => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2023-09-24
🏓=szczegóły 👤=obsada sędziowska ✔=zweryfikowany
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2023-09-23 11:00 1 UKS Królewski Biecz - LZS Solidarni Mędrzechów II 2:12
1   A LECH Sebastian W TOBIASZ Andrzej 0:3 (12:14, 6:11, 8:11) 0:1
2   B DUDEK Adam X ZĄBKOWSKI Mirosław 1:3 (12:14, 13:11, 8:11, 12:14) 0:2
3   C PYZIK Stanisław Y RUSEK Andrzej 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 0:3
4   D FURMANEK Mariusz Z CZUPRYNA Andrzej 0:3 (8:11, 4:11, 5:11) 0:4
5   A DUDEK Adam
LECH Sebastian
W ZĄBKOWSKI Mirosław
CZUPRYNA Andrzej
3:2 (5:11, 11:5, 4:11, 11:8, 11:8) 1:4
6   B FURMANEK Mariusz
CHMAJ Jerzy
X RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 1:5
7   A LECH Sebastian X ZĄBKOWSKI Mirosław 3:1 (11:9, 7:11, 11:6, 11:4) 2:5
8   B DUDEK Adam W TOBIASZ Andrzej 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 6:11) 2:6
9   D FURMANEK Mariusz Y RUSEK Andrzej 1:3 (11:7, 4:11, 6:11, 8:11) 2:7
10   C PYZIK Stanisław Z CZUPRYNA Andrzej 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 2:8
11   A LECH Sebastian Y RUSEK Andrzej 1:3 (1:11, 8:11, 11:5, 5:11) 2:9
12   C PYZIK Stanisław W TOBIASZ Andrzej 2:3 (10:12, 11:8, 8:11, 13:11, 9:11) 2:10
13   B DUDEK Adam Z CZUPRYNA Andrzej 0:3 (5:11, 8:11, 3:11) 2:11
14   D FURMANEK Mariusz X ZĄBKOWSKI Mirosław 0:3 (4:11, 4:11, 7:11) 2:12
2023-09-23 11:00 2 UKS Fortem Pawęzów II - MKS Tarnovia Tarnów 4:10
1   A PAPCIAK Grzegorz W TOKARCZYK Szymon 3:2 (11:5, 8:11, 12:10, 8:11, 11:6) 1:0
2   B KONDAL Mateusz X JURKIEWICZ Jakub 1:3 (12:10, 5:11, 2:11, 8:11) 1:1
3   C KONDAL Natalia Y HABA Klaudia 0:3 (3:11, 5:11, 4:11) 1:2
4   D KIEĆ Jakub Z HABA Oliwia 0:3 (1:11, 11:13, 4:11) 1:3
5   A KONDAL Natalia
PAPCIAK Grzegorz
W JURKIEWICZ Jakub
TOKARCZYK Szymon
0:3 (5:11, 9:11, 10:12) 1:4
6   B PUZIO Grzegorz
KONDAL Mateusz
X HABA Oliwia
HABA Klaudia
1:3 (12:10, 9:11, 3:11, 10:12) 1:5
7   A PAPCIAK Grzegorz X JURKIEWICZ Jakub 2:3 (10:12, 11:6, 7:11, 11:7, 5:11) 1:6
8   B KONDAL Mateusz W TOKARCZYK Szymon 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 2:6
9   D KIEĆ Jakub Y HABA Klaudia 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) 2:7
10   C KONDAL Natalia Z HABA Oliwia 0:3 (3:11, 2:11, 3:11) 2:8
11   A PAPCIAK Grzegorz Y HABA Klaudia 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) 2:9
12   C KONDAL Natalia W TOKARCZYK Szymon 3:2 (9:11, 11:9, 11:9, 6:11, 11:8) 3:9
13   B KONDAL Mateusz Z HABA Oliwia 1:3 (6:11, 7:11, 11:7, 7:11) 3:10
14   D PUZIO Grzegorz X JURKIEWICZ Jakub 3:2 (11:13, 11:4, 17:15, 11:13, 16:14) 4:10
2023-09-24 17:30 3 UKS Sokół Żabno II - TG Sokół Brzesko II 6:8
1   A BORYCZKA Bartłomiej W DĄBROWA Bolesław 1:3 (10:12, 8:11, 12:10, 5:11) 0:1
2   B CIERNIAK Konrad X PIĘKOSZ Wacław 1:3 (5:11, 6:11, 11:6, 9:11) 0:2
3   C DRYGAŚ Jakub Y HAZIK Jakub 1:3 (3:11, 8:11, 11:8, 5:11) 0:3
4   D HOŁDA Dominik Z PUT Gabriela 0:3 (7:11, 6:11, 4:11) 0:4
5   A DRYGAŚ Jakub
BORYCZKA Bartłomiej
W PUT Gabriela
KLIMEK Michał
1:3 (4:11, 7:11, 11:7, 8:11) 0:5
6   B CIERNIAK Konrad
HOŁDA Dominik
X DĄBROWA Bolesław
PIĘKOSZ Wacław
1:3 (11:7, 4:11, 12:14, 7:11) 0:6
7   A BORYCZKA Bartłomiej X KLIMEK Michał 3:0 (13:11, 18:16, 11:4) 1:6
8   B CIERNIAK Konrad W DĄBROWA Bolesław 3:1 (11:5, 12:14, 11:7, 11:4) 2:6
9   D HOŁDA Dominik Y HAZIK Jakub 1:3 (4:11, 1:11, 11:9, 8:11) 2:7
10   C DRYGAŚ Jakub Z PUT Gabriela 3:2 (11:7, 12:10, 10:12, 7:11, 12:10) 3:7
11   A BORYCZKA Bartłomiej Y HAZIK Jakub 3:2 (5:11, 11:9, 12:10, 7:11, 11:9) 4:7
12   C DRYGAŚ Jakub W DĄBROWA Bolesław 3:2 (3:11, 11:8, 9:11, 12:10, 11:8) 5:7
13   B CIERNIAK Konrad Z PUT Gabriela 2:3 (11:6, 13:15, 11:4, 8:11, 9:11) 5:8
14   D HOŁDA Dominik X KLIMEK Michał 3:0 (11:3, 17:15, 11:7) 6:8
2023-09-24 11:00 4 LUKS Galux Skrzyszów III - UKS Villa Verde Olesno VI 3:11
1   A SZMYD Marcin W ŚWIĄTEK Maja 3:1 (11:2, 11:8, 5:11, 11:2) 1:0
2   B PIS Artur X LIS Roksana 2:3 (6:11, 11:7, 11:9, 9:11, 9:11) 1:1
3   C SZMYD Zygmunt Y CHRABĄSZCZ Aleksandra 1:3 (4:11, 8:11, 11:9, 7:11) 1:2
4   D SARAD Kamil Z MILÓWKA Julia 2:3 (7:11, 11:7, 12:14, 11:9, 12:14) 1:3
5   A SARAD Kamil
WŁODEK Karol
W MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 1:4
6   B PIS Artur
SZMYD Marcin
X LIS Roksana
CHRABĄSZCZ Aleksandra
0:3 (8:11, 10:12, 10:12) 1:5
7   A SZMYD Marcin X LIS Roksana 3:2 (8:11, 11:8, 14:12, 11:13, 11:4) 2:5
8   B PIS Artur W ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 3:5
9   D SARAD Kamil Y CHRABĄSZCZ Aleksandra 0:3 (7:11, 9:11, 5:11) 3:6
10   C SZMYD Zygmunt Z MILÓWKA Julia 2:3 (8:11, 7:11, 11:4, 11:7, 9:11) 3:7
11   A SZMYD Marcin Y CHRABĄSZCZ Aleksandra 0:3 (7:11, 8:11, 11:13) 3:8
12   C WŁODEK Karol W ŚWIĄTEK Emilia 1:3 (11:6, 8:11, 8:11, 8:11) 3:9
13   B PIS Artur Z MILÓWKA Julia 2:3 (11:8, 6:11, 11:13, 11:6, 10:12) 3:10
14   D SARAD Anna X LIS Roksana 1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 8:11) 3:11
2023-09-21 19:00 5 UKS Jordan Zakliczyn II - UKS Villa Verde Olesno V 14:0
1   A SIKOŃ Jakub W RECZEK Łukasz 3:0 (12:10, 11:8, 11:9) 1:0
2   B BOCHENEK Zbigniew X TATARCZUCH Szymon 3:0 (11:5, 11:5, 11:2) 2:0
3   C KRAKOWSKI Sebastian Y WOZIWODA Jan 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 3:0
4   D MICHAŁEK Jacek Z CICH Gabriela 3:0 (11:3, 11:2, 11:8) 4:0
5   A KRAKOWSKI Sebastian
SIKOŃ Jakub
W TATARCZUCH Szymon
RECZEK Łukasz
3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 5:0
6   B BOCHENEK Zbigniew
MICHAŁEK Jacek
X CICH Gabriela
WOZIWODA Jan
3:0 (11:7, 11:3, 11:8) 6:0
7   A SIKOŃ Jakub X TATARCZUCH Szymon 3:2 (9:11, 11:4, 9:11, 11:5, 11:9) 7:0
8   B BOCHENEK Zbigniew W RECZEK Łukasz 3:0 (11:7, 11:6, 12:10) 8:0
9   D MICHAŁEK Jacek Y WOZIWODA Jan 3:0 (11:2, 11:3, 11:9) 9:0
10   C KRAKOWSKI Sebastian Z CICH Gabriela 3:1 (11:4, 10:12, 11:3, 11:2) 10:0
11   A SIKOŃ Jakub Y WOZIWODA Jan 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 11:0
12   C KRAKOWSKI Sebastian W RECZEK Łukasz 3:2 (11:8, 11:8, 9:11, 11:13, 11:9) 12:0
13   B BOCHENEK Zbigniew Z CICH Gabriela 3:0 (11:3, 11:7, 11:7) 13:0
14   D MICHAŁEK Jacek X TATARCZUCH Szymon 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) 14:0
2023-09-22 18:00 6 UKS Villa Verde Olesno IV - MOKSiR Czchów 13:1
1   A OSTROWSKI Artur W IGNASZEWSKI Filip 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:5) 1:0
2   B PROCHAZKA Tomasz X BACZ Andrzej 3:0 (11:1, 11:5, 11:6) 2:0
3   C ŚWIATŁOWSKI Sebastian Y KORNAŚ Karol 3:0 (11:1, 11:4, 11:2) 3:0
4   D DROŻDŻ Jarosław Z ZWOLEŃ Adam 3:0 (11:2, 11:1, 11:3) 4:0
5   A PROCHAZKA Tomasz
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
W BACZ Andrzej
IGNASZEWSKI Filip
3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 5:0
6   B OSTROWSKI Artur
DROŻDŻ Jarosław
X KORNAŚ Karol
ZWOLEŃ Adam
3:0 (11:4, 11:6, 11:3) 6:0
7   A OSTROWSKI Artur X BACZ Andrzej 3:1 (5:11, 11:1, 11:5, 11:3) 7:0
8   B PROCHAZKA Tomasz W IGNASZEWSKI Filip 3:0 (11:3, 11:5, 11:7) 8:0
9   D DROŻDŻ Jarosław Y KORNAŚ Karol 3:0 (11:4, 11:3, 11:2) 9:0
10   C ŚWIATŁOWSKI Sebastian Z ZWOLEŃ Adam 3:0 (11:0, 11:2, 11:5) 10:0
11   A OSTROWSKI Artur Y KORNAŚ Karol 3:0 (11:6, 11:3, 11:1) 11:0
12   C ŚWIATŁOWSKI Sebastian W IGNASZEWSKI Filip 3:0 (11:3, 11:6, 12:10) 12:0
13   B PROCHAZKA Tomasz Z ZWOLEŃ Adam 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 13:0
14   D DROŻDŻ Jarosław X BACZ Andrzej 2:3 (9:11, 11:9, 0:11, 11:6, 5:11) 13:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu