V liga rejon Tarnów => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2023-12-03
🏓=szczegóły 👤=obsada sędziowska ✔=zweryfikowany
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2023-11-30 18:00 43 LZS Solidarni Mędrzechów II - UKS Villa Verde Olesno V 14:0
1   A TOBIASZ Andrzej W WOZIWODA Jan 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 1:0
2   B RUSEK Andrzej X RECZEK Łukasz 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) 2:0
3   C WOLIŃSKI Wojciech Y TATARCZUCH Szymon 3:0 (11:8, 11:3, 11:8) 3:0
4   D ZIMOWSKI Mateusz Z CICH Gabriela 3:1 (11:2, 12:10, 7:11, 11:6) 4:0
5   A WOLIŃSKI Wojciech
ZIMOWSKI Mateusz
W CICH Gabriela
WOZIWODA Jan
3:0 (11:2, 11:3, 11:8) 5:0
6   B RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
X TATARCZUCH Szymon
RECZEK Łukasz
3:0 (11:7, 11:4, 11:7) 6:0
7   A TOBIASZ Andrzej X RECZEK Łukasz 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 7:0
8   B RUSEK Andrzej W WOZIWODA Jan 3:0 (11:2, 11:4, 11:5) 8:0
9   D ZIMOWSKI Mateusz Y TATARCZUCH Szymon 3:2 (11:5, 9:11, 8:11, 11:7, 11:4) 9:0
10   C WOLIŃSKI Wojciech Z CICH Gabriela 3:0 (11:7, 11:6, 11:3) 10:0
11   A TOBIASZ Andrzej Y TATARCZUCH Szymon 3:0 (11:4, 11:3, 11:8) 11:0
12   C WOLIŃSKI Wojciech W WOZIWODA Jan 3:0 (11:1, 11:7, 11:8) 12:0
13   B RUSEK Andrzej Z CICH Gabriela 3:0 (11:3, 11:3, 11:1) 13:0
14   D ZIMOWSKI Mateusz X RECZEK Łukasz 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) 14:0
2023-12-01 18:00 44 UKS Fortem Pawęzów II - MOKSiR Czchów 7:7
1   A KONDAL Mateusz W LIPIŃSKI Dominik 3:0 (11:6, 11:3, 11:5) 1:0
2   B PUZIO Grzegorz X TOMKOWSKI Dawid 1:3 (11:8, 9:11, 4:11, 11:13) 1:1
3   C KONDAL Natalia Y STOKŁOSA Grzegorz 0:3 (8:11, 5:11, 2:11) 1:2
4   D KIEĆ Jakub Z KORNAŚ Karol 3:2 (11:8, 14:16, 6:11, 11:5, 11:7) 2:2
5   A PRZEKLASA Karol
PUZIO Grzegorz
W TOMKOWSKI Dawid
STOKŁOSA Grzegorz
3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 3:2
6   B KONDAL Mateusz
KONDAL Natalia
X KORNAŚ Karol
LIPIŃSKI Dominik
3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 4:2
7   A KONDAL Mateusz X TOMKOWSKI Dawid 2:3 (2:11, 10:12, 15:13, 11:7, 10:12) 4:3
8   B PUZIO Grzegorz W LIPIŃSKI Dominik 3:1 (13:11, 11:8, 12:14, 11:9) 5:3
9   D KIEĆ Jakub Y STOKŁOSA Grzegorz 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) 5:4
10   C KONDAL Natalia Z KORNAŚ Karol 1:3 (7:11, 6:11, 11:8, 8:11) 5:5
11   A KONDAL Mateusz Y STOKŁOSA Grzegorz 3:0 (13:11, 11:9, 13:11) 6:5
12   C KONDAL Natalia W LIPIŃSKI Dominik 1:3 (9:11, 4:11, 11:9, 7:11) 6:6
13   B PUZIO Grzegorz Z KORNAŚ Karol 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 7:6
14   D KOCOŁ Bartłomiej X TOMKOWSKI Dawid 0:3 (4:11, 4:11, 3:11) 7:7
2023-11-30 18:00 45 UKS Sokół Żabno II - UKS Villa Verde Olesno IV 0:14
1   A MILÓWKA Emilia W ŚWIATŁOWSKI Sebastian 0:3 (6:11, 6:11, 3:11) 0:1
2   B HOŁDA Dominik X PROCHAZKA Tomasz 0:3 (3:11, 2:11, 6:11) 0:2
3   C BORYCZKA Bartłomiej Y OSTROWSKI Artur 0:3 (3:11, 3:11, 5:11) 0:3
4   D DRYGAŚ Jakub Z KUCHARSKI Michał 1:3 (11:8, 7:11, 4:11, 6:11) 0:4
5   A DRYGAŚ Jakub
BORYCZKA Bartłomiej
W KUCHARSKI Michał
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
0:3 (8:11, 1:11, 11:13) 0:5
6   B MILÓWKA Emilia
HOŁDA Dominik
X PROCHAZKA Tomasz
OSTROWSKI Artur
0:3 (1:11, 2:11, 3:11) 0:6
7   A MILÓWKA Emilia X PROCHAZKA Tomasz 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 0:7
8   B HOŁDA Dominik W ŚWIATŁOWSKI Sebastian 0:3 (1:11, 1:11, 8:11) 0:8
9   D DRYGAŚ Jakub Y OSTROWSKI Artur 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 0:9
10   C BORYCZKA Bartłomiej Z KUCHARSKI Michał 0:3 (11:13, 1:11, 7:11) 0:10
11   A MILÓWKA Emilia Y OSTROWSKI Artur 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) 0:11
12   C BORYCZKA Bartłomiej W ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1:3 (3:11, 11:4, 9:11, 8:11) 0:12
13   B HOŁDA Dominik Z KUCHARSKI Michał 0:3 (1:11, 4:11, 5:11) 0:13
14   D DRYGAŚ Jakub X PROCHAZKA Tomasz 0:3 (9:11, 5:11, 8:11) 0:14
2023-12-03 11:00 46 LUKS Galux Skrzyszów III - UKS Jordan Zakliczyn II 7:7
1   A SZMYD Marcin W BOCHENEK Zbigniew 3:1 (11:3, 7:11, 13:11, 11:8) 1:0
2   B SZMYD Zygmunt X NAGEL Nikodem 2:3 (11:7, 9:11, 6:11, 11:4, 10:12) 1:1
3   C PIS Artur Y KRAKOWSKI Sebastian 3:2 (16:18, 11:6, 9:11, 11:8, 11:8) 2:1
4   D SARAD Anna Z MICHAŁEK Jacek 1:3 (11:8, 4:11, 7:11, 3:11) 2:2
5   A PIS Artur
SZMYD Marcin
W BOCHENEK Zbigniew
MICHAŁEK Jacek
3:1 (13:11, 6:11, 11:5, 15:13) 3:2
6   B SZMYD Zygmunt
SARAD Kamil
X KRAKOWSKI Sebastian
NAGEL Nikodem
0:3 (4:11, 9:11, 8:11) 3:3
7   A SZMYD Marcin X NAGEL Nikodem 0:3 (10:12, 9:11, 9:11) 3:4
8   B SZMYD Zygmunt W BOCHENEK Zbigniew 3:2 (3:11, 11:6, 8:11, 11:7, 11:8) 4:4
9   D SARAD Anna Y KRAKOWSKI Sebastian 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 4:5
10   C PIS Artur Z MICHAŁEK Jacek 3:2 (11:7, 7:11, 11:8, 9:11, 11:9) 5:5
11   A SZMYD Marcin Y KRAKOWSKI Sebastian 3:2 (11:9, 9:11, 7:11, 11:6, 14:12) 6:5
12   C PIS Artur W BOCHENEK Zbigniew 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 7:5
13   B SZMYD Zygmunt Z MICHAŁEK Jacek 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 7:11) 7:6
14   D WŁODEK Karol X NAGEL Nikodem 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 7:7
2023-12-02 12:00 47 MKS Tarnovia Tarnów - UKS Villa Verde Olesno VI 3:11
1   A JURKIEWICZ Jakub W LIS Roksana 0:3 (6:11, 9:11, 4:11) 0:1
2   B STOSUR Michał X ŚWIĄTEK Maja 1:3 (8:11, 14:12, 8:11, 4:11) 0:2
3   C BUZOWSKI Piotr Y MILÓWKA Julia 3:2 (7:11, 10:12, 11:7, 11:5, 11:4) 1:2
4   D MOŹDZIERZ Oliwier Z ŚWIĄTEK Emilia 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) 1:3
5   A STOSUR Michał
MOŹDZIERZ Oliwier
W LIS Roksana
ŚWIĄTEK Emilia
1:3 (7:11, 5:11, 11:9, 5:11) 1:4
6   B JURKIEWICZ Jakub
BUZOWSKI Piotr
X MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
3:2 (6:11, 8:11, 11:6, 11:5, 11:9) 2:4
7   A JURKIEWICZ Jakub X ŚWIĄTEK Maja 1:3 (2:11, 6:11, 12:10, 5:11) 2:5
8   B STOSUR Michał W LIS Roksana 0:3 (5:11, 1:11, 4:11) 2:6
9   D MOŹDZIERZ Oliwier Y MILÓWKA Julia 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 2:7
10   C BUZOWSKI Piotr Z ŚWIĄTEK Emilia 3:1 (12:14, 11:5, 11:7, 11:1) 3:7
11   A JURKIEWICZ Jakub Y MILÓWKA Julia 2:3 (11:7, 6:11, 4:11, 11:4, 5:11) 3:8
12   C BUZOWSKI Piotr W LIS Roksana 0:3 (10:12, 9:11, 6:11) 3:9
13   B STOSUR Michał Z ŚWIĄTEK Emilia 0:3 (3:11, 6:11, 11:13) 3:10
14   D MOŹDZIERZ Oliwier X ŚWIĄTEK Maja 0:3 (11:13, 8:11, 4:11) 3:11
2023-12-16 11:00 48 UKS Królewski Biecz - TG Sokół Brzesko II 6:8
1   A DUDEK Radosław W PIĘKOSZ Wacław 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) 1:0
2   B CICHOŃ Łukasz X DRZAZGA Jerzy 2:3 (12:10, 11:4, 5:11, 9:11, 10:12) 1:1
3   C FURMANEK Mariusz Y DĄBROWA Bolesław 0:3 (9:11, 6:11, 10:12) 1:2
4   D DUDEK Adam Z PUT Gabriela 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 7:11) 1:3
5   A DUDEK Radosław
CICHOŃ Łukasz
W DĄBROWA Bolesław
PUT Gabriela
3:0 (11:9, 11:4, 11:8) 2:3
6   B DUDEK Adam
WSZOŁEK Tomasz
X DRZAZGA Jerzy
PIĘKOSZ Wacław
0:3 (8:11, 9:11, 4:11) 2:4
7   A DUDEK Radosław X DRZAZGA Jerzy 3:0 (11:9, 11:7, 11:3) 3:4
8   B CICHOŃ Łukasz W PIĘKOSZ Wacław 3:2 (11:6, 11:13, 12:14, 13:11, 11:5) 4:4
9   D DUDEK Adam Y DĄBROWA Bolesław 1:3 (11:5, 5:11, 6:11, 6:11) 4:5
10   C FURMANEK Mariusz Z PUT Gabriela 0:3 (3:11, 5:11, 8:11) 4:6
11   A DUDEK Radosław Y DĄBROWA Bolesław 3:0 (11:3, 11:4, 11:8) 5:6
12   C FURMANEK Mariusz W PIĘKOSZ Wacław 0:3 (8:11, 10:12, 5:11) 5:7
13   B CICHOŃ Łukasz Z PUT Gabriela 3:0 (11:9, 11:5, 14:12) 6:7
14   D DUDEK Adam X DRZAZGA Jerzy 0:3 (4:11, 2:11, 7:11) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu