V liga rejon Tarnów => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2023-11-05
🏓=szczegóły 👤=obsada sędziowska ✔=zweryfikowany
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2023-11-09 19:00 31 LZS Solidarni Mędrzechów II - UKS Villa Verde Olesno IV 2:12
1   A TOBIASZ Andrzej W MOTYKA Tadeusz 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) 0:1
2   B RUSEK Andrzej X ZACHARA Józef 3:0 (12:10, 11:7, 16:14) 1:1
3   C WOLIŃSKI Zenon Y PROCHAZKA Tomasz 3:2 (6:11, 11:7, 11:7, 6:11, 11:8) 2:1
4   D CZUPRYNA Andrzej Z OSTROWSKI Artur 1:3 (11:4, 3:11, 6:11, 12:14) 2:2
5   A RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
W PROCHAZKA Tomasz
OSTROWSKI Artur
0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 2:3
6   B WOLIŃSKI Zenon
CZUPRYNA Andrzej
X MOTYKA Tadeusz
ZACHARA Józef
2:3 (18:20, 11:7, 3:11, 11:8, 7:11) 2:4
7   A TOBIASZ Andrzej X ZACHARA Józef 2:3 (11:4, 11:7, 1:11, 8:11, 5:11) 2:5
8   B RUSEK Andrzej W MOTYKA Tadeusz 2:3 (14:12, 5:11, 12:10, 7:11, 8:11) 2:6
9   D ZIMOWSKI Mateusz Y PROCHAZKA Tomasz 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 2:7
10   C WOLIŃSKI Zenon Z OSTROWSKI Artur 1:3 (3:11, 7:11, 11:7, 8:11) 2:8
11   A TOBIASZ Andrzej Y PROCHAZKA Tomasz 0:3 (5:11, 5:11, 11:13) 2:9
12   C WOLIŃSKI Zenon W MOTYKA Tadeusz 0:3 (8:11, 4:11, 6:11) 2:10
13   B RUSEK Andrzej Z OSTROWSKI Artur 0:3 (6:11, 7:11, 3:11) 2:11
14   D ZIMOWSKI Mateusz X ZACHARA Józef 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 2:12
2023-11-04 09:30 32 UKS Fortem Pawęzów II - UKS Jordan Zakliczyn II 5:9
1   A SZCZEPAŃSKI Andrzej W SIKOŃ Maciej 2:3 (13:11, 2:11, 9:11, 11:7, 4:11) 0:1
2   B PRZEKLASA Karol X MICHAŁEK Jacek 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 1:1
3   C PAPCIAK Grzegorz Y KRAKOWSKI Paweł 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 2:1
4   D PUZIO Grzegorz Z SIKOŃ Jakub 0:3 (9:11, 3:11, 4:11) 2:2
5   A SZCZEPAŃSKI Andrzej
SZCZEPAŃSKI Marcel
W SIKOŃ Maciej
SIKOŃ Jakub
2:3 (3:11, 11:8, 5:11, 11:6, 2:11) 2:3
6   B PRZEKLASA Karol
PUZIO Grzegorz
X KRAKOWSKI Paweł
MICHAŁEK Jacek
3:2 (9:11, 11:8, 11:9, 9:11, 11:9) 3:3
7   A SZCZEPAŃSKI Andrzej X MICHAŁEK Jacek 3:0 (11:3, 11:6, 11:2) 4:3
8   B PRZEKLASA Karol W SIKOŃ Maciej 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 7:11) 4:4
9   D KONDAL Mateusz Y KRAKOWSKI Paweł 1:3 (9:11, 5:11, 11:9, 10:12) 4:5
10   C PAPCIAK Grzegorz Z SIKOŃ Jakub 1:3 (6:11, 11:13, 12:10, 10:12) 4:6
11   A SZCZEPAŃSKI Andrzej Y OLSZAŃSKA Patrycja 3:0 (11:6, 11:3, 11:7) 5:6
12   C PAPCIAK Grzegorz W SIKOŃ Maciej 0:3 (14:16, 9:11, 3:11) 5:7
13   B PRZEKLASA Karol Z SIKOŃ Jakub 2:3 (9:11, 11:9, 8:11, 13:11, 8:11) 5:8
14   D KONDAL Mateusz X MICHAŁEK Jacek 1:3 (1:11, 5:11, 11:8, 2:11) 5:9
2023-11-05 11:00 33 UKS Sokół Żabno II - LUKS Galux Skrzyszów III 3:11
1   A CIERNIAK Konrad W PIS Artur 3:1 (10:12, 11:8, 11:2, 11:8) 1:0
2   B DRYGAŚ Jakub X SZMYD Zygmunt 0:3 (9:11, 8:11, 1:11) 1:1
3   C HOŁDA Dominik Y SZMYD Marcin 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) 1:2
4   D BORYCZKA Bartłomiej Z NALEPKA Michał 0:3 (9:11, 12:14, 7:11) 1:3
5   A CIERNIAK Konrad
HOŁDA Dominik
W SZMYD Marcin
NALEPKA Michał
0:3 (6:11, 8:11, 3:11) 1:4
6   B DRYGAŚ Jakub
BORYCZKA Bartłomiej
X SZMYD Zygmunt
MAZUREK Paweł
0:3 (4:11, 7:11, 4:11) 1:5
7   A CIERNIAK Konrad X SZMYD Zygmunt 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 1:6
8   B DRYGAŚ Jakub W PIS Artur 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 1:7
9   D BORYCZKA Bartłomiej Y SZMYD Marcin 1:3 (15:17, 7:11, 11:9, 11:13) 1:8
10   C HOŁDA Dominik Z NALEPKA Michał 0:3 (8:11, 10:12, 9:11) 1:9
11   A CIERNIAK Konrad Y SZMYD Marcin 3:2 (11:5, 11:7, 13:15, 8:11, 11:9) 2:9
12   C HOŁDA Dominik W MAZUREK Paweł 3:1 (11:7, 11:7, 5:11, 11:4) 3:9
13   B DRYGAŚ Jakub Z NALEPKA Michał 1:3 (11:7, 6:11, 10:12, 11:13) 3:10
14   D BORYCZKA Bartłomiej X SZMYD Zygmunt 0:3 (8:11, 4:11, 6:11) 3:11
2023-11-05 11:00 34 MKS Tarnovia Tarnów - MOKSiR Czchów 11:3
1   A HABA Klaudia W IGNASZEWSKI Filip 3:0 (11:7, 11:2, 11:3) 1:0
2   B TOKARCZYK Szymon X TOMKOWSKI Dawid 1:3 (9:11, 7:11, 11:4, 8:11) 1:1
3   C HABA Oliwia Y KORNAŚ Karol 3:0 (11:5, 11:2, 11:3) 2:1
4   D JURKIEWICZ Jakub Z LIPIŃSKI Dominik 3:0 (11:4, 11:9, 11:6) 3:1
5   A HABA Oliwia
HABA Klaudia
W TOMKOWSKI Dawid
IGNASZEWSKI Filip
3:1 (11:6, 9:11, 11:2, 11:7) 4:1
6   B BUZOWSKI Piotr
STOSUR Michał
X KORNAŚ Karol
LIPIŃSKI Dominik
3:2 (13:11, 9:11, 11:9, 11:13, 15:13) 5:1
7   A HABA Klaudia X TOMKOWSKI Dawid 3:0 (11:8, 11:3, 11:8) 6:1
8   B TOKARCZYK Szymon W IGNASZEWSKI Filip 1:3 (9:11, 11:7, 6:11, 7:11) 6:2
9   D JURKIEWICZ Jakub Y KORNAŚ Karol 3:0 (11:0, 11:4, 11:4) 7:2
10   C HABA Oliwia Z LIPIŃSKI Dominik 3:1 (4:11, 11:5, 12:10, 11:3) 8:2
11   A HABA Klaudia Y KORNAŚ Karol 3:0 (11:5, 11:4, 11:1) 9:2
12   C HABA Oliwia W IGNASZEWSKI Filip 3:0 (11:8, 11:3, 11:3) 10:2
13   B BUZOWSKI Piotr Z LIPIŃSKI Dominik 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:2) 11:2
14   D JURKIEWICZ Jakub X TOMKOWSKI Dawid 2:3 (11:8, 8:11, 3:11, 11:4, 8:11) 11:3
2023-11-03 18:00 35 TG Sokół Brzesko II - UKS Villa Verde Olesno V 13:1
1   A PIĘKOSZ Wacław W TATARCZUCH Szymon 3:0 (11:5, 11:2, 11:7) 1:0
2   B DĄBROWA Bolesław X RECZEK Łukasz 3:0 (11:3, 11:8, 11:5) 2:0
3   C PUT Gabriela Y CICH Gabriela 3:0 (11:2, 11:4, 11:8) 3:0
4   D KLIMEK Michał Z WOZIWODA Jan 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 4:0
5   A DĄBROWA Bolesław
PIĘKOSZ Wacław
W TATARCZUCH Szymon
RECZEK Łukasz
3:0 (11:5, 13:11, 11:6) 5:0
6   B PUT Gabriela
KLIMEK Michał
X CICH Gabriela
WOZIWODA Jan
3:0 (13:11, 11:2, 11:6) 6:0
7   A PIĘKOSZ Wacław X RECZEK Łukasz 3:0 (12:10, 11:6, 13:11) 7:0
8   B DĄBROWA Bolesław W TATARCZUCH Szymon 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 8:0
9   D KLIMEK Michał Y CICH Gabriela 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 9:0
10   C PUT Gabriela Z WOZIWODA Jan 3:0 (11:6, 11:3, 11:4) 10:0
11   A PIĘKOSZ Wacław Y CICH Gabriela 3:0 (11:1, 11:2, 11:7) 11:0
12   C PUT Gabriela W TATARCZUCH Szymon 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 12:0
13   B DĄBROWA Bolesław Z WOZIWODA Jan 3:0 (11:3, 11:8, 14:12) 13:0
14   D KLIMEK Michał X RECZEK Łukasz 2:3 (12:10, 9:11, 11:9, 1:11, 7:11) 13:1
2023-10-28 11:00 36 UKS Królewski Biecz - UKS Villa Verde Olesno VI 6:8
1   A LECH Sebastian W CHRABĄSZCZ Aleksandra 0:3 (4:11, 2:11, 6:11) 0:1
2   B CICHOŃ Łukasz X ŚWIĄTEK Emilia 3:1 (8:11, 13:11, 11:3, 11:8) 1:1
3   C HOLECZKO Oskar Y MILÓWKA Julia 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 2:1
4   D DUDEK Adam Z LIS Roksana 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) 2:2
5   A DUDEK Adam
LECH Sebastian
W MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Emilia
3:0 (12:10, 11:7, 11:6) 3:2
6   B HOLECZKO Oskar
CICHOŃ Łukasz
X LIS Roksana
CHRABĄSZCZ Aleksandra
0:3 (6:11, 4:11, 4:11) 3:3
7   A LECH Sebastian X ŚWIĄTEK Emilia 3:1 (11:7, 11:9, 7:11, 11:8) 4:3
8   B CICHOŃ Łukasz W CHRABĄSZCZ Aleksandra 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) 4:4
9   D DUDEK Adam Y MILÓWKA Julia 1:3 (7:11, 6:11, 14:12, 9:11) 4:5
10   C HOLECZKO Oskar Z LIS Roksana 1:3 (6:11, 6:11, 18:16, 7:11) 4:6
11   A LECH Sebastian Y MILÓWKA Julia 3:1 (12:10, 11:5, 15:17, 11:8) 5:6
12   C HOLECZKO Oskar W CHRABĄSZCZ Aleksandra 1:3 (12:10, 8:11, 2:11, 9:11) 5:7
13   B CICHOŃ Łukasz Z LIS Roksana 3:2 (11:8, 4:11, 8:11, 11:5, 11:7) 6:7
14   D WSZOŁEK Tomasz X ŚWIĄTEK Maja 1:3 (3:11, 11:9, 4:11, 6:11) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu