V liga rejon Kraków
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 JEDYNAK Damian (LKS Polonia Wilczkowice III) 33 28 5 93:27 84,85
2 TOKARZ Paweł (SSL Wielmożanka Wielmoża II) 33 26 7 85:31 78,79
3 JÓZEFIAK Michał (Podwawelski Kraków III) 27 25 2 77:14 92,59
4 MAŚLONG Mirosław (PKS Porta Kraków) 30 24 6 77:28 80,00
5 SĘK Rafał (SSL Wielmożanka Wielmoża II) 33 24 9 83:37 72,73
6 DŹWIG Andrzej (UKS Zarabie Myślenice II) 24 23 1 71:13 95,83
7 KOWAL Łukasz (LKS Kłos Olkusz II) 27 23 4 71:23 85,19
8 ŻĄDŁO Piotr (UKS Zarabie Myślenice II) 30 23 7 76:31 76,67
9 GIEROŃ Bartosz (Podwawelski Kraków IV) 30 23 7 77:35 76,67
10 KUTYŁA Dawid (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV) 31 23 8 78:36 74,19
11 NAŁÓDKA Dariusz (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV) 32 23 9 77:37 71,88
12 WALA Tomasz (TKKF Top Spin Kraków ) 33 23 10 77:48 69,70
13 PIESZCZEK Mikołaj (SSL Wielmożanka Wielmoża II) 33 23 10 75:49 69,70
14 CZYŻYCKI Bogdan (UKS Zarabie Myślenice II) 22 22 0 66:2 100,00
15 DZIAŁEK Mateusz (PKS Porta Kraków) 27 22 5 72:21 81,48
16 KORCZEK Łukasz (LKS Wisła Rząska) 27 21 6 70:22 77,78
17 PIRÓG Paweł (AZS Politechnika Kraków) 29 21 8 67:32 72,41
18 KUC Leszek (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV) 30 21 9 75:39 70,00
19 KLIMCZAK Marek (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 22 20 2 60:22 90,91
20 PORĘBSKI Marcin (PKS Porta Kraków) 27 20 7 66:26 74,07
21 MAJDAK Rafał (MKS Centrum Kraków III) 28 20 8 67:34 71,43
22 KUŹNIAR Antoni (AZS Politechnika Kraków) 30 20 10 66:41 66,67
23 WOJTOŃ Przemysław (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV) 31 19 12 68:45 61,29
24 BOCHENEK Mariusz (Podwawelski Kraków IV) 20 18 2 56:12 90,00
25 KARATNIK Zbigniew (TKKF Top Spin Kraków ) 32 18 14 66:55 56,25
26 TWARDY Sebastian (LKS Wisła Rząska) 33 18 15 74:60 54,55
27 BALIK Robert (LKS Kłos Olkusz II) 24 17 7 56:28 70,83
28 KALICIAK Dariusz (PKS Porta Kraków) 24 17 7 57:29 70,83
29 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 26 17 9 62:32 65,38
30 WĄS Bartłomiej (Podwawelski Kraków IV) 19 16 3 50:15 84,21
31 WALOTEK Krzysztof (LKS Kłos Olkusz II) 25 16 9 56:36 64,00
32 CHOLEWA Kacper (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III) 30 16 14 58:51 53,33
33 CHŁĘDOWSKI Jakub (Podwawelski Kraków IV) 17 15 2 46:18 88,24
34 APOSTOŁ Paweł (KS Jordan Kraków) 21 15 6 51:21 71,43
35 ARORA Arpit (Podwawelski Kraków IV) 21 15 6 54:25 71,43
36 URBAN Piotr (KS Jordan Kraków) 23 15 8 57:30 65,22
37 TABOR Paweł (KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa) 23 15 8 50:36 65,22
38 GŁĄB Damian (AZS Politechnika Kraków) 14 14 0 42:1 100,00
39 SALETNIK Jakub (Dorbud-Gryf Gdów II) 18 14 4 46:20 77,78
40 SZEWCZYK Hubert (MKS Centrum Kraków III) 18 14 4 43:21 77,78
41 ELARGAWY Omar (Podwawelski Kraków III) 21 14 7 46:26 66,67
42 MOTYKA Rafał (LKS Kłos Olkusz II) 22 14 8 43:26 63,64
43 GĄSIOROWSKI Adam (UKS Miasto Soli Wieliczka) 30 14 16 48:61 46,67
44 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz (LKS Polonia Wilczkowice III) 33 14 19 55:63 42,42
45 TURECKI Jakub (Dorbud-Gryf Gdów II) 15 13 2 42:16 86,67
46 GAJ Milena (Dorbud-Gryf Gdów II) 18 13 5 44:22 72,22
47 PAJORSKI Mateusz (Dorbud-Gryf Gdów II) 19 13 6 46:25 68,42
48 PILCH Mikołaj (Dorbud-Gryf Gdów II) 20 13 7 47:28 65,00
49 KACZMARCZYK Karol (Podwawelski Kraków III) 21 13 8 43:38 61,90
50 RESZKA Adam (AZS Politechnika Kraków) 22 13 9 47:31 59,09
51 JAKUBCZYK Weronika (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 25 13 12 43:41 52,00
52 STALMACH Zbigniew (KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa) 30 13 17 54:55 43,33
53 KOLIŃSKI Witold (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 19 12 7 42:28 63,16
54 MAREK Piotr (UKS Zarabie Myślenice II) 23 12 11 43:41 52,17
55 SZCZERBA Tomasz (TKKF Top Spin Kraków ) 25 12 13 45:51 48,00
56 WOJCIACZYK Antoni (Podwawelski Kraków IV) 13 11 2 36:10 84,62
57 TABOR Janusz (KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa) 20 11 9 40:32 55,00
58 BAJER Emilia (UKS Zarabie Myślenice II) 22 11 11 41:43 50,00
59 WIROŃSKI Piotr (KS Jordan Kraków) 23 11 12 41:44 47,83
60 KUCHNIA Andrzej (KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa) 24 11 13 38:43 45,83
61 BARTOSZKO Natalia (KS Bronowianka Kraków IV) 13 10 3 33:15 76,92
62 KOCHANOWSKI Tomasz (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III) 22 10 12 33:43 45,45
63 BOROŃ Sławomir (KS Jordan Kraków) 23 10 13 39:40 43,48
64 GRATKOWSKI Jacek (AZS Politechnika Kraków) 9 9 0 27:3 100,00
65 YEUNG Arvin (MKS Centrum Kraków III) 10 9 1 27:6 90,00
66 NATKANIEC Michał (LKS Kłos Olkusz II) 16 9 7 33:23 56,25
67 CZOSNEK Arkadiusz (Podwawelski Kraków III) 17 9 8 33:35 52,94
68 BUŁA Dominik (LKS Wisła Rząska) 22 9 13 34:43 40,91
69 BARANEK Mariusz (SSL Wielmożanka Wielmoża II) 23 9 14 37:50 39,13
70 KONSTANTYN Kaja (KS Bronowianka Kraków IV) 24 9 15 35:54 37,50
71 KARWASIŃSKI Szymon (Dorbud-Gryf Gdów II) 8 8 0 24:3 100,00
72 ŁUKOWSKA Maja (KS Bronowianka Kraków IV) 15 8 7 25:25 53,33
73 STROJEK Karol (AZS Politechnika Kraków) 16 8 8 26:27 50,00
74 DĄBEK Michał (MKS Centrum Kraków III) 18 8 10 31:38 44,44
75 KNAP Marian (UKS Zarabie Myślenice III) 25 8 17 35:55 32,00
76 DUDEK Anna (KS Bronowianka Kraków IV) 25 8 17 33:54 32,00
77 NOFENKO Volodymyr (FCIS Kraków II) 30 8 22 33:73 26,67
78 WOŹNY Dariusz (TKKF Top Spin Kraków ) 17 7 10 28:31 41,18
79 SZPROCH Wojciech (Podwawelski Kraków III) 18 7 11 29:36 38,89
80 ROMANOWSKI Cezary (LKS Wisła Rząska) 18 7 11 28:40 38,89
81 LODOWSKI Janusz (KS Jordan Kraków) 20 7 13 24:44 35,00
82 DONIEC Krzysztof (MKS Centrum Kraków III) 23 7 16 30:52 30,43
83 NOWAK Mateusz (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III) 25 7 18 30:58 28,00
84 WALICZEK Wojciech (UKS Zarabie Myślenice II) 8 6 2 22:12 75,00
85 PERZ Izabela (Dorbud-Gryf Gdów II) 9 6 3 20:10 66,67
86 PERICHT Robert (LKS Polonia Wilczkowice III) 9 6 3 18:14 66,67
87 REPTAK Grzegorz (LKS Wisła Rząska) 16 6 10 20:30 37,50
88 MUTA Michał (KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa) 17 6 11 24:34 35,29
89 TARKOWSKI Tomasz (LKS Polonia Wilczkowice III) 23 6 17 23:53 26,09
90 UTYLSKI Kornel (MKS Centrum Kraków III) 10 5 5 18:17 50,00
91 KUC Robert (TKKF Top Spin Kraków ) 10 5 5 20:20 50,00
92 GUMULA Marcin (SSL Wielmożanka Wielmoża II) 10 5 5 19:21 50,00
93 ŻĄDŁO Damian (KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa) 11 5 6 17:22 45,45
94 BARTOSZKO Nicol (KS Bronowianka Kraków IV) 20 5 15 22:49 25,00
95 NIEWIARA Adrian (LKS Kłos Olkusz III) 21 5 16 23:49 23,81
96 CIUBA Szymon (LKS Kłos Olkusz III) 25 5 20 21:65 20,00
97 BATKO Paweł (LKS Kłos Olkusz III) 29 5 24 26:73 17,24
98 OLEKSA Kacper (UKS Miasto Soli Wieliczka) 30 5 25 21:78 16,67
99 ARENDARCZYK Marcin (UKS Zarabie Myślenice III) 30 5 25 19:78 16,67
100 SIEMIENIUK Andrzej (FCIS Kraków II) 31 5 26 21:79 16,13
101 KARWASIŃSKI Dominik (Dorbud-Gryf Gdów II) 4 4 0 12:0 100,00
102 PAWELEC Tomasz (Dorbud-Gryf Gdów II) 6 4 2 13:8 66,67
103 ŁATA Przemysław (Podwawelski Kraków III) 8 4 4 14:13 50,00
104 PEREK Robert (LKS Polonia Wilczkowice III) 8 4 4 15:14 50,00
105 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (LKS Wisła Rząska) 10 4 6 17:19 40,00
106 NOWAK Tomasz (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III) 13 4 9 18:30 30,77
107 BIESAGA Marek (TKKF Top Spin Kraków ) 15 4 11 18:38 26,67
108 IDZIK Magdalena (KS Bronowianka Kraków IV) 16 4 12 19:37 25,00
109 NOSEK Robert (LKS Polonia Wilczkowice III) 16 4 12 18:37 25,00
110 DELA Jan (LKS Kłos Olkusz III) 18 4 14 16:46 22,22
111 KOZAK Jakub (FCIS Kraków II) 30 4 26 23:80 13,33
112 TURECKI Kacper (Dorbud-Gryf Gdów II) 3 3 0 9:0 100,00
113 IMIELSKI Marcin (LKS Kłos Olkusz III) 3 3 0 9:0 100,00
114 TRZECIAK Jacek (LKS Kłos Olkusz III) 4 3 1 9:3 75,00
115 CZOPIK Stanisław (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV) 4 3 1 11:6 75,00
116 CHOCHÓŁ Paweł (LKS Kłos Olkusz II) 6 3 3 12:9 50,00
117 NOWOTNY Jacek (LKS Wisła Rząska) 6 3 3 11:11 50,00
118 MURZYN Maciej (KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa) 7 3 4 14:14 42,86
119 WIDEŁKA Mirosław (LKS Polonia Wilczkowice III) 7 3 4 13:16 42,86
120 KROKOS Bartłomiej (MKS Centrum Kraków III) 7 3 4 12:15 42,86
121 MICHALIK Patrycja (PKS Porta Kraków) 7 3 4 11:14 42,86
122 WIELOGÓRSKI Bartłomiej (KS Jordan Kraków) 10 3 7 11:21 30,00
123 KOCHANOWSKI Mateusz (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III) 12 3 9 9:27 25,00
124 GAWLIK Tymon (UKS Zarabie Myślenice III) 27 3 24 19:72 11,11
125 WIERZBIŃSKI Marcin (MKS Centrum Kraków III) 2 2 0 6:0 100,00
126 KOHUTEK Konrad (PKS Porta Kraków) 2 2 0 6:1 100,00
127 ŁASKAWIEC Jakub (LKS Kłos Olkusz III) 3 2 1 8:5 66,67
128 PORADZISZ Michał (UKS Zarabie Myślenice II) 3 2 1 6:7 66,67
129 WOLANIN Kacper (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III) 5 2 3 6:10 40,00
130 SKOWRONEK Anna (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 5 2 3 6:12 40,00
131 MARDOSZ Maciej (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 8 2 6 10:18 25,00
132 ARENDARCZYK Wojciech (UKS Zarabie Myślenice III) 8 2 6 11:20 25,00
133 STACHURA Magdalena (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III) 11 2 9 10:30 18,18
134 KADŁUBOWSKI Jan (UKS Miasto Soli Wieliczka) 18 2 16 14:49 11,11
135 MAJ Jacek (UKS Zarabie Myślenice III) 30 2 28 15:86 6,67
136 MARDOSZ Zuzanna (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 1 1 0 3:1 100,00
137 STACHEL Artur (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 2 1 1 3:4 50,00
138 WOŹNIAK Helena (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 3 1 2 5:7 33,33
139 NYK Aleksandra (LKS Kłos Olkusz III) 4 1 3 3:9 25,00
140 SZEWCZYK Maria (MKS Centrum Kraków III) 5 1 4 3:13 20,00
141 ŻABA Andrzej (Podwawelski Kraków III) 8 1 7 6:22 12,50
142 KOWALIK Damian (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 9 1 8 6:25 11,11
143 SIEMIENIUK Melania (FCIS Kraków II) 11 1 10 3:30 9,09
144 OLSZEWSKI Andrzej (FCIS Kraków II) 14 1 13 4:39 7,14
145 GNIDZIŃSKI Michał (FCIS Kraków I) 18 1 17 4:53 5,56
146 ĆWIK Oliwia (LKS Kłos Olkusz III) 19 1 18 4:54 5,26
147 KOMOROWSKI Krzysztof (FCIS Kraków I) 27 1 26 5:80 3,70
148 KAROLCZYK Ilona (LKS Kłos Olkusz III) 3 0 3 2:9 0,00
149 PIWOWARCZYK Bartłomiej (PKS Porta Kraków) 3 0 3 1:9 0,00
150 ŚLAZYK Paweł (LKS Polonia Wilczkowice III) 3 0 3 1:9 0,00
151 SROKA Jakub (UKS Miasto Soli Wieliczka) 3 0 3 1:9 0,00
152 CZARNIECKI Tadeusz (FCIS Kraków I) 12 0 12 2:36 0,00
153 KOMOROWSKA Katarzyna (FCIS Kraków I) 6 0 6 1:18 0,00
154 JANAS Bartosz (KS Bronowianka Kraków IV) 7 0 7 1:21 0,00
155 GOMUŁCZAK Jakub (UKS Miasto Soli Wieliczka) 7 0 7 1:21 0,00
156 BURMER Daniel (LKS Kłos Olkusz III) 3 0 3 0:9 0,00
157 UTYLSKA Karolina (MKS Centrum Kraków III) 2 0 2 0:6 0,00
158 PANUŚ Szymon (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III) 2 0 2 0:6 0,00
159 BEŁZA Janusz (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV) 1 0 1 0:3 0,00
160 BARCHANOWICZ Jan (MKS Centrum Kraków III) 6 0 6 0:18 0,00
161 YEUNG Alyssa (MKS Centrum Kraków III) 3 0 3 0:9 0,00
162 KOTLINOWSKI Jerzy (FCIS Kraków I) 6 0 6 0:18 0,00
163 PAWLAK Dominik (FCIS Kraków II) 13 0 13 0:39 0,00
164 ŻAK Maksymilian (UKS Miasto Soli Wieliczka) 1 0 1 0:3 0,00
165 SHYROKYKH Ivan (UKS Miasto Soli Wieliczka) 19 0 19 0:57 0,00
166 WILKOS Andrzej (FCIS Kraków I) 18 0 18 0:54 0,00
167 KOMOROWSKI Oskar (FCIS Kraków I) 27 0 27 0:81 0,00
168 GAWEŁ Michał (FCIS Kraków I) 6 0 6 0:18 0,00
169 ŚLUSARCZYK Adam (UKS Miasto Soli Wieliczka) 10 0 10 0:30 0,00
170 DUDA Daniel (UKS Miasto Soli Wieliczka) 2 0 2 0:6 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 GŁĄB Damian (AZS Politechnika Kraków) 14 14 0 42:1 100,00
2 CZYŻYCKI Bogdan (UKS Zarabie Myślenice II) 22 22 0 66:2 100,00
3 DŹWIG Andrzej (UKS Zarabie Myślenice II) 24 23 1 71:13 95,83
4 JÓZEFIAK Michał (Podwawelski Kraków III) 27 25 2 77:14 92,59
5 KLIMCZAK Marek (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 22 20 2 60:22 90,91
6 BOCHENEK Mariusz (Podwawelski Kraków IV) 20 18 2 56:12 90,00
7 CHŁĘDOWSKI Jakub (Podwawelski Kraków IV) 17 15 2 46:18 88,24
8 TURECKI Jakub (Dorbud-Gryf Gdów II) 15 13 2 42:16 86,67
9 KOWAL Łukasz (LKS Kłos Olkusz II) 27 23 4 71:23 85,19
10 JEDYNAK Damian (LKS Polonia Wilczkowice III) 33 28 5 93:27 84,85
11 WOJCIACZYK Antoni (Podwawelski Kraków IV) 13 11 2 36:10 84,62
12 WĄS Bartłomiej (Podwawelski Kraków IV) 19 16 3 50:15 84,21
13 DZIAŁEK Mateusz (PKS Porta Kraków) 27 22 5 72:21 81,48
14 MAŚLONG Mirosław (PKS Porta Kraków) 30 24 6 77:28 80,00
15 TOKARZ Paweł (SSL Wielmożanka Wielmoża II) 33 26 7 85:31 78,79
16 KORCZEK Łukasz (LKS Wisła Rząska) 27 21 6 70:22 77,78
17 SALETNIK Jakub (Dorbud-Gryf Gdów II) 18 14 4 46:20 77,78
18 SZEWCZYK Hubert (MKS Centrum Kraków III) 18 14 4 43:21 77,78
19 BARTOSZKO Natalia (KS Bronowianka Kraków IV) 13 10 3 33:15 76,92
20 ŻĄDŁO Piotr (UKS Zarabie Myślenice II) 30 23 7 76:31 76,67
21 GIEROŃ Bartosz (Podwawelski Kraków IV) 30 23 7 77:35 76,67
22 KUTYŁA Dawid (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV) 31 23 8 78:36 74,19
23 PORĘBSKI Marcin (PKS Porta Kraków) 27 20 7 66:26 74,07
24 SĘK Rafał (SSL Wielmożanka Wielmoża II) 33 24 9 83:37 72,73
25 PIRÓG Paweł (AZS Politechnika Kraków) 29 21 8 67:32 72,41
26 GAJ Milena (Dorbud-Gryf Gdów II) 18 13 5 44:22 72,22
27 NAŁÓDKA Dariusz (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV) 32 23 9 77:37 71,88
28 APOSTOŁ Paweł (KS Jordan Kraków) 21 15 6 51:21 71,43
29 ARORA Arpit (Podwawelski Kraków IV) 21 15 6 54:25 71,43
30 MAJDAK Rafał (MKS Centrum Kraków III) 28 20 8 67:34 71,43
31 BALIK Robert (LKS Kłos Olkusz II) 24 17 7 56:28 70,83
32 KALICIAK Dariusz (PKS Porta Kraków) 24 17 7 57:29 70,83
33 KUC Leszek (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV) 30 21 9 75:39 70,00
34 WALA Tomasz (TKKF Top Spin Kraków ) 33 23 10 77:48 69,70
35 PIESZCZEK Mikołaj (SSL Wielmożanka Wielmoża II) 33 23 10 75:49 69,70
36 PAJORSKI Mateusz (Dorbud-Gryf Gdów II) 19 13 6 46:25 68,42
37 ELARGAWY Omar (Podwawelski Kraków III) 21 14 7 46:26 66,67
38 KUŹNIAR Antoni (AZS Politechnika Kraków) 30 20 10 66:41 66,67
39 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 26 17 9 62:32 65,38
40 URBAN Piotr (KS Jordan Kraków) 23 15 8 57:30 65,22
41 TABOR Paweł (KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa) 23 15 8 50:36 65,22
42 PILCH Mikołaj (Dorbud-Gryf Gdów II) 20 13 7 47:28 65,00
43 WALOTEK Krzysztof (LKS Kłos Olkusz II) 25 16 9 56:36 64,00
44 MOTYKA Rafał (LKS Kłos Olkusz II) 22 14 8 43:26 63,64
45 KOLIŃSKI Witold (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 19 12 7 42:28 63,16
46 KACZMARCZYK Karol (Podwawelski Kraków III) 21 13 8 43:38 61,90
47 WOJTOŃ Przemysław (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV) 31 19 12 68:45 61,29
48 RESZKA Adam (AZS Politechnika Kraków) 22 13 9 47:31 59,09
49 NATKANIEC Michał (LKS Kłos Olkusz II) 16 9 7 33:23 56,25
50 KARATNIK Zbigniew (TKKF Top Spin Kraków ) 32 18 14 66:55 56,25
51 TABOR Janusz (KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa) 20 11 9 40:32 55,00
52 TWARDY Sebastian (LKS Wisła Rząska) 33 18 15 74:60 54,55
53 CHOLEWA Kacper (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III) 30 16 14 58:51 53,33
54 ŁUKOWSKA Maja (KS Bronowianka Kraków IV) 15 8 7 25:25 53,33
55 CZOSNEK Arkadiusz (Podwawelski Kraków III) 17 9 8 33:35 52,94
56 MAREK Piotr (UKS Zarabie Myślenice II) 23 12 11 43:41 52,17
57 JAKUBCZYK Weronika (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 25 13 12 43:41 52,00
58 STROJEK Karol (AZS Politechnika Kraków) 16 8 8 26:27 50,00
59 BAJER Emilia (UKS Zarabie Myślenice II) 22 11 11 41:43 50,00
60 SZCZERBA Tomasz (TKKF Top Spin Kraków ) 25 12 13 45:51 48,00
61 WIROŃSKI Piotr (KS Jordan Kraków) 23 11 12 41:44 47,83
62 GĄSIOROWSKI Adam (UKS Miasto Soli Wieliczka) 30 14 16 48:61 46,67
63 KUCHNIA Andrzej (KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa) 24 11 13 38:43 45,83
64 KOCHANOWSKI Tomasz (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III) 22 10 12 33:43 45,45
65 DĄBEK Michał (MKS Centrum Kraków III) 18 8 10 31:38 44,44
66 BOROŃ Sławomir (KS Jordan Kraków) 23 10 13 39:40 43,48
67 STALMACH Zbigniew (KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa) 30 13 17 54:55 43,33
68 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz (LKS Polonia Wilczkowice III) 33 14 19 55:63 42,42
69 WOŹNY Dariusz (TKKF Top Spin Kraków ) 17 7 10 28:31 41,18
70 BUŁA Dominik (LKS Wisła Rząska) 22 9 13 34:43 40,91
71 BARANEK Mariusz (SSL Wielmożanka Wielmoża II) 23 9 14 37:50 39,13
72 SZPROCH Wojciech (Podwawelski Kraków III) 18 7 11 29:36 38,89
73 ROMANOWSKI Cezary (LKS Wisła Rząska) 18 7 11 28:40 38,89
74 REPTAK Grzegorz (LKS Wisła Rząska) 16 6 10 20:30 37,50
75 KONSTANTYN Kaja (KS Bronowianka Kraków IV) 24 9 15 35:54 37,50
76 MUTA Michał (KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa) 17 6 11 24:34 35,29
77 LODOWSKI Janusz (KS Jordan Kraków) 20 7 13 24:44 35,00
78 KNAP Marian (UKS Zarabie Myślenice III) 25 8 17 35:55 32,00
79 DUDEK Anna (KS Bronowianka Kraków IV) 25 8 17 33:54 32,00
80 NOWAK Tomasz (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III) 13 4 9 18:30 30,77
81 DONIEC Krzysztof (MKS Centrum Kraków III) 23 7 16 30:52 30,43
82 NOWAK Mateusz (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III) 25 7 18 30:58 28,00
83 BIESAGA Marek (TKKF Top Spin Kraków ) 15 4 11 18:38 26,67
84 NOFENKO Volodymyr (FCIS Kraków II) 30 8 22 33:73 26,67
85 TARKOWSKI Tomasz (LKS Polonia Wilczkowice III) 23 6 17 23:53 26,09
86 IDZIK Magdalena (KS Bronowianka Kraków IV) 16 4 12 19:37 25,00
87 NOSEK Robert (LKS Polonia Wilczkowice III) 16 4 12 18:37 25,00
88 BARTOSZKO Nicol (KS Bronowianka Kraków IV) 20 5 15 22:49 25,00
89 NIEWIARA Adrian (LKS Kłos Olkusz III) 21 5 16 23:49 23,81
90 DELA Jan (LKS Kłos Olkusz III) 18 4 14 16:46 22,22
91 CIUBA Szymon (LKS Kłos Olkusz III) 25 5 20 21:65 20,00
92 BATKO Paweł (LKS Kłos Olkusz III) 29 5 24 26:73 17,24
93 OLEKSA Kacper (UKS Miasto Soli Wieliczka) 30 5 25 21:78 16,67
94 ARENDARCZYK Marcin (UKS Zarabie Myślenice III) 30 5 25 19:78 16,67
95 SIEMIENIUK Andrzej (FCIS Kraków II) 31 5 26 21:79 16,13
96 KOZAK Jakub (FCIS Kraków II) 30 4 26 23:80 13,33
97 KADŁUBOWSKI Jan (UKS Miasto Soli Wieliczka) 18 2 16 14:49 11,11
98 GAWLIK Tymon (UKS Zarabie Myślenice III) 27 3 24 19:72 11,11
99 OLSZEWSKI Andrzej (FCIS Kraków II) 14 1 13 4:39 7,14
100 MAJ Jacek (UKS Zarabie Myślenice III) 30 2 28 15:86 6,67
101 GNIDZIŃSKI Michał (FCIS Kraków I) 18 1 17 4:53 5,56
102 ĆWIK Oliwia (LKS Kłos Olkusz III) 19 1 18 4:54 5,26
103 KOMOROWSKI Krzysztof (FCIS Kraków I) 27 1 26 5:80 3,70
104 PAWLAK Dominik (FCIS Kraków II) 13 0 13 0:39 0,00
105 SHYROKYKH Ivan (UKS Miasto Soli Wieliczka) 19 0 19 0:57 0,00
106 WILKOS Andrzej (FCIS Kraków I) 18 0 18 0:54 0,00
107 KOMOROWSKI Oskar (FCIS Kraków I) 27 0 27 0:81 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 BOCHENEK Mariusz / WĄS Bartłomiej
(Podwawelski Kraków IV)
4 4 0 12:0 100,00
2 WOJCIACZYK Antoni / CHŁĘDOWSKI Jakub
(Podwawelski Kraków IV)
4 4 0 12:3 100,00
3 PAJORSKI Mateusz / SALETNIK Jakub
(Dorbud-Gryf Gdów II)
6 6 0 18:5 100,00
4 NAŁÓDKA Dariusz / KUC Leszek
(Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV)
8 7 1 21:4 87,50
5 ŻĄDŁO Piotr / MAREK Piotr
(UKS Zarabie Myślenice II)
8 7 1 21:6 87,50
6 GIEROŃ Bartosz / ARORA Arpit
(Podwawelski Kraków IV)
7 6 1 20:4 85,71
7 CZYŻYCKI Bogdan / DŹWIG Andrzej
(UKS Zarabie Myślenice II)
7 6 1 19:5 85,71
8 DZIAŁEK Mateusz / KALICIAK Dariusz
(PKS Porta Kraków)
7 6 1 20:6 85,71
9 TABOR Janusz / TABOR Paweł
(KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa)
6 5 1 16:10 83,33
10 MAŚLONG Mirosław / PORĘBSKI Marcin
(PKS Porta Kraków)
9 7 2 23:11 77,78
11 TURECKI Jakub / PILCH Mikołaj
(Dorbud-Gryf Gdów II)
4 3 1 11:4 75,00
12 ELARGAWY Omar / JÓZEFIAK Michał
(Podwawelski Kraków III)
4 3 1 11:5 75,00
13 PIESZCZEK Mikołaj / BARANEK Mariusz
(SSL Wielmożanka Wielmoża II)
8 6 2 18:9 75,00
14 BALIK Robert / KOWAL Łukasz
(LKS Kłos Olkusz II)
8 6 2 19:14 75,00
15 MURZYN Maciej / KUCHNIA Andrzej
(KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa)
4 3 1 9:7 75,00
16 KUTYŁA Dawid / WOJTOŃ Przemysław
(Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV)
11 8 3 25:13 72,73
17 PIRÓG Paweł / KUŹNIAR Antoni
(AZS Politechnika Kraków)
7 5 2 17:6 71,43
18 BUŁA Dominik / KORCZEK Łukasz
(LKS Wisła Rząska)
6 4 2 13:9 66,67
19 WOŹNY Dariusz / WALA Tomasz
(TKKF Top Spin Kraków )
6 4 2 13:10 66,67
20 ROMANOWSKI Cezary / TWARDY Sebastian
(LKS Wisła Rząska)
5 3 2 12:6 60,00
21 SĘK Rafał / TOKARZ Paweł
(SSL Wielmożanka Wielmoża II)
11 6 5 22:15 54,55
22 MOTYKA Rafał / WALOTEK Krzysztof
(LKS Kłos Olkusz II)
8 4 4 14:12 50,00
23 JÓZEFIAK Michał / SZPROCH Wojciech
(Podwawelski Kraków III)
4 2 2 9:8 50,00
24 KACZMARCZYK Karol / CZOSNEK Arkadiusz
(Podwawelski Kraków III)
4 2 2 6:6 50,00
25 URBAN Piotr / APOSTOŁ Paweł
(KS Jordan Kraków)
6 3 3 12:12 50,00
26 KONSTANTYN Kaja / BARTOSZKO Natalia
(KS Bronowianka Kraków IV)
4 2 2 7:7 50,00
27 KLIMCZAK Marek / PRZEPOLSKI Andrzej
(UKS Krupiec Rokicie Szczytniki)
5 2 3 12:10 40,00
28 WIROŃSKI Piotr / BOROŃ Sławomir
(KS Jordan Kraków)
5 2 3 10:10 40,00
29 NOWAK Mateusz / CHOLEWA Kacper
(Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III)
10 4 6 15:20 40,00
30 NOSEK Robert / KSIĄŻKIEWICZ Łukasz
(LKS Polonia Wilczkowice III)
5 2 3 8:11 40,00
31 BIESAGA Marek / KARATNIK Zbigniew
(TKKF Top Spin Kraków )
9 3 6 16:21 33,33
32 GAWLIK Tymon / MAJ Jacek
(UKS Zarabie Myślenice III)
9 3 6 11:21 33,33
33 KOCHANOWSKI Tomasz / NOWAK Tomasz
(Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III)
7 2 5 6:15 28,57
34 KNAP Marian / ARENDARCZYK Marcin
(UKS Zarabie Myślenice III)
4 1 3 4:9 25,00
35 BATKO Paweł / CIUBA Szymon
(LKS Kłos Olkusz III)
8 2 6 7:20 25,00
36 WIELOGÓRSKI Bartłomiej / LODOWSKI Janusz
(KS Jordan Kraków)
4 1 3 3:9 25,00
37 KOZAK Jakub / NOFENKO Volodymyr
(FCIS Kraków II)
6 1 5 5:16 16,67
38 OLEKSA Kacper / GĄSIOROWSKI Adam
(UKS Miasto Soli Wieliczka)
7 1 6 8:20 14,29
39 ARENDARCZYK Wojciech / ARENDARCZYK Marcin
(UKS Zarabie Myślenice III)
6 0 6 2:18 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 JEDYNAK Damian (LKS Polonia Wilczkowice III) 33 28 5 11 7 4 31,5
2 TOKARZ Paweł (SSL Wielmożanka Wielmoża II) 33 26 7 11 6 5 29,0
3 JÓZEFIAK Michał (Podwawelski Kraków III) 27 25 2 9 6 3 28,0
4 MAŚLONG Mirosław (PKS Porta Kraków) 30 24 6 10 8 2 28,0
5 ŻĄDŁO Piotr (UKS Zarabie Myślenice II) 30 23 7 9 8 1 27,0
6 KUTYŁA Dawid (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV) 31 23 8 11 8 3 27,0
7 SĘK Rafał (SSL Wielmożanka Wielmoża II) 33 24 9 11 6 5 27,0
8 NAŁÓDKA Dariusz (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV) 32 23 9 9 8 1 27,0
9 DŹWIG Andrzej (UKS Zarabie Myślenice II) 24 23 1 8 7 1 26,5
10 KOWAL Łukasz (LKS Kłos Olkusz II) 27 23 4 9 7 2 26,5
11 GIEROŃ Bartosz (Podwawelski Kraków IV) 30 23 7 10 7 3 26,5
12 PIESZCZEK Mikołaj (SSL Wielmożanka Wielmoża II) 33 23 10 11 7 4 26,5
13 DZIAŁEK Mateusz (PKS Porta Kraków) 27 22 5 9 8 1 26,0
14 CZYŻYCKI Bogdan (UKS Zarabie Myślenice II) 22 22 0 9 7 2 25,5
15 WALA Tomasz (TKKF Top Spin Kraków ) 33 23 10 11 5 6 25,5
16 PIRÓG Paweł (AZS Politechnika Kraków) 29 21 8 10 7 3 24,5
17 KUC Leszek (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV) 30 21 9 8 7 1 24,5
18 KORCZEK Łukasz (LKS Wisła Rząska) 27 21 6 11 6 5 24,0
19 KUŹNIAR Antoni (AZS Politechnika Kraków) 30 20 10 10 8 2 24,0
20 PORĘBSKI Marcin (PKS Porta Kraków) 27 20 7 9 7 2 23,5
21 MAJDAK Rafał (MKS Centrum Kraków III) 28 20 8 10 6 4 23,0
22 WOJTOŃ Przemysław (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV) 31 19 12 11 8 3 23,0
23 KLIMCZAK Marek (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 22 20 2 7 4 3 22,0
24 BOCHENEK Mariusz (Podwawelski Kraków IV) 20 18 2 7 5 2 20,5
25 KALICIAK Dariusz (PKS Porta Kraków) 24 17 7 8 7 1 20,5
26 KARATNIK Zbigniew (TKKF Top Spin Kraków ) 32 18 14 11 5 6 20,5
27 TWARDY Sebastian (LKS Wisła Rząska) 33 18 15 11 5 6 20,5
28 BALIK Robert (LKS Kłos Olkusz II) 24 17 7 9 6 3 20,0
29 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 26 17 9 8 4 4 19,0
30 WĄS Bartłomiej (Podwawelski Kraków IV) 19 16 3 6 5 1 18,5
31 WALOTEK Krzysztof (LKS Kłos Olkusz II) 25 16 9 9 5 4 18,5
32 ARORA Arpit (Podwawelski Kraków IV) 21 15 6 7 6 1 18,0
33 TABOR Paweł (KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa) 23 15 8 8 6 2 18,0
34 CHOLEWA Kacper (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III) 30 16 14 10 4 6 18,0
35 CHŁĘDOWSKI Jakub (Podwawelski Kraków IV) 17 15 2 5 5 0 17,5
36 SALETNIK Jakub (Dorbud-Gryf Gdów II) 18 14 4 6 6 0 17,0
37 APOSTOŁ Paweł (KS Jordan Kraków) 21 15 6 7 4 3 17,0
38 URBAN Piotr (KS Jordan Kraków) 23 15 8 7 4 3 17,0
39 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz (LKS Polonia Wilczkowice III) 33 14 19 11 6 5 17,0
40 PAJORSKI Mateusz (Dorbud-Gryf Gdów II) 19 13 6 7 7 0 16,5
41 ELARGAWY Omar (Podwawelski Kraków III) 21 14 7 7 5 2 16,5
42 MOTYKA Rafał (LKS Kłos Olkusz II) 22 14 8 9 5 4 16,5
43 GŁĄB Damian (AZS Politechnika Kraków) 14 14 0 6 4 2 16,0
44 MAREK Piotr (UKS Zarabie Myślenice II) 23 12 11 10 8 2 16,0
45 SZEWCZYK Hubert (MKS Centrum Kraków III) 18 14 4 6 3 3 15,5
46 GAJ Milena (Dorbud-Gryf Gdów II) 18 13 5 6 5 1 15,5
47 PILCH Mikołaj (Dorbud-Gryf Gdów II) 20 13 7 7 5 2 15,5
48 RESZKA Adam (AZS Politechnika Kraków) 22 13 9 6 5 1 15,5
49 JAKUBCZYK Weronika (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 25 13 12 8 5 3 15,5
50 TURECKI Jakub (Dorbud-Gryf Gdów II) 15 13 2 5 4 1 15,0
51 KACZMARCZYK Karol (Podwawelski Kraków III) 21 13 8 7 3 4 14,5
52 GĄSIOROWSKI Adam (UKS Miasto Soli Wieliczka) 30 14 16 10 1 9 14,5
53 KOLIŃSKI Witold (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 19 12 7 7 4 3 14,0
54 KUCHNIA Andrzej (KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa) 24 11 13 9 6 3 14,0
55 STALMACH Zbigniew (KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa) 30 13 17 6 2 4 14,0
56 TABOR Janusz (KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa) 20 11 9 7 5 2 13,5
57 WOJCIACZYK Antoni (Podwawelski Kraków IV) 13 11 2 5 4 1 13,0
58 SZCZERBA Tomasz (TKKF Top Spin Kraków ) 25 12 13 4 2 2 13,0
59 WIROŃSKI Piotr (KS Jordan Kraków) 23 11 12 8 3 5 12,5
60 BARTOSZKO Natalia (KS Bronowianka Kraków IV) 13 10 3 6 4 2 12,0
61 BAJER Emilia (UKS Zarabie Myślenice II) 22 11 11 4 2 2 12,0
62 BUŁA Dominik (LKS Wisła Rząska) 22 9 13 9 6 3 12,0
63 BARANEK Mariusz (SSL Wielmożanka Wielmoża II) 23 9 14 8 6 2 12,0
64 YEUNG Arvin (MKS Centrum Kraków III) 10 9 1 4 4 0 11,0
65 KOCHANOWSKI Tomasz (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III) 22 10 12 7 2 5 11,0
66 BOROŃ Sławomir (KS Jordan Kraków) 23 10 13 6 2 4 11,0
67 NATKANIEC Michał (LKS Kłos Olkusz II) 16 9 7 3 3 0 10,5
68 STROJEK Karol (AZS Politechnika Kraków) 16 8 8 5 5 0 10,5
69 KONSTANTYN Kaja (KS Bronowianka Kraków IV) 24 9 15 8 3 5 10,5
70 CZOSNEK Arkadiusz (Podwawelski Kraków III) 17 9 8 5 2 3 10,0
71 GRATKOWSKI Jacek (AZS Politechnika Kraków) 9 9 0 3 1 2 9,5
72 DĄBEK Michał (MKS Centrum Kraków III) 18 8 10 6 3 3 9,5
73 DONIEC Krzysztof (MKS Centrum Kraków III) 23 7 16 7 5 2 9,5
74 KARWASIŃSKI Szymon (Dorbud-Gryf Gdów II) 8 8 0 2 2 0 9,0
75 WOŹNY Dariusz (TKKF Top Spin Kraków ) 17 7 10 6 4 2 9,0
76 NOWAK Mateusz (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III) 25 7 18 10 4 6 9,0
77 ŁUKOWSKA Maja (KS Bronowianka Kraków IV) 15 8 7 5 1 4 8,5
78 ROMANOWSKI Cezary (LKS Wisła Rząska) 18 7 11 8 3 5 8,5
79 SZPROCH Wojciech (Podwawelski Kraków III) 18 7 11 6 3 3 8,5
80 KNAP Marian (UKS Zarabie Myślenice III) 25 8 17 5 1 4 8,5
81 NOFENKO Volodymyr (FCIS Kraków II) 30 8 22 10 1 9 8,5
82 LODOWSKI Janusz (KS Jordan Kraków) 20 7 13 8 2 6 8,0
83 DUDEK Anna (KS Bronowianka Kraków IV) 25 8 17 7 0 7 8,0
84 PERZ Izabela (Dorbud-Gryf Gdów II) 9 6 3 3 3 0 7,5
85 WALICZEK Wojciech (UKS Zarabie Myślenice II) 8 6 2 3 2 1 7,0
86 MUTA Michał (KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa) 17 6 11 6 2 4 7,0
87 TARKOWSKI Tomasz (LKS Polonia Wilczkowice III) 23 6 17 5 2 3 7,0
88 PERICHT Robert (LKS Polonia Wilczkowice III) 9 6 3 3 1 2 6,5
89 REPTAK Grzegorz (LKS Wisła Rząska) 16 6 10 3 1 2 6,5
90 ŻĄDŁO Damian (KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa) 11 5 6 4 2 2 6,0
91 BARTOSZKO Nicol (KS Bronowianka Kraków IV) 20 5 15 6 2 4 6,0
92 CIUBA Szymon (LKS Kłos Olkusz III) 25 5 20 10 2 8 6,0
93 BATKO Paweł (LKS Kłos Olkusz III) 29 5 24 10 2 8 6,0
94 PEREK Robert (LKS Polonia Wilczkowice III) 8 4 4 4 3 1 5,5
95 UTYLSKI Kornel (MKS Centrum Kraków III) 10 5 5 2 1 1 5,5
96 GUMULA Marcin (SSL Wielmożanka Wielmoża II) 10 5 5 3 1 2 5,5
97 KUC Robert (TKKF Top Spin Kraków ) 10 5 5 3 1 2 5,5
98 NOWAK Tomasz (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III) 13 4 9 8 3 5 5,5
99 BIESAGA Marek (TKKF Top Spin Kraków ) 15 4 11 9 3 6 5,5
100 NOSEK Robert (LKS Polonia Wilczkowice III) 16 4 12 6 3 3 5,5
101 IDZIK Magdalena (KS Bronowianka Kraków IV) 16 4 12 6 3 3 5,5
102 NIEWIARA Adrian (LKS Kłos Olkusz III) 21 5 16 5 1 4 5,5
103 OLEKSA Kacper (UKS Miasto Soli Wieliczka) 30 5 25 10 1 9 5,5
104 ARENDARCZYK Marcin (UKS Zarabie Myślenice III) 30 5 25 10 1 9 5,5
105 KARWASIŃSKI Dominik (Dorbud-Gryf Gdów II) 4 4 0 2 2 0 5,0
106 SIEMIENIUK Andrzej (FCIS Kraków II) 31 5 26 11 0 11 5,0
107 KOZAK Jakub (FCIS Kraków II) 30 4 26 10 2 8 5,0
108 PAWELEC Tomasz (Dorbud-Gryf Gdów II) 6 4 2 1 1 0 4,5
109 MURZYN Maciej (KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa) 7 3 4 4 3 1 4,5
110 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (LKS Wisła Rząska) 10 4 6 1 1 0 4,5
111 GAWLIK Tymon (UKS Zarabie Myślenice III) 27 3 24 9 3 6 4,5
112 ŁATA Przemysław (Podwawelski Kraków III) 8 4 4 2 0 2 4,0
113 MICHALIK Patrycja (PKS Porta Kraków) 7 3 4 2 2 0 4,0
114 WIDEŁKA Mirosław (LKS Polonia Wilczkowice III) 7 3 4 3 2 1 4,0
115 DELA Jan (LKS Kłos Olkusz III) 18 4 14 2 0 2 4,0
116 TURECKI Kacper (Dorbud-Gryf Gdów II) 3 3 0 1 1 0 3,5
117 IMIELSKI Marcin (LKS Kłos Olkusz III) 3 3 0 1 1 0 3,5
118 CZOPIK Stanisław (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV) 4 3 1 2 1 1 3,5
119 TRZECIAK Jacek (LKS Kłos Olkusz III) 4 3 1 2 1 1 3,5
120 KROKOS Bartłomiej (MKS Centrum Kraków III) 7 3 4 3 1 2 3,5
121 WIELOGÓRSKI Bartłomiej (KS Jordan Kraków) 10 3 7 4 1 3 3,5
122 MARDOSZ Maciej (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 8 2 6 4 3 1 3,5
123 MAJ Jacek (UKS Zarabie Myślenice III) 30 2 28 10 3 7 3,5
124 CHOCHÓŁ Paweł (LKS Kłos Olkusz II) 6 3 3 1 0 1 3,0
125 NOWOTNY Jacek (LKS Wisła Rząska) 6 3 3 1 0 1 3,0
126 KOCHANOWSKI Mateusz (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III) 12 3 9 2 0 2 3,0
127 WIERZBIŃSKI Marcin (MKS Centrum Kraków III) 2 2 0 1 1 0 2,5
128 KOHUTEK Konrad (PKS Porta Kraków) 2 2 0 1 1 0 2,5
129 ŁASKAWIEC Jakub (LKS Kłos Olkusz III) 3 2 1 3 1 2 2,5
130 SKOWRONEK Anna (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 5 2 3 2 1 1 2,5
131 WOLANIN Kacper (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III) 5 2 3 2 1 1 2,5
132 PORADZISZ Michał (UKS Zarabie Myślenice II) 3 2 1 1 0 1 2,0
133 ARENDARCZYK Wojciech (UKS Zarabie Myślenice III) 8 2 6 6 0 6 2,0
134 STACHURA Magdalena (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III) 11 2 9 0 0 0 2,0
135 KADŁUBOWSKI Jan (UKS Miasto Soli Wieliczka) 18 2 16 6 0 6 2,0
136 MARDOSZ Zuzanna (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 1 1 0 1 1 0 1,5
137 ŻABA Andrzej (Podwawelski Kraków III) 8 1 7 4 1 3 1,5
138 OLSZEWSKI Andrzej (FCIS Kraków II) 14 1 13 5 1 4 1,5
139 STACHEL Artur (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 2 1 1 0 0 0 1,0
140 WOŹNIAK Helena (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 3 1 2 0 0 0 1,0
141 NYK Aleksandra (LKS Kłos Olkusz III) 4 1 3 3 0 3 1,0
142 SZEWCZYK Maria (MKS Centrum Kraków III) 5 1 4 1 0 1 1,0
143 KOWALIK Damian (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 9 1 8 2 0 2 1,0
144 SIEMIENIUK Melania (FCIS Kraków II) 11 1 10 3 0 3 1,0
145 GNIDZIŃSKI Michał (FCIS Kraków I) 18 1 17 5 0 5 1,0
146 ĆWIK Oliwia (LKS Kłos Olkusz III) 19 1 18 6 0 6 1,0
147 KOMOROWSKI Krzysztof (FCIS Kraków I) 27 1 26 8 0 8 1,0
148 BARCHANOWICZ Jan (MKS Centrum Kraków III) 6 0 6 2 2 0 1,0
149 UTYLSKA Karolina (MKS Centrum Kraków III) 2 0 2 1 1 0 0,5
150 PIWOWARCZYK Bartłomiej (PKS Porta Kraków) 3 0 3 1 1 0 0,5
151 JANAS Bartosz (KS Bronowianka Kraków IV) 7 0 7 2 1 1 0,5
152 YEUNG Alyssa (MKS Centrum Kraków III) 3 0 3 1 1 0 0,5
153 ŚLAZYK Paweł (LKS Polonia Wilczkowice III) 3 0 3 1 0 1 0,0
154 BEŁZA Janusz (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV) 1 0 1 1 0 1 0,0
155 KAROLCZYK Ilona (LKS Kłos Olkusz III) 3 0 3 1 0 1 0,0
156 PANUŚ Szymon (Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III) 2 0 2 1 0 1 0,0
157 ŻAK Maksymilian (UKS Miasto Soli Wieliczka) 1 0 1 1 0 1 0,0
158 ŚLUSARCZYK Adam (UKS Miasto Soli Wieliczka) 10 0 10 4 0 4 0,0
159 SHYROKYKH Ivan (UKS Miasto Soli Wieliczka) 19 0 19 6 0 6 0,0
160 GOMUŁCZAK Jakub (UKS Miasto Soli Wieliczka) 7 0 7 3 0 3 0,0
161 BURMER Daniel (LKS Kłos Olkusz III) 3 0 3 1 0 1 0,0
162 KOMOROWSKI Oskar (FCIS Kraków I) 27 0 27 9 0 9 0,0
163 KOTLINOWSKI Jerzy (FCIS Kraków I) 6 0 6 2 0 2 0,0
164 CZARNIECKI Tadeusz (FCIS Kraków I) 12 0 12 5 0 5 0,0
165 KOMOROWSKA Katarzyna (FCIS Kraków I) 6 0 6 2 0 2 0,0
166 GAWEŁ Michał (FCIS Kraków I) 6 0 6 2 0 2 0,0
167 WILKOS Andrzej (FCIS Kraków I) 18 0 18 7 0 7 0,0
168 PAWLAK Dominik (FCIS Kraków II) 13 0 13 3 0 3 0,0
169 DUDA Daniel (UKS Miasto Soli Wieliczka) 2 0 2 0 0 0 0,0
170 SROKA Jakub (UKS Miasto Soli Wieliczka) 3 0 3 0 0 0 0,0
171 FILIPEK Angelika (UKS Krupiec Rokicie Szczytniki) 0 0 0 1 0 1 0,0
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu