LKS Kłos Olkusz III (M)
Klub: LKS „Kłos” Olkusz
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR
ul. Wiejska 1A
32-300 Olkusz
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jakub Łaskawiec (e-mail jakublaskawiec@poczta.onet.pl, tel. 608 508 891)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BATKO Paweł 2009 M 3517 30.08.2022 3255 14.09.2022
2 BURMER Daniel 1979 M 3500 30.08.2022 3877 14.09.2022
3 CIUBA Szymon 2008 M 3518 30.08.2022 3302 14.09.2022
4 ĆWIK Oliwia 2008 K 6305 06.09.2022 3866 14.09.2022
5 DELA Jan 2008 M 9943 23.09.2022 3982 25.09.2022
6 IMIELSKI Marcin 1975 M 3503 30.08.2022 2842 14.09.2022
7 KAROLCZYK Ilona 1979 K 3504 30.08.2022 1652 14.09.2022
8 ŁASKAWIEC Jakub 1975 M 3506 30.08.2022 2617 25.09.2022
9 NIEWIARA Adrian 2008 M 10879 21.10.2022 2179 21.10.2022
10 NYK Aleksandra 2005 K 6553 07.09.2022 4007 21.10.2022
11 TRZECIAK Jacek 1969 M 3515 30.08.2022 1837 14.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2022-09-26 19:00 LKS Polonia Wilczkowice III - LKS Kłos Olkusz III 11:3🏓 ⇓
2 5K 1/2 2022-10-01 10:00 LKS Kłos Olkusz III - FCIS Kraków II 10:4🏓 ⇑
3 5K 1/3 2022-10-23 16:30 SSL Wielmożanka Wielmoża II - LKS Kłos Olkusz III 14:0🏓 ⇓
4 5K 1/4 2022-10-29 11:00 LKS Kłos Olkusz III - KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa 1:13🏓 ⇓
5 5K 1/5 2022-11-12 15:30 MKS Centrum Kraków III - LKS Kłos Olkusz III 13:1🏓 ⇓
6 5K 1/6 2022-11-26 13:30 LKS Kłos Olkusz III - Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV 0:14🏓 ⇓
7 5K 1/7 2022-12-04 11:00 UKS Zarabie Myślenice II - LKS Kłos Olkusz III  
8 5K 1/8 2022-12-10 10:00 LKS Kłos Olkusz III - TKKF Top Spin Kraków  
9 5K 1/9 2023-01-08 15:00 Podwawelski Kraków IV - LKS Kłos Olkusz III  
10 5K 1/10 2023-01-14 10:00 LKS Kłos Olkusz III - UKS Miasto Soli Wieliczka  
11 5K 1/11 2023-02-01 18:00 LKS Wisła Rząska - LKS Kłos Olkusz III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BP
2
BD
3
CS
4
ĆO
5
DJ
6
IM
7
KI
8
NA
9
NA
10
TJ
1 (W) LKS Polonia Wilczkowice III 1,0   1,0   1,0   0,0       3
2 (D) FCIS Kraków II 1,5   2,5   1,0 3,5       1,5 10
3 (W) SSL Wielmożanka Wielmoża II 0,0   0,0 0,0       0,0 0,0   0
4 (D) KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa 0,0   0,0 0,0 0,0     1,0 0,0   1
5 (W) MKS Centrum Kraków III 0,0 0,0 0,0   1,0     0,0     1
6 (D) Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV     0,0 0,0 0,0     0,0 0,0   0
Razem 2,5 0,0 3,5 0,0 3,0 3,5 0,0 1,0 0,0 1,5 15
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BATKO Paweł 2009 M 3517 30.08.2022 3255
2 BURMER Daniel 1979 M 3500 30.08.2022 3877
3 CIUBA Szymon 2008 M 3518 30.08.2022 3302
4 ĆWIK Oliwia 2008 K 6305 06.09.2022 3866
5 DELA Jan 2008 M 9943 23.09.2022 3982
6 IMIELSKI Marcin 1975 M 3503 30.08.2022 2842
7 KAROLCZYK Ilona 1979 K 3504 30.08.2022 1652
8 NIEWIARA Adrian 2008 M 10879 21.10.2022 2179
9 NYK Aleksandra 2005 K 6553 07.09.2022 4007
10 TRZECIAK Jacek 1969 M 3515 30.08.2022 1837