Podwawelski Kraków III (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jakub Chłędowski (tel. 733 311 227)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CZOSNEK Arkadiusz 2002 M 2913 27.08.2022 3814 19.09.2022
2 ELARGAWY Omar Galal 1992 M 2915 27.08.2022 3594 19.09.2022
3 GONTARZ Paweł 1996 M 2917 27.08.2022 3638 19.09.2022
4 JÓZEFIAK Michał 1997 M 2919 27.08.2022 3817 19.09.2022
5 KACZMARCZYK Karol 2011 M 2928 27.08.2022 2693 19.09.2022
6 ŁATA Przemysław 1996 M 2905 27.08.2022 3815 19.09.2022
7 SŁONINA Adam 2008 M 2929 27.08.2022 3706 19.09.2022
8 SOBUCKI Mateusz 1982 M 5740 05.09.2022 2251 19.09.2022
9 SZPROCH Wojciech 2002 M 8519 12.09.2022 3884 19.09.2022
10 ŻABA Andrzej 2000 M 2927 27.08.2022 3816 19.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2022-09-25 18:00 KS Jordan Kraków - Podwawelski Kraków III 7:7🏓 ⇔
2 5K 1/2 2022-09-30 18:00 Podwawelski Kraków III - PKS Porta Kraków 5:9🏓 ⇓
3 5K 1/3 2022-10-21 18:00 Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III - Podwawelski Kraków III 4:10🏓 ⇑
4 5K 1/5 2022-10-22 10:00 AZS Politechnika Kraków - Podwawelski Kraków III 9:5🏓 ⇓
5 5K 1/4 2022-10-29 12:30 Podwawelski Kraków III - LKS Kłos Olkusz II 6:8🏓 ⇓
6 5K 1/6 2022-11-26 12:30 Podwawelski Kraków III - FCIS Kraków I 14:0🏓 ⇑
7 5K 1/7 2022-12-04 11:00 UKS Zarabie Myślenice III - Podwawelski Kraków III 0:14🏓 ⇑
8 5K 1/8 2022-12-14 19:00 Podwawelski Kraków III - KS Bronowianka Kraków IV 10:4🏓 ⇑
9 5K 1/9 2023-01-03 18:30 UKS Krupiec Rokicie Szczytniki - Podwawelski Kraków III 8:6🏓 ⇓
10 5K 1/11 2023-01-28 12:30 Podwawelski Kraków III - Dorbud-Gryf Gdów II 6:8🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CA
2
EOG
3
JM
4
KK
5
ŁP
6
SW
7
ŻA
1 (W) KS Jordan Kraków   2,5 3,5   1,0   0,0 7
2 (D) PKS Porta Kraków 1,0 1,0 3,0 0,0       5
3 (W) Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III 2,0   3,5 3,5 1,0   0,0 10
4 (W) AZS Politechnika Kraków 1,0   3,5 0,0   0,5   5
5 (D) LKS Kłos Olkusz II     2,0 2,0 0,0 2,0 0,0 6
6 (D) FCIS Kraków I   3,5 3,5   2,0 3,5 1,5 14
7 (W) UKS Zarabie Myślenice III 3,5 3,5 3,5 3,5       14
8 (D) KS Bronowianka Kraków IV 2,5 3,5   2,5   1,5   10
9 (W) UKS Krupiec Rokicie Szczytniki 0,0 2,0 3,0     1,0 0,0 6
10 (D) Dorbud-Gryf Gdów II   0,5 2,5 3,0   0,0   6
Razem 10,0 16,5 28,0 14,5 4,0 8,5 1,5 83
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CZOSNEK Arkadiusz 2002 M 2913 27.08.2022 3814
2 ELARGAWY Omar Galal 1992 M 2915 27.08.2022 3594
3 JÓZEFIAK Michał 1997 M 2919 27.08.2022 3817
4 KACZMARCZYK Karol 2011 M 2928 27.08.2022 2693
5 ŁATA Przemysław 1996 M 2905 27.08.2022 3815
6 SZPROCH Wojciech 2002 M 8519 12.09.2022 3884
7 ŻABA Andrzej 2000 M 2927 27.08.2022 3816