FCIS Kraków I (M)
Klub: FCIS Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala 100-lecia KS Cracovia 1906 wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych
al. Marszałka Ferdinanda Focha 40
30-119 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Komorowski (e-mail krzysztof.komorowski@windowslive.com, tel. 502 289 320)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CZARNIECKI Tadeusz 1976 M 9932 23.09.2022 3926 23.09.2022
2 GAWEŁ Michał 1985 M 9929 23.09.2022 3932 23.09.2022
3 GNIDZIŃSKI Michał 1978 M 9936 23.09.2022 3972 23.09.2022
4 KOMOROWSKA Katarzyna 1986 K 9928 23.09.2022 3931 23.09.2022
5 KOMOROWSKI Krzysztof 1981 M 9927 23.09.2022 3921 23.09.2022
6 KOMOROWSKI Oskar 2012 M 9938 23.09.2022 3922 23.09.2022
7 KOTLINOWSKI Jan 2008 M 9941 23.09.2022 3924 23.09.2022
8 KOTLINOWSKI Jerzy 1982 M 9930 23.09.2022 3923 23.09.2022
9 WILKOS Andrzej 1973 M 9931 23.09.2022 3933 23.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2022-09-25 10:00 AZS Politechnika Kraków - FCIS Kraków I 14:0🏓 ⇓
2 5K 1/3 2022-10-24 19:00 FCIS Kraków I - UKS Zarabie Myślenice III 1:13🏓 ⇓
3 5K 1/4 2022-11-06 11:00 KS Bronowianka Kraków IV - FCIS Kraków I 0:14 WO ⇑
4 5K 1/5 2022-11-14 19:00 FCIS Kraków I - UKS Krupiec Rokicie Szczytniki 0:14🏓 ⇓
5 5K 1/6 2022-11-26 12:30 Podwawelski Kraków III - FCIS Kraków I 14:0🏓 ⇓
6 5K 1/7 2022-12-05 19:00 FCIS Kraków I - Dorbud-Gryf Gdów II 0:14🏓 ⇓
7 5K 1/8 2022-12-11 18:00 KS Jordan Kraków - FCIS Kraków I 14:0🏓 ⇓
8 5K 1/9 2023-01-09 19:00 FCIS Kraków I - PKS Porta Kraków 1:13🏓 ⇓
9 5K 1/10 2023-01-13 18:00 Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III - FCIS Kraków I 14:0🏓 ⇓
10 5K 1/11 2023-01-30 19:00 FCIS Kraków I - LKS Kłos Olkusz II 0:14🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CT
2
GM
3
GM
4
KK
5
KK
6
KO
7
KJ
8
WA
1 (W) AZS Politechnika Kraków 0,0       0,0 0,0   0,0 0
2 (D) UKS Zarabie Myślenice III 0,0   1,0   0,0 0,0   0,0 1
3 (W) KS Bronowianka Kraków IV                 0
4 (D) UKS Krupiec Rokicie Szczytniki 0,0       0,0 0,0 0,0 0,0 0
5 (W) Podwawelski Kraków III     0,0   0,0 0,0   0,0 0
6 (D) Dorbud-Gryf Gdów II     0,0   0,0 0,0 0,0   0
7 (W) KS Jordan Kraków     0,0   0,0 0,0   0,0 0
8 (D) PKS Porta Kraków 0,0 0,0     1,0 0,0     1
9 (W) Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III   0,0   0,0 0,0 0,0     0
10 (D) LKS Kłos Olkusz II     0,0 0,0 0,0     0,0 0
Razem 0,0 0,0 1,0 0,0 1,0 0,0 0,0 0,0 2
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CZARNIECKI Tadeusz 1976 M 9932 23.09.2022 3926
2 GAWEŁ Michał 1985 M 9929 23.09.2022 3932
3 GNIDZIŃSKI Michał 1978 M 9936 23.09.2022 3972
4 KOMOROWSKA Katarzyna 1986 K 9928 23.09.2022 3931
5 KOMOROWSKI Krzysztof 1981 M 9927 23.09.2022 3921
6 KOMOROWSKI Oskar 2012 M 9938 23.09.2022 3922
7 KOTLINOWSKI Jerzy 1982 M 9930 23.09.2022 3923
8 WILKOS Andrzej 1973 M 9931 23.09.2022 3933