SSL Wielmożanka Wielmoża II (M)
Klub: SSL „Wielmożanka” Wielmoża
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Powstańców Styczniowych
Wielmoża, ul. Szkolna 55
32-045 Sułoszowa
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Rafał Sęk (tel. 505 034 736)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Marcin Gumula (e-mail margumisie@interia.pl, tel. 694 224 343)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BARANEK Mariusz 1979 M 8061 09.09.2022 3457 19.09.2022
2 FERDEK Marek 1968 M 8062 09.09.2022 1774 19.09.2022
3 GUMULA Marcin 1975 M 8063 09.09.2022 2024 19.09.2022
4 PĘCZEK Mateusz 2001 M 8064 09.09.2022 2441 19.09.2022
5 PIESZCZEK Mikołaj 2004 M 8060 09.09.2022 1903 19.09.2022
6 PIESZCZEK Włodzimierz 1975 M 8065 09.09.2022 1771 19.09.2022
7 SĘK Rafał 1977 M 8066 09.09.2022 1604 19.09.2022
8 TOKARZ Paweł 1977 M 8067 09.09.2022 2869 19.09.2022
9 ZĘBALA Mateusz 2001 M 8068 09.09.2022 874 19.09.2022
10 ZĘBALA Paweł 1998 M 8069 09.09.2022 875 19.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2022-09-25 16:30 SSL Wielmożanka Wielmoża II - UKS Miasto Soli Wieliczka 13:1🏓 ⇑
2 5K 1/2 2022-10-05 18:00 LKS Wisła Rząska - SSL Wielmożanka Wielmoża II 5:9🏓 ⇑
3 5K 1/3 2022-10-23 16:30 SSL Wielmożanka Wielmoża II - LKS Kłos Olkusz III 14:0🏓 ⇑
4 5K 1/4 2022-10-31 19:00 FCIS Kraków II - SSL Wielmożanka Wielmoża II 0:14🏓 ⇑
5 5K 1/5 2022-11-14 19:00 LKS Polonia Wilczkowice III - SSL Wielmożanka Wielmoża II 4:10🏓 ⇑
6 5K 1/8 2022-11-26 16:30 SSL Wielmożanka Wielmoża II - Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV 4:10🏓 ⇓
7 5K 1/6 2022-11-27 16:30 SSL Wielmożanka Wielmoża II - KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa 10:4🏓 ⇑
8 5K 1/7 2022-12-03 15:30 MKS Centrum Kraków III - SSL Wielmożanka Wielmoża II 7:7🏓 ⇔
9 5K 1/9 2023-01-08 11:00 UKS Zarabie Myślenice II - SSL Wielmożanka Wielmoża II 11:3🏓 ⇓
10 5K 1/10 2023-01-15 16:30 SSL Wielmożanka Wielmoża II - TKKF Top Spin Kraków 11:3🏓 ⇑
11 5K 1/11 2023-01-22 15:00 Podwawelski Kraków IV - SSL Wielmożanka Wielmoża II 9:5🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
GM
3
PM
4
SR
5
TP
1 (D) UKS Miasto Soli Wieliczka 1,5 1,0 3,5 3,5 3,5 13
2 (W) LKS Wisła Rząska 1,5   2,5 2,5 2,5 9
3 (D) LKS Kłos Olkusz III 3,5   3,5 3,5 3,5 14
4 (W) FCIS Kraków II 3,5   3,5 3,5 3,5 14
5 (W) LKS Polonia Wilczkowice III 1,5   3,5 3,0 2,0 10
6 (D) Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV 0,0 0,0 1,0 2,5 0,5 4
7 (D) KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa 0,5 1,0 3,5 2,0 3,0 10
8 (W) MKS Centrum Kraków III 0,0   1,0 2,5 3,5 7
9 (W) UKS Zarabie Myślenice II 0,0 0,0 0,0 2,0 1,0 3
10 (D) TKKF Top Spin Kraków 0,0 2,5 3,5 2,0 3,0 11
11 (W) Podwawelski Kraków IV   1,0 1,0 0,0 3,0 5
Razem 12,0 5,5 26,5 27,0 29,0 100
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BARANEK Mariusz 1979 M 8061 09.09.2022 3457
2 GUMULA Marcin 1975 M 8063 09.09.2022 2024
3 PIESZCZEK Mikołaj 2004 M 8060 09.09.2022 1903
4 SĘK Rafał 1977 M 8066 09.09.2022 1604
5 TOKARZ Paweł 1977 M 8067 09.09.2022 2869