LKS Polonia Wilczkowice III (M)
Klub: LKS „Polonia” Wilczkowice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
ul. Jana Pawła II 1
32-091 Michałowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Andrzej Zieliński (e-mail poloniawilczkowice@gmail.com, tel. 600 351 211)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Damian Jedynak (e-mail damianrybajedynak@gmail.com, tel. 888 535 973)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 JEDYNAK Damian 1989 M 6086 06.09.2022 975 14.09.2022
2 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 1985 M 6087 06.09.2022 3142 14.09.2022
3 NOSEK Robert 1970 M 6090 06.09.2022 978 14.09.2022
4 PEREK Robert 1973 M 6093 06.09.2022 1833 14.09.2022
5 ŚLAZYK Paweł 1971 M 6098 06.09.2022 156 14.09.2022
6 TARKOWSKI Tomasz 1988 M 6084 06.09.2022 3793 14.09.2022
7 WIDEŁKA Mirosław 1960 M 6099 06.09.2022 3022 14.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2022-09-26 19:00 LKS Polonia Wilczkowice III - LKS Kłos Olkusz III 11:3🏓 ⇑
2 5K 1/2 2022-10-02 11:00 UKS Zarabie Myślenice II - LKS Polonia Wilczkowice III 11:3🏓 ⇓
3 5K 1/3 2022-10-24 19:00 LKS Polonia Wilczkowice III - FCIS Kraków II 13:1🏓 ⇑
4 5K 1/4 2022-10-26 19:00 TKKF Top Spin Kraków - LKS Polonia Wilczkowice III 6:8🏓 ⇑
5 5K 1/5 2022-11-14 19:00 LKS Polonia Wilczkowice III - SSL Wielmożanka Wielmoża II 4:10🏓 ⇓
6 5K 1/6 2022-11-28 19:00 LKS Polonia Wilczkowice III - Podwawelski Kraków IV 1:13🏓 ⇓
7 5K 1/7 2022-12-03 17:00 KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa - LKS Polonia Wilczkowice III  
8 5K 1/8 2022-12-12 19:00 LKS Polonia Wilczkowice III - UKS Miasto Soli Wieliczka  
9 5K 1/9 2023-01-07 15:30 MKS Centrum Kraków III - LKS Polonia Wilczkowice III  
10 5K 1/10 2023-01-16 19:00 LKS Polonia Wilczkowice III - LKS Wisła Rząska  
11 5K 1/11 2023-01-31 18:00 Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV - LKS Polonia Wilczkowice III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
JD
2
3
NR
4
PR
5
ŚP
6
TT
7
WM
1 (D) LKS Kłos Olkusz III 3,5 3,5       1,5 2,5 11
2 (W) UKS Zarabie Myślenice II 2,5 0,5     0,0 0,0   3
3 (D) FCIS Kraków II 3,5 3,5 2,5 1,5   2,0   13
4 (W) TKKF Top Spin Kraków 3,5 1,5 0,5 2,5       8
5 (D) SSL Wielmożanka Wielmoża II 2,0 0,5 1,5     0,0 0,0 4
6 (D) Podwawelski Kraków IV 1,0 0,0 0,0 0,0   0,0 0,0 1
Razem 16,0 9,5 4,5 4,0 0,0 3,5 2,5 40
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 JEDYNAK Damian 1989 M 6086 06.09.2022 975
2 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 1985 M 6087 06.09.2022 3142
3 NOSEK Robert 1970 M 6090 06.09.2022 978
4 PEREK Robert 1973 M 6093 06.09.2022 1833
5 ŚLAZYK Paweł 1971 M 6098 06.09.2022 156
6 TARKOWSKI Tomasz 1988 M 6084 06.09.2022 3793
7 WIDEŁKA Mirosław 1960 M 6099 06.09.2022 3022