Dorbud-Gryf Gdów II (M)
Klub: UKS „Gryf” Gdów
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Gminna Hala Sportowa
ul. Lekarska 1206
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Paulina Krużel (e-mail paulinakruzel@op.pl, tel. 600 882 394)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CELARY Mateusz 1995 M 6401 07.09.2022 162 07.11.2022
2 DANAJ Natalia 2000 K 2136 24.08.2022 174 07.11.2022
3 GAJ Milena 2008 K 2143 24.08.2022 1625 22.09.2022
4 GARYCKI Adrian 1996 M 2137 24.08.2022 658 07.11.2022
5 KARWASIŃSKI Dominik 2009 M 2146 24.08.2022 2771 22.09.2022
6 KARWASIŃSKI Szymon 2006 M 2147 24.08.2022 3065 22.09.2022
7 KOŁOS Arkadiusz 2001 M 2139 24.08.2022 163 07.11.2022
8 PAJORSKI Mateusz 2009 M 2150 24.08.2022 2424 22.09.2022
9 PAWELEC Tomasz 2008 M 2151 24.08.2022 2575 22.09.2022
10 PERZ Izabela 2008 K 2152 24.08.2022 1543 22.09.2022
11 PILCH Mikołaj 2011 M 2153 24.08.2022 2551 22.09.2022
12 SALETNIK Jakub 2008 M 2154 24.08.2022 2849 22.09.2022
13 TURECKI Jakub 2011 M 2155 24.08.2022 1839 22.09.2022
14 TURECKI Kacper 2006 M 2156 24.08.2022 1269 07.11.2022
15 ZIMNICKI Tomasz 1995 M 2141 24.08.2022 80 07.11.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/2 2022-10-01 10:00 Dorbud-Gryf Gdów II - KS Jordan Kraków 13:1🏓 ⇑
2 5K 1/3 2022-10-22 11:00 PKS Porta Kraków - Dorbud-Gryf Gdów II 6:8🏓 ⇑
3 5K 1/4 2022-10-25 18:00 Dorbud-Gryf Gdów II - Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III 12:2🏓 ⇑
4 5K 1/5 2022-11-12 10:00 LKS Kłos Olkusz II - Dorbud-Gryf Gdów II 3:11🏓 ⇑
5 5K 1/6 2022-11-26 10:00 Dorbud-Gryf Gdów II - AZS Politechnika Kraków 6:8🏓 ⇓
6 5K 1/7 2022-12-05 19:00 FCIS Kraków I - Dorbud-Gryf Gdów II 0:14🏓 ⇑
7 5K 1/8 2022-12-10 10:00 Dorbud-Gryf Gdów II - UKS Zarabie Myślenice III 14:0🏓 ⇑
8 5K 1/9 2023-01-08 12:00 KS Bronowianka Kraków IV - Dorbud-Gryf Gdów II 0:14🏓 ⇑
9 5K 1/10 2023-01-14 09:00 Dorbud-Gryf Gdów II - UKS Krupiec Rokicie Szczytniki 9:5🏓 ⇑
10 5K 1/11 2023-01-28 12:30 Podwawelski Kraków III - Dorbud-Gryf Gdów II 6:8🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GM
2
KD
3
KS
4
PM
5
PT
6
PI
7
PM
8
SJ
9
TJ
10
TK
1 (D) KS Jordan Kraków       3,5     2,5 3,5 3,5   13
2 (W) PKS Porta Kraków 3,5     1,5     0,0   3,0   8
3 (D) Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III   1,5 2,0 1,5 1,0   2,5 3,5     12
4 (W) LKS Kłos Olkusz II 3,5         2,5     1,5 3,5 11
5 (D) AZS Politechnika Kraków 0,5     1,5   1,5   2,5     6
6 (W) FCIS Kraków I   3,5 3,5       3,5   3,5   14
7 (D) UKS Zarabie Myślenice III     3,5 3,5 3,5     3,5     14
8 (W) KS Bronowianka Kraków IV 3,5         3,5 3,5   3,5   14
9 (D) UKS Krupiec Rokicie Szczytniki 1,5     2,5     2,5 2,5     9
10 (W) Podwawelski Kraków III 3,0     2,5     1,0 1,5     8
Razem 15,5 5,0 9,0 16,5 4,5 7,5 15,5 17,0 15,0 3,5 109
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GAJ Milena 2008 K 2143 24.08.2022 1625
2 KARWASIŃSKI Dominik 2009 M 2146 24.08.2022 2771
3 KARWASIŃSKI Szymon 2006 M 2147 24.08.2022 3065
4 PAJORSKI Mateusz 2009 M 2150 24.08.2022 2424
5 PAWELEC Tomasz 2008 M 2151 24.08.2022 2575
6 PERZ Izabela 2008 K 2152 24.08.2022 1543
7 PILCH Mikołaj 2011 M 2153 24.08.2022 2551
8 SALETNIK Jakub 2008 M 2154 24.08.2022 2849
9 TURECKI Jakub 2011 M 2155 24.08.2022 1839
10 TURECKI Kacper 2006 M 2156 24.08.2022 1269