Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III (M)
Klub: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Koźmice Wielkie 605
32-020 Wieliczka
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Tomasz Kochanowski (e-mail tk@astor.com.pl, tel. 609 428 594)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Tomasz Zimnicki (e-mail zimnicki.tom@gmail.com, tel. 504 112 290)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CHOLEWA Kacper 2008 M 2753 26.08.2022 2902 18.09.2022
2 GÓRECKA Julia 1979 K 7917 09.09.2022 3316 18.09.2022
3 KOCHANOWSKI Mateusz 2007 M 2755 26.08.2022 3467 18.09.2022
4 KOCHANOWSKI Tomasz 1978 M 2767 26.08.2022 3468 18.09.2022
5 NOWAK Mateusz 2007 M 2757 26.08.2022 2345 18.09.2022
6 NOWAK Tomasz 1976 M 2773 26.08.2022 3469 18.09.2022
7 PANUŚ Szymon 2009 M 2758 26.08.2022 3466 18.09.2022
8 STACHURA Magdalena 2005 K 2759 26.08.2022 2341 18.09.2022
9 STANISŁAWCZYK Maciej 2007 M 2760 26.08.2022 3470 18.09.2022
10 WOLANIN Kacper 2007 M 2761 26.08.2022 2989 18.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2022-09-28 18:00 Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III - KS Bronowianka Kraków IV 8:6🏓 ⇑
2 5K 1/2 2022-09-30 19:00 UKS Krupiec Rokicie Szczytniki - Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III 11:3🏓 ⇓
3 5K 1/3 2022-10-21 18:00 Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III - Podwawelski Kraków III 4:10🏓 ⇓
4 5K 1/4 2022-10-25 18:00 Dorbud-Gryf Gdów II - Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III 12:2🏓 ⇓
5 5K 1/5 2022-11-04 18:00 Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III - KS Jordan Kraków 3:11🏓 ⇓
6 5K 1/6 2022-11-25 18:00 PKS Porta Kraków - Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III 12:2🏓 ⇓
7 5K 1/8 2022-12-02 18:30 Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III - LKS Kłos Olkusz II 0:14🏓 ⇓
8 5K 1/9 2023-01-05 18:00 AZS Politechnika Kraków - Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III 10:4🏓 ⇓
9 5K 1/10 2023-01-13 18:00 Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III - FCIS Kraków I 14:0🏓 ⇑
10 5K 1/11 2023-01-29 11:00 UKS Zarabie Myślenice III - Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III 3:11🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CK
2
KM
3
KT
4
NM
5
NT
6
PS
7
SM
8
WK
1 (D) KS Bronowianka Kraków IV 2,5   2,5 1,5 1,5 0,0   0,0 8
2 (W) UKS Krupiec Rokicie Szczytniki 1,0 0,0 1,0 0,0 0,0   1,0   3
3 (D) Podwawelski Kraków III 1,5 0,0 0,0 1,5 0,0   1,0   4
4 (W) Dorbud-Gryf Gdów II 1,0 0,0 1,0 0,0 0,0     0,0 2
5 (D) KS Jordan Kraków 2,0 0,0 1,0 0,0 0,0   0,0 0,0 3
6 (W) PKS Porta Kraków 1,0   0,0 1,0 0,0   0,0   2
7 (D) LKS Kłos Olkusz II 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0     0
8 (W) AZS Politechnika Kraków 2,0 0,0 1,0 1,0 0,0       4
9 (D) FCIS Kraków I 3,5 3,0 1,0 2,5 1,5     2,5 14
10 (W) UKS Zarabie Myślenice III 3,5   3,5 1,5 2,5       11
Razem 18,0 3,0 11,0 9,0 5,5 0,0 2,0 2,5 51
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHOLEWA Kacper 2008 M 2753 26.08.2022 2902
2 KOCHANOWSKI Mateusz 2007 M 2755 26.08.2022 3467
3 KOCHANOWSKI Tomasz 1978 M 2767 26.08.2022 3468
4 NOWAK Mateusz 2007 M 2757 26.08.2022 2345
5 NOWAK Tomasz 1976 M 2773 26.08.2022 3469
6 PANUŚ Szymon 2009 M 2758 26.08.2022 3466
7 STACHURA Magdalena 2005 K 2759 26.08.2022 2341
8 WOLANIN Kacper 2007 M 2761 26.08.2022 2989