Podwawelski Kraków IV (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Andrzej Żaba (tel. 663 828 992)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 ARORA Arpit 1992 M 2904 27.08.2022 3899 19.09.2022
2 BOCHENEK Mariusz 1969 M 2908 27.08.2022 18 19.09.2022
3 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993 M 2911 27.08.2022 922 19.09.2022
4 DYMEK Michał 1987 M 2914 27.08.2022 2249 19.09.2022
5 GIEROŃ Bartosz 1992 M 2970 29.08.2022 3811 19.09.2022
6 NOWAK Alojzy 1964 M 2920 27.08.2022 580 19.09.2022
7 POROSZEWSKI Jacek 1977 M 2923 27.08.2022 2592 19.09.2022
8 URBAN Paweł 1993 M 2925 27.08.2022 3217 19.09.2022
9 WĄS Bartłomiej 2004 M 2930 27.08.2022 2878 19.09.2022
10 WOJCIACZYK Antoni 1963 M 2926 27.08.2022 353 19.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2022-09-24 17:00 KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa - Podwawelski Kraków IV 4:10🏓 ⇑
2 5K 1/2 2022-09-25 17:00 Podwawelski Kraków IV - MKS Centrum Kraków III 13:1🏓 ⇑
3 5K 1/3 2022-10-25 18:00 Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV - Podwawelski Kraków IV 3:11🏓 ⇑
4 5K 1/4 2022-10-30 15:00 Podwawelski Kraków IV - UKS Zarabie Myślenice II 5:9🏓 ⇓
5 5K 1/5 2022-11-13 09:00 TKKF Top Spin Kraków - Podwawelski Kraków IV 3:11🏓 ⇑
6 5K 1/6 2022-11-28 19:00 LKS Polonia Wilczkowice III - Podwawelski Kraków IV 1:13🏓 ⇑
7 5K 1/7 2022-12-04 15:00 Podwawelski Kraków IV - UKS Miasto Soli Wieliczka  
8 5K 1/8 2022-12-14 18:00 LKS Wisła Rząska - Podwawelski Kraków IV  
9 5K 1/9 2023-01-08 15:00 Podwawelski Kraków IV - LKS Kłos Olkusz III  
10 5K 1/10 2023-01-16 19:00 FCIS Kraków II - Podwawelski Kraków IV  
11 5K 1/11 2023-01-29 15:00 Podwawelski Kraków IV - SSL Wielmożanka Wielmoża II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
AA
2
BM
3
CJ
4
GB
5
WB
6
WA
1 (W) KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa 2,0 3,5   1,0 3,5   10
2 (D) MKS Centrum Kraków III 3,5 1,5 2,0 3,5 2,5   13
3 (W) Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV   3,0 3,5 2,0 1,0 1,5 11
4 (D) UKS Zarabie Myślenice II   1,0 1,5 1,0 1,0 0,5 5
5 (W) TKKF Top Spin Kraków 1,5 1,0   3,5 2,0 3,0 11
6 (W) LKS Polonia Wilczkowice III 2,5 3,5   3,5 3,5   13
Razem 9,5 13,5 7,0 14,5 13,5 5,0 63
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 ARORA Arpit 1992 M 2904 27.08.2022 3899
2 BOCHENEK Mariusz 1969 M 2908 27.08.2022 18
3 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993 M 2911 27.08.2022 922
4 GIEROŃ Bartosz 1992 M 2970 29.08.2022 3811
5 WĄS Bartłomiej 2004 M 2930 27.08.2022 2878
6 WOJCIACZYK Antoni 1963 M 2926 27.08.2022 353