UKS Zarabie Myślenice II (M)
Klub: UKS „Zarabie” Myślenice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Czyżycki (e-mail uks_zarabie@o2.pl, tel. 606 976 994)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BAJER Emilia 2005 K 3732 31.08.2022 2098 14.09.2022
2 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 2496 24.08.2022 667 01.10.2022
3 DŹWIG Andrzej 1986 M 2497 24.08.2022 1790 14.09.2022
4 GONET Szymon 1999 M 2498 24.08.2022 768 14.09.2022
5 KUZIO Aleksandra 2007 K 936 16.08.2022 1694 14.09.2022
6 MAREK Piotr 1975 M 2500 24.08.2022 3530 14.09.2022
7 PORADZISZ Michał 1994 M 2501 24.08.2022 784 14.09.2022
8 TALAGA Samuel 1999 M 2505 24.08.2022 670 14.09.2022
9 WALICZEK Wojciech 1988 M 2506 24.08.2022 224 14.09.2022
10 ŻĄDŁO Piotr 2003 M 2507 24.08.2022 2489 14.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2022-09-27 18:00 Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV - UKS Zarabie Myślenice II 11:3🏓 ⇓
2 5K 1/2 2022-10-02 11:00 UKS Zarabie Myślenice II - LKS Polonia Wilczkowice III 11:3🏓 ⇑
3 5K 1/3 2022-10-23 11:00 UKS Zarabie Myślenice II - TKKF Top Spin Kraków 11:3🏓 ⇑
4 5K 1/4 2022-10-30 15:00 Podwawelski Kraków IV - UKS Zarabie Myślenice II 5:9🏓 ⇑
5 5K 1/5 2022-11-13 11:00 UKS Zarabie Myślenice II - UKS Miasto Soli Wieliczka 14:0🏓 ⇑
6 5K 1/6 2022-11-30 18:00 LKS Wisła Rząska - UKS Zarabie Myślenice II 1:13🏓 ⇑
7 5K 1/7 2022-12-04 11:00 UKS Zarabie Myślenice II - LKS Kłos Olkusz III  
8 5K 1/8 2022-12-12 19:00 FCIS Kraków II - UKS Zarabie Myślenice II  
9 5K 1/9 2023-01-08 11:00 UKS Zarabie Myślenice II - SSL Wielmożanka Wielmoża II  
10 5K 1/10 2023-01-14 17:00 KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa - UKS Zarabie Myślenice II  
11 5K 1/11 2023-01-29 11:00 UKS Zarabie Myślenice II - MKS Centrum Kraków III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BE
2
CB
3
DA
4
MP
5
PM
6
WW
7
ŻP
1 (W) Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV 0,0     0,0 2,0   1,0 3
2 (D) LKS Polonia Wilczkowice III 2,0 3,0   2,5     3,5 11
3 (D) TKKF Top Spin Kraków 1,0 2,5 3,5 0,5     3,5 11
4 (W) Podwawelski Kraków IV   3,5 3,5 0,0   1,0 1,0 9
5 (D) UKS Miasto Soli Wieliczka 3,5 3,5   3,5     3,5 14
6 (W) LKS Wisła Rząska   1,5 3,5 1,5   3,0 3,5 13
Razem 6,5 14,0 10,5 8,0 2,0 4,0 16,0 61
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BAJER Emilia 2005 K 3732 31.08.2022 2098
2 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 2496 24.08.2022 667
3 DŹWIG Andrzej 1986 M 2497 24.08.2022 1790
4 MAREK Piotr 1975 M 2500 24.08.2022 3530
5 PORADZISZ Michał 1994 M 2501 24.08.2022 784
6 WALICZEK Wojciech 1988 M 2506 24.08.2022 224
7 ŻĄDŁO Piotr 2003 M 2507 24.08.2022 2489