Numer zawodnika: | 3879 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1978 |
Przynależność klubowa: | UKS „Zarabie” Myślenice |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 62034 |
Numer licencji okres.: | 6262 |
Data wydania: | 01.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-16 18:30 9. LKS Wisła Rząska II - UKS Zarabie Myślenice III 12:2 |
|||||||
1 | A | MICHAŁOWSKI Włodzimierz | W | ARENDARCZYK Wojciech | 3:0 (11:4, 11:6, 11:9) | ||
5 | A |
MICHAŁOWSKI Włodzimierz REPTAK Grzegorz |
W |
ARENDARCZYK Wojciech ARENDARCZYK Marcin |
3:1 (9:11, 12:10, 18:16, 11:8) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-22 11:00 13. UKS Zarabie Myślenice III - Podwawelski Kraków VI 8:6 |
|||||||
1 | A | ARENDARCZYK Wojciech | W | RÓŻ Tomasz | 2:3 (11:4, 8:11, 4:11, 11:6, 7:11) | ||
5 | A |
ARENDARCZYK Wojciech ARENDARCZYK Marcin |
W |
RÓŻ Tomasz CECOT Łukasz |
1:3 (5:11, 4:11, 11:9, 7:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-01 18:00 ⇨ 2023-11-10 18:00 18. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III - UKS Zarabie Myślenice III 5:9 |
|||||||
2 | B | WOLANIN Kacper | X | ARENDARCZYK Wojciech | 0:3 (1:11, 3:11, 3:11) | ||
5 | A |
KOCHANOWSKI Mateusz NOWAK Tomasz |
W |
ARENDARCZYK Wojciech ARENDARCZYK Marcin |
1:3 (10:12, 5:11, 11:7, 5:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00 27. UKS Miasto Soli Wieliczka - UKS Zarabie Myślenice III 8:6 |
|||||||
2 | B | SROKA Jakub | X | ARENDARCZYK Wojciech | 0:3 (9:11, 1:11, 6:11) | ||
5 | A |
OLEKSA Kacper SROKA Jakub |
W |
ARENDARCZYK Wojciech ARENDARCZYK Marcin |
2:3 (2:11, 12:10, 11:5, 8:11, 9:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-20 19:00 36. FCIS Kraków - UKS Zarabie Myślenice III 6:8 |
|||||||
1 | A | SIEMIENIUK Andrzej | W | ARENDARCZYK Wojciech | 3:2 (10:12, 7:11, 11:6, 13:11, 11:7) | ||
5 | A |
SIEMIENIUK Andrzej NOFENKO Volodymyr |
W |
ARENDARCZYK Wojciech ARENDARCZYK Marcin |
0:3 (7:11, 11:13, 8:11) | ||
6K | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-16 16:00 41. LKS Kłos Olkusz III - UKS Zarabie Myślenice III 8:6 |
|||||||
1 | A | BATKO Paweł | W | ARENDARCZYK Wojciech | 3:1 (10:12, 11:4, 11:5, 11:5) | ||
5 | A |
BATKO Paweł CIUBA Szymon |
W |
ARENDARCZYK Wojciech MARSZAŁEK Kazimierz |
3:0 (11:4, 11:9, 11:6) | ||
8 | B | ĆWIK Radomir | W | ARENDARCZYK Wojciech | 0:3 (3:11, 3:11, 6:11) | ||
12 | C | CIUBA Szymon | W | ARENDARCZYK Wojciech | 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) | ||
6K | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-24 11:00 45. UKS Zarabie Myślenice III - LKS Wisła Rząska II 3:11 |
|||||||
4 | D | ARENDARCZYK Wojciech | Z | REPTAK Grzegorz | 3:1 (11:6, 8:11, 11:7, 11:6) | ||
6 | B |
ARENDARCZYK Wojciech ARENDARCZYK Marcin |
X |
MICHAŁOWSKI Włodzimierz REPTAK Grzegorz |
1:3 (11:7, 3:11, 5:11, 7:11) |
Nr KOZTS | Zawodnik | Rok ur. |
---|---|---|
1482 | BALIK Robert | 1976 |
3255 | BATKO Paweł | 2009 |
3302 | CIUBA Szymon | 2008 |
3866 | ĆWIK Oliwia | 2008 |
4231 | ĆWIK Radomir | 1979 |
133 | DZIAŁEK Mateusz | 1994 |
2393 | JAKUBCZYK Weronika | 2009 |
3468 | KOCHANOWSKI Tomasz | 1978 |
2862 | KUCHNIA Andrzej | 1998 |
3824 | ŁUKOWSKA Maja | 2007 |
664 | MICHAŁOWSKI Włodzimierz | 1955 |
3968 | NOFENKO Volodymyr | 1998 |
2345 | NOWAK Mateusz | 2007 |
3469 | NOWAK Tomasz | 1976 |
2855 | OLEKSA Kacper | 2008 |
2867 | REPTAK Grzegorz | 1974 |
4341 | RÓŻ Tomasz | 1985 |
3777 | SHYROKYKH Ivan | 2009 |
3966 | SIEMIENIUK Andrzej | 1978 |
4045 | SROKA Jakub | 2004 |
1898 | STROJEK Karol | 2004 |
3937 | SZCZERBA Tomasz | 1980 |
3320 | TWARDY Sebastian | 1994 |
2989 | WOLANIN Kacper | 2007 |