KS Bronowianka Kraków IV (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Andrzej Wieczorek (e-mail wieczorek.a@interia.eu, tel. 600 243 832)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BARTOSZKO Natalia 2010 K 70 05.08.2022 3822 20.09.2022
2 BARTOSZKO Nicol 2012 K 1378 18.08.2022 3821 20.09.2022
3 CYCHOWSKA Ewa 1994 K 1385 18.08.2022 2827 13.10.2022
4 DUDEK Anna 2007 K 1379 18.08.2022 2986 22.09.2022
5 GAJEWSKA Natalia 2003 K 66 05.08.2022 2578 22.09.2022
6 HADRYŚ Matylda 2008 K 71 05.08.2022 2817 22.09.2022
7 IDZIK Magdalena 2008 K 1380 18.08.2022 3823 20.09.2022
8 JANAS Bartosz 2007 M 1381 18.08.2022 2982 30.10.2022
9 KILISZEK Kamila 2005 K 72 05.08.2022 2579 22.09.2022
10 KONSTANTYN Kaja 2009 K 1382 18.08.2022 1874 20.09.2022
11 KOPACKA Anna 2006 K 73 05.08.2022 1544 22.09.2022
12 ŁUKOWSKA Maja 2007 K 1383 18.08.2022 3824 22.09.2022
13 SYRDA Zuzanna 2006 K 75 05.08.2022 1569 22.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2022-09-28 18:00 Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III - KS Bronowianka Kraków IV 8:6🏓 ⇓
2 5K 1/2 2022-10-02 12:00 KS Bronowianka Kraków IV - LKS Kłos Olkusz II 4:10🏓 ⇓
3 5K 1/3 2022-10-14 16:00 AZS Politechnika Kraków - KS Bronowianka Kraków IV 12:2🏓 ⇓
4 5K 1/4 2022-11-06 11:00 KS Bronowianka Kraków IV - FCIS Kraków I 0:14 WO ⇓
5 5K 1/5 2022-11-09 17:30 UKS Zarabie Myślenice III - KS Bronowianka Kraków IV 3:11🏓 ⇑
6 5K 1/7 2022-12-06 18:00 KS Bronowianka Kraków IV - UKS Krupiec Rokicie Szczytniki 3:11🏓 ⇓
7 5K 1/8 2022-12-14 19:00 Podwawelski Kraków III - KS Bronowianka Kraków IV 10:4🏓 ⇓
8 5K 1/9 2023-01-08 12:00 KS Bronowianka Kraków IV - Dorbud-Gryf Gdów II 0:14🏓 ⇓
9 5K 1/10 2023-01-15 18:00 KS Jordan Kraków - KS Bronowianka Kraków IV 7:7🏓 ⇔
10 5K 1/11 2023-01-20 18:00 KS Bronowianka Kraków IV - PKS Porta Kraków 0:14🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BN
2
BN
3
DA
4
IM
5
JB
6
KK
7
ŁM
1 (W) Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III   1,0 1,0     2,0 2,0 6
2 (D) LKS Kłos Olkusz II 1,5   1,0     1,5 0,0 4
3 (W) AZS Politechnika Kraków   0,0 1,0 1,0     0,0 2
4 (D) FCIS Kraków I               0
5 (W) UKS Zarabie Myślenice III 3,5   2,0     2,5 3,0 11
6 (D) UKS Krupiec Rokicie Szczytniki 0,0 1,0 0,0 0,5 0,5 1,0   3
7 (W) Podwawelski Kraków III 3,0 0,0 0,0     1,0   4
8 (D) Dorbud-Gryf Gdów II   0,0 0,0 0,0 0,0 0,0   0
9 (W) KS Jordan Kraków 2,5 1,5   0,5   2,5   7
10 (D) PKS Porta Kraków     0,0 0,0 0,0 0,0   0
Razem 10,5 3,5 5,0 2,0 0,5 10,5 5,0 37
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BARTOSZKO Natalia 2010 K 70 05.08.2022 3822
2 BARTOSZKO Nicol 2012 K 1378 18.08.2022 3821
3 DUDEK Anna 2007 K 1379 18.08.2022 2986
4 IDZIK Magdalena 2008 K 1380 18.08.2022 3823
5 JANAS Bartosz 2007 M 1381 18.08.2022 2982
6 KONSTANTYN Kaja 2009 K 1382 18.08.2022 1874
7 ŁUKOWSKA Maja 2007 K 1383 18.08.2022 3824