PKS Porta Kraków (M)
Klub: PKS „Porta” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Parafia Matki Bożej Ostrobramskiej Księży Pijarów
ul. Janusza Meissnera 20
31-457 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Janusz Małota (tel. 608 086 898)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Kacper Krawczyk (e-mail krawczykkacper25@gmail.com)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BERNIAK Oskar 2007 M 5146 01.09.2022 2469 16.09.2022
2 DZIAŁEK Mateusz 1994 M 5139 01.09.2022 133 16.09.2022
3 KALICIAK Dariusz 1974 M 5140 01.09.2022 2001 16.09.2022
4 KMIEĆ Paweł 1972 M 5141 01.09.2022 2283 16.09.2022
5 KOHUTEK Konrad 1976 M 5142 01.09.2022 1830 16.09.2022
6 KRASKA Błażej 2012 M 5147 01.09.2022 3360 16.09.2022
7 MAŚLONG Mirosław 1971 M 5143 01.09.2022 1265 16.09.2022
8 MICHALIK Patrycja 2005 K 5148 01.09.2022 1704 16.09.2022
9 PIWOWARCZYK Bartłomiej 1993 M 9770 22.09.2022 2621 23.09.2022
10 PORĘBSKI Marcin 1979 M 5144 01.09.2022 2710 16.09.2022
11 SĄCZAWA Tymon 2011 M 5149 01.09.2022 3004 16.09.2022
12 SUSKI Karol 1994 M 5145 01.09.2022 132 16.09.2022
13 ZIELIŃSKI Karol 2005 M 5150 01.09.2022 1894 16.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2022-09-23 18:30 PKS Porta Kraków - UKS Krupiec Rokicie Szczytniki 11:3🏓 ⇑
2 5K 1/2 2022-09-30 18:00 Podwawelski Kraków III - PKS Porta Kraków 5:9🏓 ⇑
3 5K 1/3 2022-10-22 11:00 PKS Porta Kraków - Dorbud-Gryf Gdów II 6:8🏓 ⇓
4 5K 1/4 2022-10-30 18:00 KS Jordan Kraków - PKS Porta Kraków 3:11🏓 ⇑
5 5K 1/6 2022-11-25 18:00 PKS Porta Kraków - Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III 12:2🏓 ⇑
6 5K 1/7 2022-12-03 11:00 LKS Kłos Olkusz II - PKS Porta Kraków 5:9🏓 ⇑
7 5K 1/8 2022-12-09 19:00 PKS Porta Kraków - AZS Politechnika Kraków 6:8🏓 ⇓
8 5K 1/9 2023-01-09 19:00 FCIS Kraków I - PKS Porta Kraków 1:13🏓 ⇑
9 5K 1/10 2023-01-14 11:00 PKS Porta Kraków - UKS Zarabie Myślenice III 14:0🏓 ⇑
10 5K 1/11 2023-01-20 18:00 KS Bronowianka Kraków IV - PKS Porta Kraków 0:14🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DM
2
KD
3
KK
4
MM
5
MP
6
PB
7
PM
1 (D) UKS Krupiec Rokicie Szczytniki 2,5   2,5 2,5 0,0   3,5 11
2 (W) Podwawelski Kraków III 2,5 2,5   2,5     1,5 9
3 (D) Dorbud-Gryf Gdów II 1,0 1,0   2,5     1,5 6
4 (W) KS Jordan Kraków   3,5   3,5   0,5 3,5 11
5 (D) Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III 3,5     3,5 1,5   3,5 12
6 (W) LKS Kłos Olkusz II 3,5 2,5   2,0     1,0 9
7 (D) AZS Politechnika Kraków 2,5 0,5   1,0     2,0 6
8 (W) FCIS Kraków I 3,5 3,5   3,5 2,5     13
9 (D) UKS Zarabie Myślenice III 3,5 3,5   3,5     3,5 14
10 (W) KS Bronowianka Kraków IV 3,5 3,5   3,5     3,5 14
Razem 26,0 20,5 2,5 28,0 4,0 0,5 23,5 105
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DZIAŁEK Mateusz 1994 M 5139 01.09.2022 133
2 KALICIAK Dariusz 1974 M 5140 01.09.2022 2001
3 KOHUTEK Konrad 1976 M 5142 01.09.2022 1830
4 MAŚLONG Mirosław 1971 M 5143 01.09.2022 1265
5 MICHALIK Patrycja 2005 K 5148 01.09.2022 1704
6 PIWOWARCZYK Bartłomiej 1993 M 9770 22.09.2022 2621
7 PORĘBSKI Marcin 1979 M 5144 01.09.2022 2710