TKKF Top Spin Kraków (M)
Klub: Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Dom Kultury SM "Kurdwanów Nowy"
ul. Witosa 39
30-612 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Marek Biesaga (e-mail marekbiesaga@interia.pl, tel. 501 585 095)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Bogdan Palczyński (e-mail bogdan.palczynski@tfkable.com, tel. 505 063 798)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BIESAGA Marek 1964 M 3930 31.08.2022 218 18.09.2022
2 KARATNIK Zbigniew Piotr 1979 M 3931 31.08.2022 3175 18.09.2022
3 KUC Robert 1975 M 9344 19.09.2022 3936 20.09.2022
4 PALCZYŃSKI Bogdan Marek 1964 M 3932 31.08.2022 412 18.09.2022
5 STOLARCZYK Marcin 1989 M 3933 31.08.2022 1194 18.09.2022
6 SZCZERBA Tomasz 1980 M 9345 19.09.2022 3937 20.09.2022
7 WALA Tomasz 1976 M 3934 31.08.2022 1005 18.09.2022
8 WOŹNY Dariusz 1986 M 3935 31.08.2022 778 18.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2022-09-24 12:00 MKS Centrum Kraków III - TKKF Top Spin Kraków 10:4🏓 ⇓
2 5K 1/2 2022-10-02 09:00 TKKF Top Spin Kraków - Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV 8:6🏓 ⇑
3 5K 1/3 2022-10-23 11:00 UKS Zarabie Myślenice II - TKKF Top Spin Kraków 11:3🏓 ⇓
4 5K 1/4 2022-10-26 19:00 TKKF Top Spin Kraków - LKS Polonia Wilczkowice III 6:8🏓 ⇓
5 5K 1/5 2022-11-13 09:00 TKKF Top Spin Kraków - Podwawelski Kraków IV 3:11🏓 ⇓
6 5K 1/6 2022-11-26 11:00 UKS Miasto Soli Wieliczka - TKKF Top Spin Kraków 0:14 WO ⇑
7 5K 1/7 2022-12-04 09:00 TKKF Top Spin Kraków - LKS Wisła Rząska 8:6🏓 ⇑
8 5K 1/8 2022-12-06 19:30 LKS Kłos Olkusz III - TKKF Top Spin Kraków 3:11🏓 ⇑
9 5K 1/9 2023-01-08 09:00 TKKF Top Spin Kraków - FCIS Kraków II 12:2🏓 ⇑
10 5K 1/10 2023-01-15 16:30 SSL Wielmożanka Wielmoża II - TKKF Top Spin Kraków 11:3🏓 ⇓
11 5K 1/11 2023-01-29 09:00 TKKF Top Spin Kraków - KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa 8:6🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
KZP
3
KR
4
ST
5
WT
6
WD
1 (W) MKS Centrum Kraków III 0,0 0,0   1,0 3,0 0,0 4
2 (D) Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV 2,0 2,0 1,5   2,5   8
3 (W) UKS Zarabie Myślenice II 0,0 0,0   2,0 1,0   3
4 (D) LKS Polonia Wilczkowice III 1,0 3,0   1,0 1,0   6
5 (D) Podwawelski Kraków IV 0,5 1,5   0,0 1,0 0,0 3
6 (W) UKS Miasto Soli Wieliczka             0
7 (D) LKS Wisła Rząska 0,0 2,0 1,0 2,0 3,0   8
8 (W) LKS Kłos Olkusz III   2,5   2,5 3,5 2,5 11
9 (D) FCIS Kraków II 1,5 2,5 2,0   3,5 2,5 12
10 (W) SSL Wielmożanka Wielmoża II 0,0 1,0   0,0 0,5 1,5 3
11 (D) KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa 0,5 2,5 1,0 1,0 3,0   8
Razem 5,5 17,0 5,5 9,5 22,0 6,5 66
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIESAGA Marek 1964 M 3930 31.08.2022 218
2 KARATNIK Zbigniew Piotr 1979 M 3931 31.08.2022 3175
3 KUC Robert 1975 M 9344 19.09.2022 3936
4 SZCZERBA Tomasz 1980 M 9345 19.09.2022 3937
5 WALA Tomasz 1976 M 3934 31.08.2022 1005
6 WOŹNY Dariusz 1986 M 3935 31.08.2022 778